Skoči na vsebino

ŠTRAJK


Žarko G.

Priporočene objave

ker se naša vlada ne posvetuje niti z chuckom norisem - oni vse boljše znajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashina, dej ne bod preveč brihtn

še najlažji pa je srat z polno ritjo

drugač mam polhn predlogov kako zmanjšat osnaževanje okolja

sam v sloveniji je problem ker ni nobenga tazga k bi neko stvar reku in bi to držal

rabmo osebo, ki bi spremenu slovenijo

vam povem ob kakem pivu, sam vprašte me

tuki so itak brihtoli k si upajo rečt stvari samo prek neta :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pek in Jozee sta nepismena? Imata halucinacije? :naughty: Morda kje vidita, da sem Janšo omenjal? :headbang:

Iz tvojih postov se da to tako razbrati ja :closedeyes: sej v tem ni nič narobe,vsak pač razmišlja po svoje in to je tudi tvoja pravica.Gre se samo zato,da nekaterim (med njimi tudi meni),gre pač na jetra namigovanja,da so uni ta drugi bolš,pa bol pošteni,pa.... :headbang: in kot sem že rekel,vsi skupi so eni veliki k....,da jih pa imamo smo si pa sami krivi,ker smo jih izvolili :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz podpiram štrajk in se ga bom udeležil. Zanima pa me kaj menijo o dotičnem zakonu razni ZMKS, AMZS, društvo Maksi in podobna društva/organizacije, ki zastopajo oziroma naj bi zastopala motoristične interese?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam povem ob kakem pivu, sam vprašte me

tuki so itak brihtoli k si upajo rečt stvari samo prek neta :headbang:

Greva druh tedn na pivo. al pa, če prideš v torek k Firestarterjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz podpiram štrajk in se ga bom udeležil. Zanima pa me kaj menijo o dotičnem zakonu razni ZMKS, AMZS, društvo Maksi in podobna društva/organizacije, ki zastopajo oziroma naj bi zastopala motoristične interese?

Mene pa zanima b olj, zakaj se bodo (morebiti) na predlog odzvali šele sedaj, ko je stvar že skoraj sprejeta - ali so toliko nesposobni, da ne znajo sodelovati že pri sami konstrukciji zakona in takrat pripomniti koristnih reči ter zagnati 'vik in krik', če bi bilo potrebno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za ! ostalo povedal že v komentarju , če se vam da prebrat. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima b olj, zakaj se bodo (morebiti) na predlog odzvali šele sedaj, ko je stvar že skoraj sprejeta - ali so toliko nesposobni, da ne znajo sodelovati že pri sami konstrukciji zakona in takrat pripomniti koristnih reči ter zagnati 'vik in krik', če bi bilo potrebno?

Sej to. Nedelovanje društev/organizacij, ki naj bi zastopala interese motociklistov, pripomorejo k sklepu takšnih butastih zakonov. Ker pa nočem obtoževati brez podlage, bi rad odgovor od predstavnikov omenjenih društev(ZMKS,AMZS, Maksi,... ). Naj povedo, zakaj se niso "zbunili" že med nastajanjem zakona, ter kako nameravjo postopati sedaj - mogoče bi celo sami organizirali štrajk? (Sanja svinja kukuruz...... :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kukuruza nema :unsure: :unsure: :unsure:

mashina, zakaj mam občutek da se poznava?

pridem v tork

itk sem vsak torek tm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi, da bo naš podmladek skuteristi in mopedisti bolj nastradal kot mi starejši. 7% pr 2000e je 140 e,kar pomeni tolk manj denarja za dobro čelado , rokavice in ledvični pas. pri mladini pa vemo kako je,zmer brez dnarja!

moje mnenje je, da bi lahko tudi njih vključili v kalkulacijo za protest,v smislu na mladini svet stoji!!! moderatorji-mnenje?? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi zakon so skritiziral in v uvodniku Avto Magazina in Avto Foto Marketa. Torej v obeh vecjih avto-reviji,sam se na njihove besede itak noben ne ozira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi zakon so skritiziral in v uvodniku Avto Magazina in Avto Foto Marketa. Torej v obeh vecjih avto-reviji,sam se na njihove besede itak noben ne ozira.

ja prov njih bojo poslušal! drgač mam pa eno idejo - je tud v komentarju - pejmo na proslavo 24.6.2009 v ljubljano http://www.ukom.gov.si/si/aktualno/dogodki...ve_v_letu_2009/ sej država smo ljudje in ne državni aparat - a ni tako !!!

pa še noben nm ne more nič , če mamo domoljuben namen !!!

