Skoči na vsebino

ŠTRAJK


Žarko G.

Priporočene objave

ti si tud čist u redu napisal :worship: ! počak še kakšno urco pa boš vidu ,kako se bodo usuli s citati in negiranjem motoristične solidarnosti vsi, ki si enostavno ne upajo ( razumem da ne pridejo edin tisti , ki zase vejo da se nebi mogli zadržat mirni, ker jim srce tega ne pusti,sam to je lepo od njih kot je dobrodošla njihova moralna podpora !) priti na proslavo ali pa ne smejo pokazati svoje face v "javnosti"( ker kaj si bodo pa drugi mislili o meni )? lp

Seveda ne dopuščaš možnosti, da kdo ne bi prišel štrajkat zato, ker se mu enostavno zaenkrat to ne zdi smiselno, ali pa se mu zdi celo škodljivo?

No, ja ... kr štrajkajte. Kot sem rekel - smešno bo ...

cohhones,a ne! trbolci bojo mel transparente, mi pa pleh musko v dvo in štiričetrtinskem taktu allegro gigante ! se vidimo , ste pa mel prov tam po 16 uri bo primernejše! :naughty: :worship: lp

Noben od tistih, ki bodo mimo hodili, pa ne bo vedel, kdo in za kaj štrajka, a ne?

15 strani "plodnega" nabijanja in rodil se je................... smrad od misa. vec iz vsega skupaj tudi ne bo.

ker noben nima interesa se izpostavljati.

ker noben nima volje se izpostavljati.

ker bi v primeru izpostavljanja moral izstopiti iz "anonimnosti" spleta.

Pri nekaterih stvareh je treba pristopiti racionalno. Štrajk v času, ko vsi že bežijo na dopuste, pa tudi nikomur ne koristi ... vse 'druge državljane' boli qrac, ker se jim mudi na dopust, kjer se bodo zrelaksirali in pozabili na vse.

Pa da še enkrat pojasnim svoje gledanje na to, da bi bil 'vseslovenski motoristični štrajk pred parlamentom' že te dni:

1) Zakon, ki je krivičen za motoriste, je šele v fazi delovnega osnutka. Zagotovo je še več kot dovolj časa za dialog in za 'miroljubno rešitev' zadeve.

2) Protesti v času, ko so vsi ljudje že vsega siti in samo še čakajo, da pridejo na morje, niso učinkoviti.

3) Štrajk je zadnji izhod v sili, ki je pri pametnih ljudeh na vrsti šele takrat, ko vse drugo odpove. Civilna družba (torej - mi, motoristi) še ni izrabila veliko drugih možnosti (dialog, lobiranje). In že sedaj kaže, da bodo te reči lahko uspešne.

4) Če se štrajka sedaj, in se potem civilna družba trudi nekaj doseči, in to ne uspe ... bi izpadlo zelo neresno, če bi motoristi štrajkali dvakrat, trikarat, petkrat ... ker bi v javnosti izpadli kot eni tečni otroci, ki ga bl radi žurajo okol parlamenta, manj radi pa argumentirano pristopijo k reševanju zadeve.

5) Tudi štrajk mora biti dobro, kvalitetno in predvsem učinkovito organiziran. Kar nekaj na horuk, ker se je trem najstnikom "dvignil" ... Juhej, hvala -ampak, ne, hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sreda 24.06. od 12h dalje kakor bo komu uspelo . itak se bo treba ustavljat zaradi pregretih strojev,kakšna kavica pa sok!

spoznali se bomo : po prevoznem sredstvu, po "preveč" kultivirani in zakon upoštevajoči vožnji le tega in njegovega lastnika ter po možnosti oblečen varnostni odbojni brezrokavnik na sebi ali torbi ali tankcase - zaželjeno čim bolj vidno!glavnina udelžencev PROSLAVE

pa se pričakuje ta nekje po 16 uri! posamezniki,ki pridejo prej,naj se usedejo nekam na pijačo in se potem priključijo mimovozečim-ne skrbite vsi ki pridemo smo naši ( no ni čist sigurno , povsod je tud kakšen njihov , sam je pa motorist , pa če pridelo štirje , nas bo sigurno že več kot 20 !!!).

