Skoči na vsebino

Motoristi varujemo kolesarje - Maraton Franja, 13. in 14. junij 2009


Društvo MAKSI

Priporočene objave

pizda je blo to enih kolesarjev

pa zarad njih so zaprl ceste

kolesarji mi grejo prov na živce

sam napoto delajo

pol pa videš dva k se v štrek pelata

en dan bom popizdu pa jih take začel brcat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

daj obnašaj se no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda je blo to enih kolesarjev

pa zarad njih so zaprl ceste

kolesarji mi grejo prov na živce

sam napoto delajo

pol pa videš dva k se v štrek pelata

en dan bom popizdu pa jih take začel brcat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Teslo egoistično. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je prav zabavno.....vročina za ponoret.........sem se celo pot spraševal, kako hudo mora biti šele kolesarjem. Veliko večina, ki sem jih malo bolj pogledal, so spominjali na kuhane rake...........ampak, vsaka čas vsem, ki so pribrcali do cilja.

Drugače pa......zanimiva izkušnja......reveže smo napajali z vodo, malo sem se igral tudi medicinca in povijal reveža, ki si je razbil glavo in nos.......na koncu pa, .......ve se..........zasluženo Laško pivce, v senci......in čevapi v Napoliju.

Drugo leto pridem spet!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš kolega motosvetovec motorider - Miran Juvančič je danes bil na Franji.

Ko smo se vrnili v Ljubljano je poleg mojega motorja na živo mejo odložil svojo želvo, preden sva šla po pijačo in jedačo, da bi se posušila. Zaradi nujne zadeve sem moral takoj odrinit na pomoč še enemu kolegu, ki je padel z motorjem. Ob mojem odhodu je bila želva še na mestu kjer je bila. Očitno so Miranu pivo in makaroni neznansko dobro deli, ker se je še malo zadržal ob družbi pri mizah in na povratku ni več našel želve ! :unsure:

O tem me je ravnokar poklical po telefonu in Vas prosi, če je kdo mogoče želvo spravil, ker je mislil, da jo je kdo pozabil, naj jo pusti na društvu maksi ali pa naj kontaktira mene na pm, jo pridem iskat, ker se bo Miran na povratku iz morja kamor je odrinil takoj po makaronih, oglasil pri meni in mu jo dam !

Obljublja najmanj :beer2: , ženski najditeljici verjetno tudi kaj več !!

Hvala

včeraj med 14 in 15 uro se je našla ena želvica, ki jo je organizator moto varovanja spravil v kombi, iz katerega so se delili varnostne majčke, pijača in hrana. morda pokliči Mateja ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda je blo to enih kolesarjev

pa zarad njih so zaprl ceste

kolesarji mi grejo prov na živce

sam napoto delajo

pol pa videš dva k se v štrek pelata

en dan bom popizdu pa jih take začel brcat

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Žare ,najd si deu, pa pejt k frizerju, da te ostriže ... pol pa mal razmisl, kuko bi lahk v življenju bl pametn izpadu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je prav zabavno.....vročina za ponoret.........sem se celo pot spraševal, kako hudo mora biti šele kolesarjem. Veliko večina, ki sem jih malo bolj pogledal, so spominjali na kuhane rake...........ampak, vsaka čas vsem, ki so pribrcali do cilja.

Drugače pa......zanimiva izkušnja......reveže smo napajali z vodo, malo sem se igral tudi medicinca in povijal reveža, ki si je razbil glavo in nos.......na koncu pa, .......ve se..........zasluženo Laško pivce, v senci......in čevapi v Napoliju.

Drugo leto pridem spet!!!

pa meni si skoraj dal lupčka, čeprav sem bila jaz na bolj odgovorni dolžnosti.........

žal se je moja Franja končala bolj žalostno, ker nam je pač nekdo ............, ampak bilo je ogromno medicinske akcije, kar je pa tudi izven urgence krasna izkušnja.....prava Bolnica Franja smo bili v BTC-ju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franja je zakon.

Je pa še šola življenja in varne vožnje obenem.

Pogrešam kakšno "after party" in pa slike našega "dela" .Slikice vsakdo "šteka" .In to bi bil za druga leta neke vrste

priročnik. Tako so pa v albumu sami kolesarji .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je nekdo podlegel naporu...

Ne se jebat! A kolesar?

Tati, a ti si tista prijazna "teta" ki je bila na vrhu Vrzdenca? Smo morali kar hitro startati, ker so bili koleasrji kmalu za nami.

Drugo leto pridem spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater smo bli pridni spet ;) Hvala vsem!

Želva pa čaka na izgubljenca. Dobim nagrado k sm jo našla??? :D Pivo? Sm še mal od Franje dehidrirana.

Bi pa prosila še tiste izgubljence, ki so se vrnili po odhodu kombija, da vrnejo ta lepe rumene lajbiče :D

Slikce so na prihajanju.

post-13434-1245131804_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se jebat! A kolesar?

Tati, a ti si tista prijazna "teta" ki je bila na vrhu Vrzdenca? Smo morali kar hitro startati, ker so bili koleasrji kmalu za nami.

Drugo leto pridem spet.

kolesar......ja.......pustimo to.......

ja tista kao prijazna "teta" na vrhu Verzdenca sem bila jaz, tako nekako.........ampak jaz sem potem gor zaklučila in odšla v ciljno, tam pa je bila dosti hujša akcija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je prav zabavno.....vročina za ponoret.........sem se celo pot spraševal, kako hudo mora biti šele kolesarjem. Veliko večina, ki sem jih malo bolj pogledal, so spominjali na kuhane rake...........ampak, vsaka čas vsem, ki so pribrcali do cilja.

Drugače pa......zanimiva izkušnja......reveže smo napajali z vodo, malo sem se igral tudi medicinca in povijal reveža, ki si je razbil glavo in nos.......na koncu pa, .......ve se..........zasluženo Laško pivce, v senci......in čevapi v Napoliju.

Drugo leto pridem spet!!!

pa še neki fotk iz moje strani

utrinki iz družinske FRANJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
.... ker se je še malo zadržal ob družbi pri mizah in na povratku ni več našel želve ! :O

....Obljublja najmanj :beer2: , ženski najditeljici verjetno tudi kaj več !! :O

Hvala

Dadi, hvala za intervencijo!!! :worship:

......Želva pa čaka na izgubljenca. :worship: Dobim nagrado k sm jo našla??? :beer2::book::010 Pivo? Sm še mal od Franje dehidrirana......

Skinny, jst sem pa skoz mislu, da si pobec... & velika HVALA Ti za želvo!!!

Zjutraj grem po želvo, od tam pa direkcion na Obalo.

Ko se vrnem te poiščem in se ti "maščujem"!! :O :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!