Skoči na vsebino

Vlada obljublja nov davek za motorna kolesa in kolesa z motorjem


brilliance

Priporočene objave

hm, presenetljivo malo jokcanja ...

Bodo pač motorji dražji za kupovat in prodajat. Samo da se denar obrača. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodo pač motorji dražji za kupovat in prodajat. Samo da se denar obrača. :krneki:

Šminkerji, ki vsako leto menjajo imajo itaq denarce! Mi, ki se vozimo s 6 let starimi kantami pa bomo imeli več vredne mašine, ker bodo novi motorji dražji! Predvidevam, da bo moj zdržal še velikooooooooo let!

PS: A niso Janšo šimfal, kakšen, da je.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: A niso Janšo šimfal, kakšen, da je.....

Evo, ta belogardist od vehementnega kaplana JJ je tolk zapufal državo (in to samo v 4letih), da mora zdaj naš tovariš "Gay" Borut poseči po extremnih ukrepih in preleviti vse neumnosti JJ na naša ramena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ta belogardist od vehementnega kaplana JJ je tolk zapufal državo (in to samo v 4letih), da mora zdaj naš tovariš "Gay" Borut poseči po extremnih ukrepih in preleviti vse neumnosti JJ na naša ramena.

Brez pavšalnih ocen in povzemanja demagoških govorov prosim... Daj kak otipljiv dokaz na mizo če obtožuješ... :winkiss:

Kaj če bi nam raje postregel s podatkom, s kakimi trošarinami nas je obremenjevala prejšnja oblast, pa je še vedno zmogla plačat svoje ljudi in s kakimi sedanja požrešna tovarišija ni zadovoljna? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to v praksi pomeni, da je rabljen motor, ki po prihodu iz tujine že nekaj časa stoji v garaži, modro čimprej prvič registrirati v majki zemlji Silvaniji ?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor to naredijo se pravi 20% od plače, 25% od motorja je to skupaj več kot 45% grem vsako gumo pred koncem spalit pred parlament.... Predlagam da to naredijo še vsi ostali pa da potem vidijo kam jih požrešnost vodi... Saj slovenci smo potrpežljiv narod samo ko se jermen utrga bodo pa fajn najebal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem slučajno zasledila en zanimiv oglas na TV ... za neko kravo od avta, kot da smo farmerji v Ameriki;

pa je pisalo: " Samo 24.990 € - pohitite! Še pred uvedbo novega davka!"

:eek:

Samo 24.990? SAMOOOO?????!!!!!!! Pred uvedbo novega davka! :slap:

Slovenceljni bomo pa spet samo jamrali, se pridušali, godrnjali, potem pa mirno plačevali požrešni državi to, kar potrebuje za polnjenje nenasitnih možicljev in možiceljk v posvečenem vladnem vrhu in tudi še malo nižje.

Vse to me spominja na čase samorogcev in samodržcev v stari domovini, ko so v imenu bratstva in enotnosti nabili davek na tuja vozila (takrat je kraljevala kragujevška Zastava, ko si na stojadina čakal nekako pol ali več leta, barvo pa so ti kar oni zbrali :D , da o naravni klimi ne govorim) in ta davek je znašal še en avto zraven, nakazan na državni račun, jasno!

Motorji so bili takrat pregrešno dragi, ravno zaradi tega. Hja, zgodovina se očitno ponavlja.

Upam, da ne tudi časi mračnjaštva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale progresivna lestvica bo vse nad 1.2 mlinčki kar usekala po žepu... z 244g bi bil v najvišji stopnji, skupaj z 760Li, S65 in podobnimi živalmi :eek:

(govorim o avtu, za mopede ni nikjer nič)

Naj ti povem, da ima recimo Renault 1,9 DCI (130KM) izpust 149g. Torej ne bo ravno vse mlinčke na 1,2 usekala po žepu.

Je pa res da bo usekala vse večje mašine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem slučajno zasledila en zanimiv oglas na TV ... za neko kravo od avta, kot da smo farmerji v Ameriki;

pa je pisalo: " Samo 24.990 € - pohitite! Še pred uvedbo novega davka!"

:eek:

Samo 24.990? SAMOOOO?????!!!!!!! Pred uvedbo novega davka! :slap:

Slovenceljni bomo pa spet samo jamrali, se pridušali, godrnjali, potem pa mirno plačevali požrešni državi to, kar potrebuje za polnjenje nenasitnih možicljev in možiceljk v posvečenem vladnem vrhu in tudi še malo nižje.

Vse to me spominja na čase samorogcev in samodržcev v stari domovini, ko so v imenu bratstva in enotnosti nabili davek na tuja vozila (takrat je kraljevala kragujevška Zastava, ko si na stojadina čakal nekako pol ali več leta, barvo pa so ti kar oni zbrali :D , da o naravni klimi ne govorim) in ta davek je znašal še en avto zraven, nakazan na državni račun, jasno!