ŠE enkrat apeliram na vse motoriste : pridite in se za to popoldne in večer vzdržite kakršnih koli prometnih prekrškov (nikamor se nam ne bo mudilo!!!!), alkohola!!!, navijanja obratov , pokanja z auspuhi in kurjenja gum !!!!!!!!!!

pokažimo vsem , ki nas bodo videli , že s samim obnašanjem na cesti, da nismo huligani in horde temveč civilizirani ljudje , ki se ločimo od ostalih samo po obliki ( nič pa ne po izpustih ,da bi ....) našega prevoznega sredstva !!!!!! se vidimo ! lp

..pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in tako so se "kresala" mnenja, pri "protikadilskem", pa pri "kebrčku", pa pri vinjetah "smo tiho", pa nadzornikom "puščamo nagrado", pa Bavčar je "na prostosti"... pa ne bi več našteval... :headbang::headbang::headbang:

Zganjaš neumen populizem.

Protikadilski zakon - je sorazmerno ok, rabi le nekaj korektur, za katere pa se nihče zaenkrat ni potrudil, da bi jih dosegel. Samo 'na polno so se bunili'. Argumentiral je malokdo.

Kebrov zakon - kaj mu manjka?

Vinjete - kaj jim manjka? (Razen to, da so sorazmerno poceni in da ne vemo, kako bomo do konca financirali avtoceste ... )

Nadzorniki in nagrade - huh, ne vem, a je to stvar zakona? Sedaj se okoli tega veliko govori, v kakih 5, 8, 10 let nazaj pa ni bilo take 'uzbune'. Le sedaj, ko je recesija in bomo vsi pocrkali ... smo malo bolj živčni.

Bavčar - 'na prostosti'. Hej, saj ne, da bi zagovarjal njegove mučke in pizdarije, pa vendar ... nisem videl, da bi kje kdo kaj argumentirano dokazal, da je človek dejansko nečesa protizakonitega 'kriv'. Če se motim, me korigiraj, da ne bom živel v nevednosti.

Skratka - kar nekaj klobasaš. Seveda tudi meni marsikaj ni všeč v tej državi ... V končni fazi - tudi motoristi "divjajo" po cestah, vozijo za 30 in več odstotkov nad omejitvami hitrosti, da ne govorim o pijanih motoristih itd ... pa proti njim tudi ni nihče organiziral 'vstaje'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4) Če se štrajka sedaj, in se potem civilna družba trudi nekaj doseči, in to ne uspe ... bi izpadlo zelo neresno, če bi motoristi štrajkali dvakrat, trikarat, petkrat ... ker bi v javnosti izpadli kot eni tečni otroci, ki ga bl radi žurajo okol parlamenta, manj radi pa argumentirano pristopijo k reševanju zadeve.

Sploh ne!Ampak kot nekdo resen,ki za vsako ceno ne dovoli,da delajo še tle svinjarije!

5) Tudi štrajk mora biti dobro, kvalitetno in predvsem učinkovito organiziran. Kar nekaj na horuk, ker se je trem najstnikom "dvignil" ... Juhej, hvala -ampak, ne, hvala.

:grim :grim

4) Če se štrajka sedaj, in se potem civilna družba trudi nekaj doseči, in to ne uspe ... bi izpadlo zelo neresno, če bi motoristi štrajkali dvakrat, trikarat, petkrat ... ker bi v javnosti izpadli kot eni tečni otroci, ki ga bl radi žurajo okol parlamenta, manj radi pa argumentirano pristopijo k reševanju zadeve.

Sploh ne!Ampak kot nekdo resen,ki za vsako ceno ne dovoli,da delajo še tle svinjarije!

5) Tudi štrajk mora biti dobro, kvalitetno in predvsem učinkovito organiziran.

:grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da še enkrat pojasnim svoje gledanje na to, da bi bil 'vseslovenski motoristični štrajk pred parlamentom' že te dni:

1) Zakon, ki je krivičen za motoriste, je šele v fazi delovnega osnutka. Zagotovo je še več kot dovolj časa za dialog in za 'miroljubno rešitev' zadeve.

2) Protesti v času, ko so vsi ljudje že vsega siti in samo še čakajo, da pridejo na morje, niso učinkoviti.

3) Štrajk je zadnji izhod v sili, ki je pri pametnih ljudeh na vrsti šele takrat, ko vse drugo odpove. Civilna družba (torej - mi, motoristi) še ni izrabila veliko drugih možnosti (dialog, lobiranje). In že sedaj kaže, da bodo te reči lahko uspešne.

4) Če se štrajka sedaj, in se potem civilna družba trudi nekaj doseči, in to ne uspe ... bi izpadlo zelo neresno, če bi motoristi štrajkali dvakrat, trikarat, petkrat ... ker bi v javnosti izpadli kot eni tečni otroci, ki ga bl radi žurajo okol parlamenta, manj radi pa argumentirano pristopijo k reševanju zadeve.

5) Tudi štrajk mora biti dobro, kvalitetno in predvsem učinkovito organiziran. Kar nekaj na horuk, ker se je trem najstnikom "dvignil" ... Juhej, hvala -ampak, ne, hvala.

Pod tole se moram podpisat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In?? :evilgrin: :winkiss: A si hoto kaj povedat? Primerjat državo pa cerkev? Razloži malo....

pršu je pač do ugotovitve da bo služu bogu :yea1::yea1:

a odkrivate ameriko...trance_25_naughty.gif

trgovina, politika, religija je eno in isto sranje worship.gif ... samo drugo pakovanje...slap.gif.

lažejo, kradejo, na suh nategujejo..trance_14_devil2.gif..svoje ovce...beee.....beeee.....beeee trance_17_emot-angel.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si tud čist u redu napisal :worship: ! počak še kakšno urco pa boš vidu ,kako se bodo usuli s citati in negiranjem motoristične solidarnosti vsi,

ki si enostavno ne upajo ( razumem da ne pridejo edin tisti , ki zase vejo da se nebi mogli zadržat mirni, ker jim srce tega ne pusti,sam to je lepo od njih kot je dobrodošla njihova moralna podpora !) priti na proslavo ali pa ne smejo pokazati svoje face v "javnosti"( ker kaj si bodo pa drugi mislili o meni )? lp

no tud eno urco ni trajalo !!!!!!! :naughty: pa vidim da bodo nekateri , ki so tako proti le prišli - sicer firbec zganjat - ampak ne bojo pa mogl rečt,dajih ni bilo :headbang: . lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene vsej religiozni cuzarji ne nategujejo...beee...beeeeeeeee...trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif

dobrojutro ovca...trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif...trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Kaj si te ti žrl tako zgodaj zjutraj, da take sekaš?? Ni tableta primla?? Al si še včerajšnji?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tud eno urco ni trajalo !!!!!!! :naughty: pa vidim da bodo nekateri , ki so tako proti le prišli - sicer firbec zganjat - ampak ne bojo pa mogl rečt,dajih ni bilo :headbang: . lp

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

Kako bo pa protest potekal? Vi se boste 'počasi vozili okoli parlamenta od 12h do 18h' ... do tu vse jasno ... kaj pa vse ostalo ... ? Ker če ne se bo pač tudi vsem drugim - folku, politikom, itd- zdelo, da se pač eni motoristi ful počasi vozijo pač ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bo pa protest potekal? Vi se boste 'počasi vozili okoli parlamenta od 12h do 18h' ... do tu vse jasno ... kaj pa vse ostalo ... ?

