Skoči na vsebino

ŠTRAJK


Žarko G.

Priporočene objave

jaz se čisto strinjam z demokratičnim pristopom vlaganja pritožb , samo ta zakon spada med protikrizne ( po novem ) in se mi zdi , da bo časa za "politično " uveljavljanje enakopravnosti premalo , pa dopusti bodo onemogočili učinkovito lobiranje (tudi "oni " si jih bodo

privoščili ) in preden bodo kontakti in pripombe predstavljene konstruktivno , bo zakon sprejet !!!! :slap: !!

ko pa je zakon enkrat v veljavi , pa se lahko obrišemo pod nosom !! :xx:

me pa res zanima , kdo bo danes v tem dežju res prišel :? ( na žalost na slabo vreme ne moremo vplivat) ??? jaz pridem okoli pol šestih , ker delam do petih ( nisem dobil frej :( ) , razen če mi moped crkne zaradi vode !!!!!! se vidimo :OK: ! lp

Od kod kar naenkrat taka 'racionalnost' ... ? Celo za tvoj štrajk dvomiš, da se ga boš udeležil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme : z zahoda se jasni ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si te ti žrl tako zgodaj zjutraj, da take sekaš?? Ni tableta primla?? Al si še včerajšnji?? :naughty:

trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif ti s verjetn mašne listke becka...beebee trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rosi še mal , pa kaj pol !!! se vidimo !! lp :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rosi še mal , pa kaj pol !!! se vidimo !! lp :photo:

Že cel dan te čakajo. Ograje majo postavljene zate.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se grem mal pogužvat.

tudi okrog zapor se da gužvo delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud enga od vseh ,ki ste rekl de boste pršli ni blo (tud "un" ni bil na zahodnem koncu , ke sem se dvakat pelu do viča pa nazaj u center pa nism vidu tud enga motorja , kamoli"motorista" !!). vse kar sem vidu od 16.30 - 21.00 u ljubljani je bil en (se mi zdi de yamaha , bordo barve) k je vedril pr remizi(aja sori "enpub") u šiški pa na istmu mestu ene deset minut

kasnej še en bavarc ke je zavil iz smeri lpp prot kranju, ta tret motor pa sta bla dva na (ne vem )ke sta stala na semaforju na konc tavčarjeve(od sodišča dol) za zavit na slovensko(od teh dveh sm dobu celo en :worship: pogled!).pa ene 5-6 skuterjev.

tkole bom povedal: par kapl dežja pa ste že vsi pod streho - PUSSIYI ! ne pa motoristi.vem de se 100km v dežju ne peleš prov zanalašč, ampak od teh , ke ste rekl de pridete ni blo tud enga de bi šou z mano na kavo, pa je mogoče kakšn še bližje ljubljani kot jaz! tolk o tem , kolk velja vaša beseda! hvala ,ampak za te fore mam pa že politike!

tko kot bi rekli naši nonoti : če ima človek take prijatelje,sovražnikov ne rabi .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem reči, da sem presenečen.. :rolleyes:

Še en razlog več, zakaj neorganiziran in nepripravljen štrajk enostavno ni vreden nič. Sicer je na žalost ponavadi pri večini stvari tako, da so vsi glasni, ko je treba pa dejansko nekaj naredit, pa poniknejo, ampak v primeru, da bi bil štrajk organiziran, konkretno dogovorjen in podprt tudi s strani motorističnih organizacij/klubov, napovedan, ipd, sem pa vseeno prepričan, da bi marsikdo se odpravil na pot.

Na neko brezsmiselno vožnjo po lj, za katero je itak vsak s kančkom razuma vedel, da več kot par motoristov (sploh po dežju) ne bo premogla, mi je pa v bistvu popolnoma razumljivo, zakaj folk ni rinil na dež..

Brez zamere, ampak tak "štrajk" kot je bil ta, je že v samem konceptu obsojen na propad, oziroma na to, da ne bo nič spremenil. Tudi če ne bi bilo dežja. Če bi se že nekaj šli, bi mogla bit zadeva oreng, kot je bilo že večkrat povedano.

Podprta z argumenti in rešitvami ter dobro organizirana in vodena. Tako, da bi bili zanimivi tudi za medije in bi se pojavili vsaj naporočilih in v kakšnem cajtungu.. Drugače je popolnoma brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Boli vlado sej veste kaj" za motoriste, v tem primeru kupce..

Če bojo/bomo hotl met motorje bojo/bomo pač več plačal..

Ali pa tudi ne!

