Skoči na vsebino

Prihodnost? 2000 ccm 2-takt ... 200 bhp ...


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Pomojem da ne- to je le en prototip. Dvotaktne motorje je (na žalost) že skoraj povozil čas. Sicer pa ne vem zakaj 2000 ccm, saj so 200bhp dosegli že z 500 ccm dvotaktniki, resda za dirke a vseeno.. Pomojem bi bila pri takem motorju problem enormna poraba goriva krepko čez 20 litrov / 100 km.

Kolikor sem razumel so uporabili 4 cilindre od honde cr500 in jih povezali v en agregat- kakšne revolucije niso naredili.

Če ne drugega je zanimivo kaj takega za videt, za resno uporabo pa kot sem omenil že zgoraj, tega ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se grejo ene ne vem kakšne 2t freake, bi lahko vedl da brez resonance ni nič, da izgubljajo 50% moči s temu k je ni.

Drgač pa 200KM s tako mašino res ni nič, zadnič je ne vem kdo objavu en link do novice k so na tanovo zx10 dal 1100c 3 valjni 2t agregat s 250KM.

Če se že štima, nej se do konca, tko k je prov, ne pa neki na pol - moje mnenje.

Sicer je pa video kr en,sam tok da mašina laufa, nč pa ni vidt karkol podatkov al pa kej, lahko da je teh 200bhp čist za lase prvlečenih.

Btw,a niso mele te cr 500 okol 70konj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500ccm 2t en cilinder so imeli stock max 60km.

2t dela čist fino brez resonance, samo z dovolj dolgo izpušno cevjo. Ampak takrat ima moč samo v zelo ozkem območju obratov, odvisno od dolžine cevi.

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!