Skoči na vsebino

Vlada obljublja nov davek za motorna kolesa in kolesa z motorjem


brilliance

Priporočene objave

Bravo, bravo! Strumno naprej v zviševanju davkov! Se strinjam, potrebno je obdavčiti ljudi, ki si upajo privoščiti takšen luksuz.

''Bodo že videli hudiča ti bogatuni, jim bomo ornk davk nabil, pol nej se pa vozjo, elita elitasta!''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V isti sapi vlada obljublja, ukinitev davka na rabljena vozila.

Razliko, pa bojo "vlekli" zopet od majnsine, motoristicne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda,da hocjo na tak nacin zmanjsati prodajo motorjev in posledicno zmanjsati stevilo motoristov po cestah.

No ja,zdej bi pa ze lahk en motozbor pred vladno palaco nardil =)

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, jaz sem takoj za to da gremo malo navijat gas pred parlament...da slišijo naš glas :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žgat gume pred parlament...mislim, bojo obdavčili še zrak ki ga dihamo???

banda

Popravljeno . Popravil Kane
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav bral v sobotnem delu bodo davki za japonce tudi 25%...pa avti bodo šli tudi gor.

mi ovce pa kimamo in naprej volimo namesto da bi jih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba jih je jebat, obrnit, pa še enkrat jebat.

Vso njihovo razsipnost na naša pleča .... Bencin, motorji ....

Gremo z ropotulcami pred parlament pa je .... mamujim :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi se pa lahko res zbrali z motorji - poglejte na kaj potem te pizde trošijo naš denar; na luksuzne polete in hotele za "evropske sestanke" (ruplove večerje za par tisoč eur v Kempinskem), kavne avtomate za par tisoč eur...

-Jaz sem takoj za !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja , denarja je premalo, varčevanje pri Pahorjevi kavi ni pomagalo rešit proračuna, zdaj pa je potrebno poiskat vse mogoče vire, vendar pazit da ne bodi sami zajeti.N.pr. davek na neumnost bi bla rešitev, vendar bi se to njim najbolj poznalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja , denarja je premalo, varčevanje pri Pahorjevi kavi ni pomagalo rešit proračuna, zdaj pa je potrebno poiskat vse mogoče vire, vendar pazit da ne bodi sami zajeti.N.pr. davek na neumnost bi bla rešitev, vendar bi se to njim najbolj poznalo

tud tule na forumu bi ga eni debelo plačevali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no, če smo vsega krivi na cestah, pa bodimo še za recesijo in prazno državno blagajno. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud tule na forumu bi ga eni debelo plačevali ...

Najbrže je vsak občasp ali pa tudi trajbo malo neumen, vsaj v očeh drugih.Temu ne uideš.Samo dokler ne delaš škode porem vse skupaj ni kritićno.Bi pa se nabračo. ja.Samo kdo bo postavljal kriterije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koga briga, zdajšnega sem kupil v tujini pa bom še kakega :)

Davek samo ob prvi registraciji, tudi za rabljene avtomobile in mot kolesa

Zakon bo veljal za vsa motorna vozila, ki se bodo prvič dala v promet oziroma prvič registrirala na območju Republike Slovenije po uveljavitvi zakona. Torej se bo po novem obdavčil tudi rabljen avto, ki se bo pripeljal v Slovenijo iz druge države EU ali uvozil v Slovenijo in se tukaj prvič registriral po uveljavitvi sprememb in dopolnitev zakona. Davek se plačuje le ob prvi registraciji in ne vsako leto. S spremembami zakona se predlaga ukinitev obdavčitve rabljenih motornih vozil. Po novem se torej davek za motorno vozilo, ki je v Sloveniji že registrirano, ob nadaljnji prodaji ne bi več zaračunaval.

http://24ur.com/novice/gospodarstvo/obeta-...rna-vozila.html

ojoj Pahor ima prazno denarnico Golobič mu pa noče posodit :headbang:

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale progresivna lestvica bo vse nad 1.2 mlinčki kar usekala po žepu... z 244g bi bil v najvišji stopnji, skupaj z 760Li, S65 in podobnimi živalmi :eek:

(govorim o avtu, za mopede ni nikjer nič)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, presenetljivo malo jokcanja ...

še ni pravih podatkov, verjemem pa da bomo toliko bolj pizdli ko bomo videli lestvico obdavčitve :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!