Edini, ki tukaj lahko kaj naredijo so prodajalci. Njih bo (mogoče) udarl to, da se bo še manj novih motorjev prodajal..

Oni so tisti, ki bojo propadl..

Mi se še zmer lahko s 5-6 let starimi "kantami" vozimo :whistle:

Konec koncev motorizem ni to da maš novo bleščečo mašinco doma, ampak to da se uživa ;)

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res..

Gre se pa tudi za princip, da je pač trenutni model obdavčitve nelogičen in bi bilo prav, da motoristične vrste, oziroma naši predstavniki stopijo skupaj in opozorijo na to. Ni mišljen štrajk, ampak opozorilo in kakšen boljši predlog, tako kot je bilo v zvezi s polletnimi vinjetami.

Drugače pa tudi vsak rabljen motor je bil enkrat nov in bo posledično verjetno tudi cena rabljenih kakšen % zrasla. Ampak taka tragedija spet ni. Če imamo za tekoče stroške, ki jih predstavlja ta hobi, se bo dalo tudi par 100€ več napraskat pri nakupu.. Kot sem rekel, gre se bolj za princip, da sistem do motoristov ni pošten. Če se že gredo neko okoljevarstveno obdavčevanje naj bo le to za vse enako, sploh ker izpuste ni tako težko določit tudi za motocikle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi se še zmer lahko s 5-6 let starimi "kantami" vozimo :whistle:

Konec koncev motorizem ni to da maš novo bleščečo mašinco doma, ampak to da se uživa ;)

Če bo na tem forumu kdorkoli še enkrat reku moji suzi : stara kanta, gare , plužne , jajca ali katero koli drugo žaljivko v tej zvezi z mladostjo mojega motorja, ga bom piiiip tolk nekam poslal, da ga noben garmin ne bo nazaj prpelal!!

pa verjetn bo zdržala kr neki več let (vsaj vse skupaj) kot drugi novodobni in tehnično izpopolnjeni motocikli z vso elektroniko in ostalimi špageti , ki jih imajo navešen gor, vse skupi pa nima veze za samo vožnjo(ja sej vem , hude zavore pa abs pa še esp - a noben se pa mal ne zamisl de bi lohk mal bl počas vozil pa užival v svobodi!!! , če so že eni umrl zanjo!!!). pa kolk majo pa novi motorji zavorno pot iz 100-0 ?? honda 600 l.2007 je mela na testu avto bild 46m!

mondeo 1.8 pa 37! 9m !!!! sorry sem šel mal :topic: ! bad me!!

no zdej je pa sonček pa se pejte mal pelat pa uživejte in lepo se mejte! pa dejte si pomagat na cest!!!! lp :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take kante jaz prerihtavam...z minimalnim stroškom, da postanejo novodobna jajca.....sicer naj pa vsak od tega vzame kolko nuca....na koncu koncev, je tud s peciklom dans blo fajn pri Ruški koči.... :whistle:  Aneda STAR, klub defektni gumi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je večina le pozerjev in pussyjev mi je blo skoz jasno, da pa v slabi uri nisem srečal nobenega motorista včeraj v lj (le enega po poti nazaj, ki je verjetno šel na morje) je pa kar mal porazno. Kukr da bi bili s cukra, da se bojijo vsake kapljice.

mal čez 18h sem scagal in krenil proti domu.

Če bo vedno vsak čakal da ga vodijo kot ovco ne bo nikol nč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole bom povedal: par kapl dežja pa ste že vsi pod streho - PUSSIYI ! ne pa motoristi.vem de se 100km v dežju ne peleš prov zanalašč, ampak od teh , ke ste rekl de pridete ni blo tud enga de bi šou z mano na kavo, pa je mogoče kakšn še bližje ljubljani kot jaz! tolk o tem , kolk velja vaša beseda! hvala ,ampak za te fore mam pa že politike!

tko kot bi rekli naši nonoti : če ima človek take prijatelje,sovražnikov ne rabi .

To da je večina le pozerjev in pussyjev mi je blo skoz jasno, da pa v slabi uri nisem srečal nobenega motorista včeraj v lj (le enega po poti nazaj, ki je verjetno šel na morje) je pa kar mal porazno. Kukr da bi bili s cukra, da se bojijo vsake kapljice.

mal čez 18h sem scagal in krenil proti domu.

Če bo vedno vsak čakal da ga vodijo kot ovco ne bo nikol nč.

