Skoči na vsebino

Ocena lanske sezone (2002)


motosmrk

Priporočene objave

Ker se POČASI IN NA ŽALOST bližajo dnevi, ko bomo več časa preživeli v avtomobilih kot na motorjih, me zanima, kako ocenjujete letošnjo motoristično sezono, koliko km. ste preživeli, kje vse ste bili, kaj vse doživeli, težave....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar začel. Ocene so od 1 do 5:

Vreme: -2 :arrow: saj sami veste: dež, dež, dež,... :roll:

Prevoženi kilometri: 1 :arrow: prezaposlenost :?

Delovanje motocikla: 3-4 :arrow: bom čez zimo porihtal, da bo spet 5 8)

Užitki med vožnjo: 4-5 :arrow: vozil sem se ZELO malo, zato je bilo zmeraj fino :)

Splošna varnost motoristov: 1-2 :arrow: kar naprej nesreče :(

Lastna varnost na cesti: 5 :arrow: sem bil tudi zelo malo na cesti, letos brez posebnih situacij (knock, knock...) :P

Druženje z Motosvetovci na 3M ob sredah: +5 :arrow: super družba... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja sezona letos ... ocena: odlično, super ... 16k prevoženih (pa še nekaj jih bo), kar je skoraj dvakrat več kot ponavadi ... brez padca, ... veliko novih prevoženih cest ... novih krajev (Sicilija...) ... Skratka odlično plus 5. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je bila to prva sezona, ki sem jo preživel na motorju (čeprav le 125 kubičnem) in ne na skuterju je bila kar pestra.

Med poletjem sem se za en teden odpravil na Krk in ugotovil, da ni boljšega kot biti na morju z motociklom. Če je le vreme to dopuščalo sem se odpravil na Bled ali Jezersko, tako da je bila moja denarnica proti koncu počitnic že precej shujšana.

Za vrhunec sezone pa sva se s fotrom minulo nedeljo ob 12-ih odpravila na Krk na pico in nato do 7-ih nazaj v Lj. To pot so še posebej popestrili črni oblaki, ki so se začeli zgrinjati nad Kočevjem, ampak kljub vsemu ki nama je pretilo na poti, sva prispela suha in razmeroma zdrava do morja, kjer naju je prijetno pozdravil topli sonček, ki nama je potem na srečo delal družbo skoraj celo pot nazaj.

Do sedaj sem prevozil 7200km, še nekaj km pa se bo najbrž nabralo naslednji vikend, potem pa mi bo žal potekla registracija :( .

Aja, letos sem preživel brez kakršnekoli nesreče (TOK, TOK, TOK).

Motor pa je utrpel vdrtino na tanku (JEB**TI šolsko kolesarnico!!! :evil: :evil: :evil: ) in popraskano spodnjo nalepko na oklepu (NIKOLI NE DOVOLT BLONDINKI DA SE USEDE NA MOTOR ČE NI VSAJ PRIBIT NA TLA - samo jst se pač niem mogu upret tistim očkam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezone se ni konec....do vceraj polnoci je bla super...takrat pa se je zgodilo tisto kar sem napisal v temi o srecanjih z asfaltom...upam da bom lepo docakal konec sezone

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm... iz moto_freakovega razloga pa tud jest pravim:

Ne hvali dneva pred večerom.

Zaenkrat je pa sezona super ---> +5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, letos sem preživel brez kakršnekoli nesreče (TOK, TOK, TOK).

