Skoči na vsebino

Moto skup Ere Uzice, Uzice city run 2009


ere031

Priporočene objave

ja ja Tati sped te je veliko na :naughty: jezičku

Tati je bila za prvi maj pri njih in bo šla skoraj verjetno spet...........res bom šla.......... :naughty:

da ti samo zaprem jezik, letos naredila malo manj kot 11000 kilometrov, pa verjemi ,da ne samo po Ljubljani..... :whistle:

ravno prišla iz 10 dnevnega potepa po bivši Yugi............ :glare:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati je bila za prvi maj pri njih in bo šla skoraj verjetno spet...........res bom šla.......... :naughty:

da ti samo zaprem jezik, letos naredila malo manj kot 11000 kilometrov, pa verjemi ,da ne samo po Ljubljani..... :whistle:

ravno prišla iz 10 dnevnega potepa po bivši Yugi............ :glare:

Joj Tati se opravičujem :worship: .No lepo da se bo našla stara klapa :naughty: .Že veš kdaj boš šla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslednja informacija je za cenu hotela Zlatiborska noc je 25 e sa doruckom koriscenjem bazena i td. hotel je na 4 km od skupa .Hotel Zlatibor u centru grada 700m od skupa renoviran bez dorucka 15e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslednja informacija je za cenu hotela Zlatiborska noc je 25 e sa doruckom koriscenjem bazena i td. hotel je na 4 km od skupa .Hotel Zlatibor u centru grada 700m od skupa renoviran bez dorucka 15e.

odlicno :naughty: :worship: vidimo se

Popravljeno . Popravil bkoban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Tati se opravičujem :worship: .No lepo da se bo našla stara klapa :naughty: .Že veš kdaj boš šla?

predvidoma v četrtek, če ne bo prišlo do kakšnih sprememb............z isto klapo kot smo bili za prvi maj, baje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj mate odhod iz Sremske Mitrovice ?

:whistle: ravno včeraj sem govoril z nekaterimi tam, in pravijo da cca ob 17h. Za ostale pa ne vem, mislim pa da nekateri mislijo tudi okoli 15h.

Vseeno se pa vidimo dol, heheheeh :naughty:

JUNIOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: ravno včeraj sem govoril z nekaterimi tam, in pravijo da cca ob 17h. Za ostale pa ne vem, mislim pa da nekateri mislijo tudi okoli 15h.

Vseeno se pa vidimo dol, heheheeh :naughty:

JUNIOR

Če bo dež in gremo po AC in če bomo držali povprečno brzno na 217,5 km/h se pridružimo skupini ob 17h.

Če ne se pa vidmo dol :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pravite kako bo vreme v petek tja dol in potem še tistih par dni

jz pravm da bo sonce, trontelj bo tko povedal da bo spremenljivo, odloču se bo pa un gor. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pravite kako bo vreme v petek tja dol in potem še tistih par dni

Malo mešano. Baje snega ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: mi štartamo ob 9h na barju v Ljubljani, proti Mitrovici, in potem dalje .....Juhuuu

LP, se vidimo

JUNIOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa natanko čez eno uro :grim

Glejte da me čaka kakšen hladen pir, v poznih večernih (jutranjih :xx: ) urah, ko se privlečem do tja .)

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrc Smrc.... :krneki:

Jaz pa doma crkujem na +47C.... k... vsaj pira je zadost v hladilniku :naughty: bom pa naredil remote support to Uzice city run...

V glavnem samo smireno i pun gas ... pa uzivancija in seveda pozdrav za ekipo

DaNe

Dubai

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa natanko čez eno uro :grim

Glejte da me čaka kakšen hladen pir, v poznih večernih (jutranjih :xx: ) urah, ko se privlečem do tja .)

Lp, Gregor

lepo, varno in z dobro družbo........se mogoče vdimo dol.... :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bi šli tudi neki štajerci

keri so

danes so šli...mislim da gregor......iz Ptuja in ne vem kdo še

jaz ga poznam ,ampak ......ostali, ki jih poznam gredo jutri zjutraj, eni pa dopoldan...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: jeeee, uuiiiiii, čez eno uro štart, pismo pa še nove gume imam, bo treba bolj počasi, hehehehe....

:rolleyes: :naughty: vsem želim lepo vožnjo in dol spijemo gajbo piva skupaj...in prasca zmeljemo... ufff

JUNIOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: jeeee, uuiiiiii, čez eno uro štart, pismo pa še nove gume imam, bo treba bolj počasi, hehehehe....

:rolleyes: :naughty: vsem želim lepo vožnjo in dol spijemo gajbo piva skupaj...in prasca zmeljemo... ufff

JUNIOR

sigurno, upam, da res.......pridemo zvečer... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bi šli tudi neki štajerci

keri so

evo me.... :yawn: pravkar sem se privlekel domou,...zje_an ko pes :eek:

Mislim da sem bil edini zastopnik štajerske,...zraven še enih parih slovencev (vaški bojsi, tati....)

PS: fotoreportaža sledi........ :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!