Skoči na vsebino

Ocena lanske sezone (2002)


motosmrk

Priporočene objave

Porazna sezona glede na pričakovanja preteklega leta. Sem že sredi maja zaključil sezono z 3 kkm in izletom v Dubrovnik. Potem sem vse sile podredil višjim ciljem. In nauk letosnjega leta: kdor visoko leta nizko pade.

LP Boriss.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je skoz dozdevalo da se nč ne vozim sem pa naredu več ko 5k km od junija z 1,5 mesečno pavzo vmes

PS:zame sezone še ni konc, matr, poglej čez okno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama zloba te je :evil: :!: - že od avgusta :twisted: :!:

S KOM SI, TAKI SI! Madona sem še dobr izpadu.

:lol: :lol: :lol: :wink: 8) :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes opravil zaključno vožnjo sezone 2002.

Sezona več kot ugodna. Dobil nov motorciklin, ne bil udeležen v prometni nesreči, ne ležal na tleh (samo krava sama 2x v garaži :lol: :lol:), prevozil tam nekje okoli 14000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole!

15.000kkm,BREZ padca,velik podvig-TURČIJA,izognila sva se slabemu vremenu,porabamajhna,veliko veliko užitkov z motorjem(in brez),samo dva servisa in ene gume,.....V glavnem ČISTI UŽITEK!Še bi!!!! :D :D :oops:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole!

15.000kkm

BRAVO PERO ... 15.000.000 km v eni sezoni ... kliči Guinesa ... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letošnja sezona SUCKS!!!!!!!!!

razlog pa je predvsem vreme in moje slabo finančno stanje :evil: :x :cry:

Enako. Predvsem finančno nestanje. Slabo. Slabo. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo, zelo slabo. Naredil polovico povprečja, to je 10k, ampak imam dobro opravičilo. Bil nisem skoraj nikjer, velja isto opravičilo. Nazadnje prodal motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bah, ene 5k. Sem sred sezone prevozno sredstvo kupu :oops: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za menoj je res enkratna motoristična sezona (ta je bila 8.). Še posebej uspešna je bila zato, ker je to prva :!: :!: :!: , v kateri se nism zložu, bilo je tudi veliko lepih kilometrov (cca 21000km). Pokuril sem 4 zadnje in 3 prednje gume. :wink: 8)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 milijonov km in to samo z eno menjavo gum. Da ni to kak hovercraft :?: :lol:

Mala napakca!! :oops: :oops: :oops:

Ampak morte rečt da bi dobr del denarnici!! :wink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mala napakca, ja. :lol:

Jest sem pa naklepal okrog 6'000km. Lahko bi bilo več... Ampak za skuterja ni slabo. Brez padca (sedaj pa končno lahko to z gotovostjo trdim).

Ko smo ravno ugotavljali, da od 35 skuteristov v Železnikih nisem padel samo jaz in še en kolega, se mi je kar zdelo, da takšno hvaljenje dneva pred večerom ne bo dobro... Naslednjega dne se pripeljem skozi ovinek, dvignem pogled in vidim - AVTOBUS, ki obrača sred ceste. Čez celo cesto je bil pravokotno postavljen avtobus! Aja, da ne pozabim - cesta je bila totalno mokra. Hm... ne vem točno, kako sem se ustavil, ampak nekako sem se. Fijuuu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mala napakca, ja. :lol:

Jest sem pa naklepal okrog 6'000km. Lahko bi bilo več... Ampak za skuterja ni slabo. Brez padca (sedaj pa končno lahko to z gotovostjo trdim).

Ko smo ravno ugotavljali, da od 35 skuteristov v Železnikih nisem padel samo jaz in še en kolega, se mi je kar zdelo, da takšno hvaljenje dneva pred večerom ne bo dobro... Naslednjega dne se pripeljem skozi ovinek, dvignem pogled in vidim - AVTOBUS, ki obrača sred ceste. Čez celo cesto je bil pravokotno postavljen avtobus! Aja, da ne pozabim - cesta je bila totalno mokra. Hm... ne vem točno, kako sem se ustavil, ampak nekako sem se. Fijuuu...

Midva pa nimama sreče z AVTOBUSI :shock: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!