Motor pa je utrpel vdrtino na tanku (JEB**TI šolsko kolesarnico!!! :evil: :evil: :evil: ) in popraskano spodnjo nalepko na oklepu (NIKOLI NE DOVOLT BLONDINKI DA SE USEDE NA MOTOR ČE NI VSAJ PRIBIT NA TLA - samo jst se pač niem mogu upret tistim očkam)

Jst sm tudi preživel brez nesreč v 10k prevoženih km. (tok tok tok) :roll: Sm pa tko kot Grillz naredu ene dve neumnosti :evil:

1. Pred hišo na gramozu v zavoju stisnu prednji žlajf! Rezultat: levi bok podrsan malo povsod. grrrr :evil: :evil: :evil:

2. Posodu punci (zdej bivši, ma ne zaradi tega ;) ) motor, da se usede. Rezultat? Desni bok malo podrsan. Ma da bi se zvrlna vsaj na levi bok... NE, na desnega... :2gunfire: :bad-words: (itak sm si sam kriv) :roll:

V planu je bil ogled Neuschwanstein-a (in seveda Dolomitov ;) ), ki seveda ni uspelo zaradi dela, vremena in še bi lahko našteval..

Bolj tko no ta sezona... bi rabu še en mesc 25°C da popravim.. :roll: :D :) :lol: 8) :wink:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal kawasakija... dobr... kupu yamahco.. tud dobr... jo pedenal malo dalj časa zarad pomanjkanja financ... švoh... pa vozu se nisem praktično nič... sux. Pomoje rekord v nič vožnji... z yamaho do zdej 350m, s kawo ene 800-1200km... ostalo pa z ne-mojimi mofami.

No ja... delam na tem da bo drugo leto kej več km... upam vsaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež, dež, dež.......... :evil: :evil:

Letos imam rekord v kilometrih narejenih v dežju.

Drugače pa sem letos obiskal:

Balatoon

Francija-Alpe

Monaco

Švica-Alpe

Lichenstein

Italija-Alpe-Dolomiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ocene, že sedaj. Zaključek letošnje motoristične sezone 31. decembra 2002.

:D

Samo za tiste, ki se ŠE mate s čim vozit! Nekaterim so nam jo letos drugi zaključl že sred poletja. :snipersmile:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal Smrkovata. Sočustvujem s teboj. Ampak, saj veš tiso neusmiljeno: The show must go on.

Grem sedaj izvajati urico ali dve motosezone :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme nam letos ni bilo naklonjeno,9.000km sem jih nabrala na prvem zicu pa neki podobnega na zadnjem,prevozila celo Skandinavijo,še kar uspešno leto.Ampak drugo bo bolš

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos naredil 12.000 km. V glavnem na relacijah Lj-Pag, Lj-Sibenik, Lj-Albanija, Lj-Pag. Udelezil sem se 9 motozborov. Obiskal FS-je. Se pred enim mesecem zlozil pred OLP-jem. Vsako sredo redeno vozil relacijo 3M-OTP-OLP. Sedaj se moram se udeleziti "uradnega" zakljucka motoristicne sezone, ki bo v sredo v OTP (obljubljen je striptis) in zbora v Brdih.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se POČASI IN NA ŽALOST bližajo dnevi, ko bomo več časa preživeli v avtomobilih kot na motorjih, me zanima, kako ocenjujete letošnjo motoristično sezono, koliko km. ste preživeli, kje vse ste bili, kaj vse doživeli, težave....

zmerno do pretežno oblačno :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist bedna sezona :evil: :evil: :evil: k je bil lep vreme sm bil brez motorja :cry: pol je pa itak skoz scal !!!! :evil: :evil: :evil:

HUDA ŽALOST (4350 km) :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko prevozil cca.18000 km veliko videl lepo se imel bil v Grciji motor služil brez vsakega problema le verigo moram menjati in olje pa filtre in pripravljen za novo sezono !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevozil 12.000 km; predvsem SLO in HR, po dežju (samo) 100 km. S sezono kar zadovoljen; je pa še ni konec!!! VN delal odlično. Me je pa najprej Klimbra požgečkal s prodajo svojega Triumpha (sem se že videl na njem), potem sem pa zalogajček km prevozil s TDM. In že sanjam o prestopu v naslednji razred (Triumph naj bo!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej še ni končana, ne.... :onfire: , vsaj upam.

Sicer pa prva prava sezona...6500km, sem kar zadovoljen, lahko bi blo pa tud boljš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!