Skoči na vsebino

Ocena lanske sezone (2002)


motosmrk

Priporočene objave

Ker sem si šele zdaj kupil nov motor, se je sezona zame šele začela. Drugače sva ga pa tudi z Runnerjem čez poletje dobro naokoli podila. Nevšečnosti nisem imel nobene, če najhuje kar se mi je zgodijo je to, da me je kdaj pošeno opral dež. Kilometrov pa nevem koliko sem naredil, ker sem se vozil celo leto. No pozimi malo manj, in malo bolj oblečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona za enkrat v redu,samo mal preveč dežja(5000 km),drugače pa kar v redu.Potepanje po J.Tirolski,Avstriji in Nemčiji.Traktor delal OK. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej še ni končana, ne.... :onfire: , vsaj upam.

Sicer pa prva prava sezona...6500km, sem kar zadovoljen, lahko bi blo pa tud boljš....

Ne ni še končana... ampak....... KAKO LAHKO rečeš za 6500 km, da je to prava sezona.. za pravo jih mora bit saj 20.000 (12 mesecev) :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezona... srednja zalost... najprej manjku izpit, pa da ne govorimo o tem da je 90% casa dez padal :evil: , zdaj se niti ni za pritozevat, razen tega da je mogoce mal mraz ze :)

drugac pa 7000 km za prvo sezono ze nekak bo hm? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je bila ta sezona najmanj plodna in razburljiva. Prevozil dobro tretjino povprečne letne kilometrine ( dobro da je še tri mesece sezona :D ), bil nisem pa praktično nikjer, vse same brezvezne enodnevne ali poldnevne vožnje. Vendar glede na to da sem celo leto urejal stanovanje in poleti postal ponosni očka bodočega motorista, tudi 8000 km ( opa, trenutno), ni slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, dosegel sem svoje povprečje 8.000 km. Letos bil prvič na daljšem dopustu s motorjem. Potepal sem se po Hrvaški vse tja do Dubrovnika. Se že veselim novih podvigov v nasledni sezoni. Čakajo me Dolomiti in upam, da bo že enkrat ta Korzika padla.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, glede na to, da sem se moral plavih celo sezono izogibat (beri, šele oktobra ratal neomejen), se mi zdi 4000 km kar spodobna številka, še posebej glede na to, da je bila narejena samo po Sloveniji.

Za naslednjo sezono upam, da bo vsaj dvakrat več, pa da bom končno lahko šel po Italiji, aja pa da se me bo kdo usmilil pa mojo prejšnjo Aprilio classic kupil , ker je letos nisem mogel prodat :D .

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja letošnja sezona je bila namenjena učenju (beri: 1. sezona na motorju). Vsega skupaj do zdaj naredila 25k km, pa glede na to, da mi v soboto poteče registracija, jih najbrž ne bo več veliko. Potovanj je bilo bolj malo: za 1. maj v Dubrovnik, na dopust v Makarsko in Pelješac, 2x na kavo pod Velebit, 1x na Grobnik, malo po najbližji okolici Slovenije (Jezersko, Ljubelj, Golica po Avstriji, od Gorice do Trsta po Italiji), vse ostalo pa po Sloveniji. Mislim, da se ne bom veliko zmotila, če trdim, da precej dobro poznam Slovenijo, predvsem okolico Ljubljane, pa tudi malo dlje okrog.

No, jezi pa me, da nisem mogla uresničit svojega načrta in it v Maroko. Če bo vse po sreči drugo leto (bom gledla, da ne bom vsega denarja zagonila za kilometre po Sloveniji).

Aja, pa kak zbor je tut padu, najbolj fajn so bili tisti, ko smo bili motosvetovci skupaj. Hvala vsem motosvetovcem za res super družbo in upam, da bomo skupaj naredili še veliko kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
HE, HE, HE, zdej so se pa tud naši "konzerviral" sam uno kosmato še brni okol....

Sama zloba te je :evil: :!: - že od avgusta :twisted: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja glede na to da sem celo poletje delal :? da sem si lahko pol septembra privoščil motor je bila ta sezona najslabša do sedaj. Upam da ne bo več take :lol: No ja-sicer pa zdj mam kr sm hotu tko da komaj čakam kkšn sončen dan 8) mogoče že februarja :lol: :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bila to ubistvu moja prva sezona :oops: nimam pojma al je bla dobra al slaba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos kljub dolgim pripravam na resno sezono zaradi nikakvega vremena le 11.000 km. Sicilija, Dolomiti, pa večkrat tedensko Stara pošta, Idrija in/ali Sella Nevea (včasih z Nassfeldom), pa FSji in celo zbor ali dva, pa je šla sezona mimo. Izpadlo: resni (enotedenski) Dolomiti, francoske Alpe in Provansa, Grossglockner, Golica/Route 66 - prestavil na listo za naslednje leto, kjer je seveda tudi Petra, a se bojim, da bo Bushu uspelo izvoziti vojno v Irak in ne bo nic...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začetek julija sm dobil izpit in do danes sm naredil 6500km. S tem da sm cel julij delal , pol ko sm nehu delat je bil pa dež :evil: . Na tleh sm bil kar nekajkrat , nikol niti praske (na meni) . Sezona še traja!

Vse kilometre sm naredu v slo z 125 ...problema nobenga z yamahco 8) (NIČ!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13k km prevoženih po Sloveniji, ob Jadranu........ skratka obilo lepih trenutkov vse do nesreče 23.8. Upam, da bo naslednja sezona boljsa. :roll: :roll: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu skoraj 16 k km. Bil na Korziki, obiskal moto zbor na Slovaškem, nekaj zborov v domovini, s klubom zapiral ceste na kolesarski dirki, nekajkrat prišel na 3M in pred Maxi, vseskozi se vozil v službo...... Sezona bi bila popolna, če bi obiskal še Grossglockner. Pa drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevozu 3k z TA,prodal in nato naredu 19k z TDM...Videl Korziko,Split,Grossglockner in dolomite v dezju :?

Sezone se sploh ni konec,ocena do sedaj pa je -5 zaradi odrsanega boka na novem motorju (na domacem dvoriscu)Upam da bo drugo leto podobno(brez odrsanega boka in z malo manj dezja) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvi maj prišel do Črne Gore in še nekaj km po ČG, v sredini julija bil v dolomitih, dva dni od prihoda domov pa se je motoristična kariera za nekaj sezon zaključila. Do 23.7. naredil 10kkm. Videl veliko lepih krajev ampak Vršiča pa še nisem videl. Sem se pa zato še pravi čas spravil v Dolomite v prijetni družbi forumašev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na to, da sem šele 10.okt. motor kupil, se je v bistvu sezona, že skor končala, ko bi se mogla šele začet :(

No ampak vseno sm zelo užival tistih 1500km :D

Pa sej kdo pa je reku da je že čist konc....... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letošnja sezona SUCKS!!!!!!!!!

razlog pa je predvsem vreme in moje slabo finančno stanje :evil: :x :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da imam precej nenormalen poklic, sem s sezono kar zadovoljen ker mi je uspelo narediti kar nekaj km. Tudi par izletov je bilo vmes tako da če bo drugo leto tako bom vesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm, ce ne bi blo res tolk dezja, bi bilo zares odlicno. Pa kdo pravi, da ni bilo? Mal me je sicer cas basal, ampak sva z boljso polovico za dober teden vseeno pobegnila do Makarske, pa se na Krk, pa Rab spotoma. Imela pa sva se zares neverjetno, sam za nazaj sva padla v precej hudo burjo. Pac, ena izkusnja vec. Drugac pa motorcek dela sijajno(10250km) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!