Viš...to tudi mene zanima :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje kdaj gremo stavkat ko se bojo makaroni v merkatorju podražil??? :rolleyes::whistle:

pa treba bo vazelin kupit da nas ne bodo na suh nategoval :D:lol1:

skratka po vašem kreganju sodeč mislim da ne bo nič....ker bi vsak rad protestiral in delu sranj* samo v primeru, da ko pride do

komplikacije nima noben prstov vmes in izgovor bo bil "samo peljal sem se počasi okol :whistle: "

velik sreče pri drugem poskusu štrajka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viš...to tudi mene zanima :hmm:

posti s številko : #40,48,49,60,65,96,106,125,176,209,225 pa preber rajš od tamalih k tavelikim cifram! pa dežne kombinezone je treba oblečt! :naughty: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm sem preletel.

Ne me narobe razumet, samo....kolikor vidim je na "programu" samo vožnja in druženje (slednje ni švoh) Ok, #225 nekaj govori o transparentih.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me narobe razumet, samo....kolikor vidim je na "programu" samo vožnja in druženje (slednje ni švoh) Ok, #225 nekaj govori o transparentih.

Breakdown zapisanega - transparenti bodo od enga drugega štrajka (Trbovlje, Lafarge cement, smrad ... ), motoristi bojo pa kao navijal gas pa to ... skratka - kraval in nič drugega. Lahko bi si še kravje zvonce omislili ... da bo bolj ropotalo, bolj heavy metal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene vsej religiozni cuzarji ne nategujejo...beee...beeeeeeeee...trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif

.........zato pa vsi drugi?

dobra tolazba. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa smrada tiče je isti dan v "prestolnici" protest proti trboveljski cementarni .

Se vidimo pred parlamentom ali pa pred ministrstvom za okolje.

Tisti z jajci seveda.

kolkr vem , je velik trbolcev :worship: motoristov ( a niso mogoče oni tud naši,al kaj :OK: ) pa nč hudga ,če skup potegnemo ( uh bo jezen "un" ,ke mu nč ni pogodu,svojo vranco bo požrl ! :headbang: ), sej nakonc se obe stvari tičeta in okolja in enakopravnosti !

a mogoče katerega , ki bo prišel (pa ne puste se sprovocirat "unmu" , nima in ne bo nikoli mel pojma ,kaj pomani solidarnost in enakopravnost, njegov moto je diskriminacija z omako iz udrihanja po drugih !!! :BUA: !!!) in se bo !! lepo !! peljal na proslavo kaj moti , če bi tudi oni imeli kaj od nas,ke bomo glih tam? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej ke je vrance zmankal pridejo pa na vrsto še jetra. :wacko:

sej navsezadnje bo pa un kup tud pršov na vrsto! :yawn:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tko pa smo tam ! vlada je vložila svoj diskriminatoren :headbang: predlog novega zakona o "ekološkem" davku na motorna vozila! obravnaval ga bo še odbor za finance in potem verjetno :angry: :BUA: po hitrem postopku v sprejem!!!!! pa da zdaj vidimo hitrost motorističnih združenj z vlaganjem pripomb in amandmajev - ko bodo oni poslali na en naslov , bo zakon preden pošta pride , že na drugi inštanci !

jaz se čisto strinjam z demokratičnim pristopom vlaganja pritožb , samo ta zakon spada med protikrizne ( po novem ) in se mi zdi , da bo časa za "politično " uveljavljanje enakopravnosti premalo , pa dopusti bodo onemogočili učinkovito lobiranje (tudi "oni " si jih bodo

privoščili ) in preden bodo kontakti in pripombe predstavljene konstruktivno , bo zakon sprejet !!!! :slap: !!

ko pa je zakon enkrat v veljavi , pa se lahko obrišemo pod nosom !! :xx:

me pa res zanima , kdo bo danes v tem dežju res prišel :? ( na žalost na slabo vreme ne moremo vplivat) ??? jaz pridem okoli pol šestih , ker delam do petih ( nisem dobil frej :( ) , razen če mi moped crkne zaradi vode !!!!!! se vidimo :OK: ! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!