Skoči na vsebino

MotoGuzzi V35 II


gros

Priporočene objave

Ali pozna kdo ta model in ali ima kdo izkušnje z njim. meni je namreč ful všeč ker je v2 motor in bi ga kupil kot old timerja, samo bi rad najprej slišal kje imajo hibe, kako je z rezervnimi deli (ali se še dajo kupit) in kako je motor v primerjavi z konkurenčnimi izdelki.

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En dobronameren nasvet -pojdi na slovenski Moto Guzzi forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem ravno prepričan, če bom tam dobil objektiven odgovor o teh motorjih!

ja tuki tud nebo kake silne objektivnosti. se pa zna zgodit dost balasta. tam boš dobil več preverjenih informacij kar se delov in šraufarije tiče.

moje mnenje? Če ti je všeč, kupi. jaz še zmer en mal obžalujem, da nimam več honde cb in de mi je kasneje z rok zbežal ducati 350, letnik 1977.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en v MK Kamnik prodaja neke dele za omenjeni motor..mogoče ga pokličeš in boš kej več zvedu..

drugače pa ena klasika tale moped..prečni V2, drugače pa tak kot vsi motorji tistega časa..

če ni previsoka cena in je lepo ohranjen ga vzemi..

če se ti gre zgolj za "klasiko" pa mogoče raje suzuki ali hondo..zihr bo manj živcev šlo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kateri letnik kupuješ, ampak tele 350-ke z dellorto fergiji bolj švoh laufajo, imajo probleme s fergazerji in vžiganjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ne vem kateri letnik kupuješ, ampak tele 350-ke z dellorto fergiji bolj švoh laufajo, imajo probleme s fergazerji in vžiganjem.

Motor je preprost in nezahteven, vzdrževanje je enostavno, praktično enak je na nevadi. Na nevadi sta preveč enostavna uplinjača, in ta preprostost uplinjačev je težava. Motor sicer zadovoljivo vžiga hladen ali vroč (če res ni vroč vedno potrebuje čok), je pa treba pri vžiganju z občutkom dodati plin. Nekaj minut po vžigo ne bo delal pri prostem teku, potrebno ga je držati na plinu. Tudi med vožnjo treba z občutkom dodajati plin, prehiter zasuk ročice plina ne da želenega učinka.

Ravno zaradi tega bom nekoč zamenjal uplinjače, če ima kdo mikuni z grlom 28 mm se priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!