Skoči na vsebino

Jonway YY 250


nebeninn

Priporočene objave

kupujem motor...naredu izpit za 250ccm in me zanima če je uredu jonway 250 cruser(ni skuter) al neki takega je...nimam nekih predhodnih izkušenj z motorji finančne zaloge pa tut ne ogromne tako da mi zelo padu u oči saj znižan pride nov 1500€ iz 2000€.torej prosim za mnenja ipd. pa če misli kdo da bi za podoben denar lahk dobu kaj bolšega izvolite tipkat

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem prepoznal po sliki, se mi zdi da je to neka korejska kopija BMW-ja....o neki visoki kvaliteti si skoraj nebi upal trdit, glede na to, da NOVEGA ponujajo za tako ceno. Mogoče malo pobrskaj po avtonetu za kakšnimi rabljenimi motorji...mislim da bi se ti to bolj splačalo. to je samo moje mnenje...srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reče se mu yy 250

link

To košta samo 1500 Eurov??

Sicer drži "malo denarja, MALO muzike", ampak kaj pa vem, moral bi ga videti v živo in ga probat...

post-5704-1244815957_thumb.jpg

post-5704-1244815965_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bodo popravili estetske napake, bo pa tudi cena temu primerno zrastla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno mi je glih malo mar za neko super estetiko...zanima me če je kokr tok vozno pa če ma kdo kakšne izkušnje ipd...je ja kitajska kopija:D pač kupujem ga pri avto celje pa eno leto garancije ma:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

"nakup motorja" ............ kako originalen naslov teme; predvsem ce v bodoce kdo misli iskati info o tem motociklu.

BTW jonway se nekako "rima" z johnwayne. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ima kdo kakršnekoli uporabne izkušnje s tem motorjem? Zanima me kot nakup popolnoma cheap prevoznega sredstva za vsake tolko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupim, pa če je cena 442€ za novga pa 2 leti garancije. Enkrat sem se z korejcem (Hyosung GT650) že naf...l, da bi se pa dvakrat....... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katerga japonca pa dobiš za do cca 800€... Kšn Yamaha Diversion mi edino pade na pamet, sam ta ma že 45KW in pride v malenkost previsok razred zavarovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšen motor je res bolj "človek ne jezi se". 2K €vrov je bolje porabiti za kaj bolj preizkušenega vendar je pri nas skoraj nemogoče nati kaj rabljenega v tem segmentu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne razumemo, 2k je že 2x preveč, išče se za pod jurja. Gre za motorista, ki ima nov hobi, vendar ga vsake toliko prime malo po ovinkih se zapeljat. Ne gre se za primarno dejavnost.

Čim cenejši motor (pod jurja) s čim cenejšim vzdrževanjem / ZAVAROVANJEM (ta del je tudi bistven).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona no...po mojem obstajajo neke meje, al merila...karkoli. Tip bi bil motorist, pa bi za nakup, registracijo, zavarovanje (kaj pa oprema...čelada, jakna, hlače) porabu tja do 1000€. Al je to mal posledica mačka, pa nas nekdo zehabava, al pa tip ne živi v letu 2013.

Moje mnenje...za ta denar bolj nabavt ribiško opremo, pa frajart ob vodi, kot pa na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ne "bi bil motorist", ampak je dolgoletni, ki je zadnji motor prodal in se lotil NOVEGA hobija. Želi pa na vsake tolko it en krog. Opremo že ima, prav tako dooolgoletne izkušnje.

Zanima me samo kakšen predlog za motor.

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če ma opremo pa neke hude doooolgoletne izkušnje bi pa mogo že skor sam vedet ka mu paše pa ka bi rad? Al ne?

Kupu je Jawo 350, tako da nevem. Jaz je ne bi. Morda ima pa bolj prefinjen okus od mene (pa vem, da gre za načeloma precej spoštovan motor).

 

Hvalabogu je pa tale Jonway odpadu....

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super še en Jawoljubec. Jaz mojo uporabljam že ene skor 6 let..predvsem za skakat po mesto sem pa tja. Uredu motorček, če te določene stvari ne motjo pa če vsake toliko vzameš mal ključ v roke. Če bo rabu kake nasveta al pa kak del nej me kontaktira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, si bom zabeležil tvoje uporabniško ime in mu ga posredoval. Je pa zares zaljubljen v to Jawo, zaenkrat.

 

Pa oprostite za off-topic, nisem želel raztiriti vroče debate o Jonwayu... :)

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!