Motorji so bili takrat pregrešno dragi, ravno zaradi tega. Hja, zgodovina se očitno ponavlja.

Upam, da ne tudi časi mračnjaštva.

Tega Hyundaija pa na to finto prodajajo že ene 2 meseca in je spet en marketinški nateg, ki pa ne verjamem da bo obrodil sadove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez pavšalnih ocen in povzemanja demagoških govorov prosim... Daj kak otipljiv dokaz na mizo če obtožuješ... :winkiss:

Kaj če bi nam raje postregel s podatkom, s kakimi trošarinami nas je obremenjevala prejšnja oblast, pa je še vedno zmogla plačat svoje ljudi in s kakimi sedanja požrešna tovarišija ni zadovoljna? :whistle:

PS: A niso Janšo šimfal, kakšen, da je.....

Sem sam ugodil zgornjamu postu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šminkerji, ki vsako leto menjajo imajo itaq denarce! Mi, ki se vozimo s 6 let starimi kantami pa bomo imeli več vredne mašine, ker bodo novi motorji dražji! Predvidevam, da bo moj zdržal še velikooooooooo let!

PS: A niso Janšo šimfal, kakšen, da je.....

Grrrrr :angry: :angry: :angry: Moj je 10 let star pa ni stara kanta!!!! Upam, da bova še mnoga leta zaljubljena:) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in včasih so godrnjali in se puntali zaradi desetine :whistle:

Ja, sam včasih so očitno niso bili takšni hlapci ali pa so očitno bili bolj razgledani kot današnji ljudje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in včasih so godrnjali in se puntali zaradi desetine :whistle:

Jada, jada, jada....sam eno plat vidiš. Takrat ko so jim jemali "samo desetino" niso meli nobenih pravic, nobenega zdravstvenega zavarovanja, bolj malo možnosti izobraževanja, "gospodarjem" pa so bili na voljo nekako 24 ur na dan, 7 dni v tednu, 365 dni na leto svoje celo jebeno življenje.

Bi mel raje to varianto? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko vozil lahko ena fizicna oseba registrira na svoje ime ?

ni omejitev......če imaš dokazljiv vir dohodka in si vse skupaj prijavil komisiji za izvor.... :lol1:

Ima mogoče kdo podatek, koliko CO2 ispljunejo naši enosledci.....bi bilo zanimivo kakšo lestvico bodo tu uporabili :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam včasih so očitno niso bili takšni hlapci ali pa so očitno bili bolj razgledani kot današnji ljudje....

Včasih so bli zadovoljni, če so mel krompir pa repo za jest ... Dans pa je treba jest škampe pa pit nevemkako vino, se vozit v Audiju, met tazadn iPhone ...

Jada, jada, jada....sam eno plat vidiš. Takrat ko so jim jemali "samo desetino" niso meli nobenih pravic, nobenega zdravstvenega zavarovanja, bolj malo možnosti izobraževanja, "gospodarjem" pa so bili na voljo nekako 24 ur na dan, 7 dni v tednu, 365 dni na leto svoje celo jebeno življenje.

Bi mel raje to varianto? :glare:

pa še nevesto ti je 'gazda' prišo 'strokovno' kresnit :-)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi, da nočeš tega. :trance_33_sleep: :evilgrin:

Le zakaj........razen, če nisi na rodno grudo prinesla kakega čudnega virusa iz GB.........potem nikjer ne vidim ovir.........mislim........da bi naravnost užival :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jada, jada, jada....sam eno plat vidiš. Takrat ko so jim jemali "samo desetino" niso meli nobenih pravic, nobenega zdravstvenega zavarovanja, bolj malo možnosti izobraževanja, "gospodarjem" pa so bili na voljo nekako 24 ur na dan, 7 dni v tednu, 365 dni na leto svoje celo jebeno življenje.

Bi mel raje to varianto? :glare:

Je danes v principu kaj drugače?!? Razlika je le v tem, da imaš navidezno svobodo, pa še to bi ti najraje vzeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so bli zadovoljni, če so mel krompir pa repo za jest ... Dans pa je treba jest škampe pa pit nevemkako vino, se vozit v Audiju, met tazadn iPhone ...

pa še nevesto ti je 'gazda' prišo 'strokovno' kresnit :-)

In to popolnoma zastonj! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem slučajno zasledila en zanimiv oglas na TV ... za neko kravo od avta, kot da smo farmerji v Ameriki;

pa je pisalo: " Samo 24.990 € - pohitite! Še pred uvedbo novega davka!"

:eek:

Samo 24.990? SAMOOOO?????!!!!!!! Pred uvedbo novega davka! :slap:

Tile đamboti, ki so nalepljeni po Slo so mi bol ušeč:

post-9351-1244330261_thumb.jpg

post-9351-1244330268_thumb.jpg

post-9351-1244330280_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vlada ze obljublja nove obljube, pa se "starih" (predvolilnih) niso izpolnili. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!