A zdaj so pa vsi drugi izdajalci? Kaj pa, če sta le vidva butast izpadla? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no včer mi je en motorist lepo povedou, ke je bil organiziran protest s strani zvez in društev pred parlamentom:

300 - 400 motorjev je pršlo! populacija ki močno presega število 35000 pride jih pa EN procent ???!!!!! pa to ne morš verjet ! midva (sicer se nisva srečala, ke sva morala pokrivat tolk velik teritorij pa nama ni zneslo :naughty: ) sva pa izpolnila kakih 5+ procentov tistih , ki so - ko je bilo še lepo vreme - tukaj rekli da bojo prišli !! :worship:

pa glih ke sm mislu de je bla popolna pušiona se pa tak rezultat prkaže na dan (ja vem glih neki tazga kt naše vlade nm prkazujejo neko uspešnost - sam jim pa verjamete :headbang: !!!) !!!!!!

ja še petek pol pa vikend!! pa kukrkol že - pazte nase pa še mal na druge ! želim vam topel asfalt, na ceste brez udarnih jam boste pa še kr čakal in čakal in čakal in ......... pa nč naredil .... pa čakal ........no ja , tko po starem bo, al pa še mal slabš!!! pa LP ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1981 Suzuki je stara kanta :P

Kar pa ne pomeni, da ni čist ok :D

ja ,sam eno srednjo šolo je starejš od tebe !me prov zanima, kako boš ti odreagiral čez štiri leta, ko ti bo kdo rekel da si star ? čist ok pa še ni, ke ga še nisem sestavil do konca , kar nekaj odlašam ke se lahko okoli tudi z apn4 l 1973 vozim , sva bila skupaj v sredo pa sem se štiri ure+ vozil po dežju brez problema! :worship:

kar se pa tiče davka: princip nima nič veze z diskriminacijo določene skupine ljudi , sploh če se ta zgodi zaradi totalne nestrokovnosti zaposlenih v državnem aparatu ter nesposobnosti in - kar je še huje - lenobe tistih , ki bi morali poskrbeti za skladnost zakonov !!! :headbang: !!! :headbang: !! in enakost vseh državljanov pred temi zakoni !!!!!!! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ,sam eno srednjo šolo je starejš od tebe !me prov zanima, kako boš ti odreagiral čez štiri leta, ko ti bo kdo rekel da si star ? čist ok pa še ni, ke ga še nisem sestavil do konca , kar nekaj odlašam ke se lahko okoli tudi z apn4 l 1973 vozim , sva bila skupaj v sredo pa sem se štiri ure+ vozil po dežju brez problema! :worship:

kar se pa tiče davka: princip nima nič veze z diskriminacijo določene skupine ljudi , sploh če se ta zgodi zaradi totalne nestrokovnosti zaposlenih v državnem aparatu ter nesposobnosti in - kar je še huje - lenobe tistih , ki bi morali poskrbeti za skladnost zakonov !!! :headbang: !!! :headbang: !! in enakost vseh državljanov pred temi zakoni !!!!!!! lp

He, he, he....kriza srednjih let, ha??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ,sam eno srednjo šolo je starejš od tebe !me prov zanima, kako boš ti odreagiral čez štiri leta, ko ti bo kdo rekel da si star ? čist ok pa še ni, ke ga še nisem sestavil do konca , kar nekaj odlašam ke se lahko okoli tudi z apn4 l 1973 vozim , sva bila skupaj v sredo pa sem se štiri ure+ vozil po dežju brez problema! :worship:

kar se pa tiče davka: princip nima nič veze z diskriminacijo določene skupine ljudi , sploh če se ta zgodi zaradi totalne nestrokovnosti zaposlenih v državnem aparatu ter nesposobnosti in - kar je še huje - lenobe tistih , ki bi morali poskrbeti za skladnost zakonov !!! :headbang: !!! :headbang: !! in enakost vseh državljanov pred temi zakoni !!!!!!! lp

Jaz vem da se staramo, tudi zdaj se nimam več za tako zelo mladega, čez 4 leta pa še toliko manj..

Ampak stara kanta je pa stara kanta :P Še enrkat, s tem ni nič narobe.. Če bi imel kej viška €, imam vsaj ene 3 v mislih, ki bi bile ziher doma :D

Drugače pa brez zamere.. Ampak ti si se v sredo s šterko vozu okol parlamenta??? :slap::lol1: Saj ne da, bi imel kaj proti, je super moped, tudi sam naredil z njo lepo št.km, ampak za nek vtis na motorističnem protestu, pa šterke niso :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!