Skoči na vsebino

Srečanje motoristov Blatno jezero


seba20

Priporočene objave

Vprašaj slovenski owner group....Lipa chapter, al kak se jim že reče.....Krša pa ne hodim gledat.... :evilgrin: Krš si po potrebi sam sestavim... :grim

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj slovenski owner group....Lipa chapter, al kak se jim že reče.....Krša pa ne hodim gledat.... :evilgrin: Krš si po potrebi sam sestavim... :grim

:oops: tole si pa dobr povedau :yes: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krš gor dol... kot sem že nekje napisala: japonci so pa kup reciklirnega materiala..... :whistle: jih tut doma lah sestaviš...v peskovniku narediš kalup in vliješ granulat pa maš maske že tu.... :whistle:

saj vsak lah pove kar mu paše in hvala bogu ;)

ampak meni osebno so pa taka srečanja zanimiva...in sicer zato, ker je v končni fazi HD še vedno, in bo v mojih očeh tudi ostal, motor s tistim nekaj.... in mogoče je to tisto, zaradi česa je deležen smešnih kritik.... poleg tega pa je sama pojava ogromne skupine HD prav lepa za oko in tudi za uho....

ko bom stara, debela in kosmata bom lih na njega pasala :yea1: ampak da se ne razumemo narobe- nikakor ne govorim o tipični podobi HD voznika.... ampak je dejstvo da me lahko marsikaj pripelje do tega, da noga ne bo šla više od čoperzica....

skratka-kolovratim naokoli in nič bistvenega na začetno vprašanje ne povem.... no, balaton je meni zelo blizu in čist možno, da prletim.... ampak če, potem ali v petek ali v nedeljo :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom videla.... mogoče bo do petka res malo prehitro... do nedelje pa čist mogoče, da se postaram, zredim in pokosmatim.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krš gor dol... kot sem že nekje napisala: japonci so pa kup reciklirnega materiala..... :whistle: jih tut doma lah sestaviš...v peskovniku narediš kalup in vliješ granulat pa maš maske že tu.... :whistle:

saj vsak lah pove kar mu paše in hvala bogu ;)

ampak meni osebno so pa taka srečanja zanimiva...in sicer zato, ker je v končni fazi HD še vedno, in bo v mojih očeh tudi ostal, motor s tistim nekaj.... in mogoče je to tisto, zaradi česa je deležen smešnih kritik.... poleg tega pa je sama pojava ogromne skupine HD prav lepa za oko in tudi za uho....

ko bom stara, debela in kosmata bom lih na njega pasala :yea1: ampak da se ne razumemo narobe- nikakor ne govorim o tipični podobi HD voznika.... ampak je dejstvo da me lahko marsikaj pripelje do tega, da noga ne bo šla više od čoperzica....

skratka-kolovratim naokoli in nič bistvenega na začetno vprašanje ne povem.... no, balaton je meni zelo blizu in čist možno, da prletim.... ampak če, potem ali v petek ali v nedeljo :kava:

No, in kaj ima?? Karizmo? A veter v laseh začutiš samo na HD-ju? Občutek svobode? Goli v sedlu? Way of life?... Tega danes ni :trance_33_sleep: .....HD je zame kup preplačanega metala in isto velja za Ducatija...In ne ni stvar v tem, da si tega ne bi mogel privoščiti (da ne bi slučajno kdo zašel v to smer).....jebeš legendo in rariteto v katero nisem 100% ali me bo pripeljala iz točke A v točko B....edini argument..... :winkiss: Srečanje HD ownerjev, al pa srečanje MK Štirje pijančki je zame enako...kup lampastih dedov s pirom v roki, par zblajhanih (lahko tudi zjahanih) bab, par "kao" bajkerskih iger, ena znucana striptizeta in en tretjerazredni metal band....in skozlani komentarji 40+ vikend bikerjev naslednji dan, ki so krepko spopadajo s krizo lastne identitete. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to v Avstriji je to nepozabno,ampak mora bit bliz meje,tam sm se mel noro,zlo noro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ne ni stvar v tem, da si tega ne bi mogel privoščiti (da ne bi slučajno kdo zašel v to smer)

Ok, naj ti bo... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beži vapo na dingl-dongl stran....tu so resni pogovori.....pa pir boš tud plačal....da se ne bi slučajno kaj vun vlačo.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beži vapo na dingl-dongl stran....tu so resni pogovori.....pa pir boš tud plačal....da se ne bi slučajno kaj vun vlačo.... :rolleyes:

Au contraire mon ami, ti ga boš meni!!! :D

Mimogrede, resni pogovori so glih tam, ne tu. Ampak ok, pač ne veš tega... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to v Avstriji je to nepozabno,ampak mora bit bliz meje,tam sm se mel noro,zlo noro.

...tisto je Faaker see. Tudi meni je Faaker see bil vedno špica sezone. Aja, seveda sem 40+... :whistle:

@grunf: Eni pač uživamo na okornem, ''zastarelem'' železju... Enako, kot pač nekateri doživljajo orgazme na visokoturažnih vibratorjih. Je to tako težko razumeti?

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tisto je Faaker see. Tudi meni je Faaker see bil vedno špica sezone. Aja, seveda sem 40+... :whistle:

@grunf: Eni pač uživamo na okornem, ''zastarelem'' železju... Enako, kot pač nekateri doživljajo orgazme na visokoturažnih vibratorjih. Je to tako težko razumeti?

Če si tako vse skupaj razumel, potem se ti opravičujem. BTW-VFR-ka ki jo vozim ni nikakršen visokoturažni vibrator-no, to sva rešila, a ne? He, he, he..tud sam sem 40+ :rolleyes: ...... Ma uživajte na čoperjih, kaj vam pa kdo hoče. Gre samo za to, da ga ne srat okrog o nekih karizmah, pa načinu življenja, vetru v laseh..... Vedno me pa razpištoli izjava nekoga, ki lepo šljaka od pon-petka od 7-15, ko ga začne strelat o vikend srečanjih, pa o bratih v MC-ju, (v ponedeljek ob 7.00 pa veselo švasa v firmi, pa pizdi čez obratovodjo) pa o načinu življenja, pa o karizmah določenih motorjev. Pizda, naj proba pustit službo, pa se preživet na motorju 24/7. MK je prevozno sredstvo namenjeno transportu občana od točke A do B in nič več....tako sem in tako bom jaz gledal na to... :winkiss:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, naj proba pustit službo, pa se preživet na motorju 24/7. MK je prevozno sredstvo namenjeno transportu občana od točke A do B in nič več....tako sem in tako bom jaz gledal na to... :winkiss:

če tako razmišljaš je HD prava stvar za tebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRUNF a ti voziček razpada al si zopet po stopnicah zapeljal, ker take strelaš. :naughty: :whistle::kva2::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziček mi je razpadel, zaj pa v jok, pa na prvo drevo..... :naughty:

če tako razmišljaš je HD prava stvar za tebe

Žal, nisem adrenalinski odvisnik...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!