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prov njih bojo poslušal! drgač mam pa eno idejo - je tud v komentarju - pejmo na proslavo 24.6.2009 v ljubljano http://www.ukom.gov.si/si/aktualno/dogodki...ve_v_letu_2009/ sej država smo ljudje in ne državni aparat - a ni tako !!!

pa še noben nm ne more nič , če mamo domoljuben namen !!!

niti ne tok slaba ideja, pa se ura je taksna, da nas bo sigurno dosti ... sploh se nas bo pa ponoci bolje slisalo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne tok slaba ideja, pa se ura je taksna, da nas bo sigurno dosti ... sploh se nas bo pa ponoci bolje slisalo :evilgrin:

mice kaj pa tale: polna ljubljana avtov k ne morjo vn, politiki pa ne not? proslava odpade zarad višje sile, zavarovalnce

povrnejo škodo izvajalcem (da nebi ti kakšnega motorista slučajn s šihta dal zarad izgube prihodka), naši pa se blamirajo

pred mačeho (beri eu ).pol bojo pa jokal v stilu a niste mogl nč povedat da vas kej mot (ja čist slučajn nas moti!),a niste mogl uporabt bolj demokratičnih sredstev ( a miren protest prot nekomu ki te ne šmirgla 5% pa ni demokratičn??),

pa sej ni blo mišleno tko kt je napisan......- sm že mal zmatran od tipkanja u stilu "dam za pir tistmu ki zbere vse izgovore politikov na enem mestu"!!! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini problem je, da naši PREPOŽREŠNI državi primankuje denarja in kdo ve kaj si bodo še vse izmislili.

Danes zares diskriminatoren davek na motorna kolesa, jeseni dvig DDVja - TO BO ŠELE KATASTROFA za že tako ali tako "zrecesirano" gospodarstvo, kasneje pa še novi in novi davki prispevki itd. Temu ne bo konca, ker še nisem slišal, da se je v času recesije katerikoli državni aparat zmanjšal ali da so bili ljudje odpuščeni vsaj iz mest kjer ni dela. Najmanj polovico delovnih mest v vojski in državni upravi je takih, kjer se praktično ne dela oziroma je storilnost tako nizka, da če jo primerjamo z storilnostjo v gospodarstvu isto delo slednji opravi v uri do dveh na dan. Ostalo je izguba, ki jo plačujemo vsi.

Denar država meče skozi okno. Primer: patria, slovensko letalstvo, nepremišljeni in zgrešeni nakupi... Bolnišnice gradimo kot energetsko potratne palače iz katerih odseva ves kretenizem v posmeh dobremu gospodarjenju. Namesto, da bi gradili hitro, skromne, enostavne, kakovostne in raje odlično opremljene bolnišnice denar mečemo skozi okno. Napačnih in negospodarnih potez je preveč, da bi to lahko brez posledic prenesla LE DVOMILJONSKA POPULACIJA. Veliko je brezposelnih, vendar so zakoni napisani tako, da se bolj splača za manj ostati doma kot pa delati, zato se tudi povečuje številno neaktivnega prebivalstva, ki se tudi zelo stara otrok pa je čedalje manj.

Rešitev je v racionalizaciji, predvsem birokracije in predragega državnega aparata. Na žalost pa tega država ne bo sprejela prostovoljno (čeprav je rešitev logična) brez protestov temveč šele, ko se bodo odgovornim dovolj majali stolčki.

Preveč napak dela naša država, da bi le mirno stal in gledal ter čakal medtem, ko lupijo kožo z naših hrbtov.

Podpiram protest!

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Protestiranje kar nekaj povprek pred parlamentom bo koristilo predvsem petrolu in omw-ju. Poleg tega, da je predlagatelj novega zakona ministrstvo za finance (torej prostest kvečjem tam), je potrebno v papirni obliki predstaviti alternativo, ki "drži vodo".

Pred leti se je zbrala druščina, ki je bila zaslužna za ureditev problema okoli zaščitnik ograj. Ta problematika je danes urejena z ustreznim pravilnikom. Da se je dosegel ta rezultat, pa je bilo potrebno skupaj stakniti glave in z medijsko podporo sistematično predstaviti zakaj in kako rešiti problem.

Motoristi pred parlament --> zaščitne ograje!

Torej potrebno se je ponovno zbrati na nekaj sestankih, se dobro pripraviti in potem iti v akcijo. V društvu Maksi bomo imeli ta teden sestanek na to temo in se tudi opredelili okoli tega!

lp

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Protestiranje kar nekaj povprek pred parlamentom bo koristilo predvsem petrolu in omw-ju. Poleg tega, da je predlagatelj novega zakona ministrstvo za finance (torej prostest kvečjem tam), je potrebno v papirni obliki predstaviti alternativo, ki "drži vodo".

sej vem, da ne misliš alternativo kot: kje drugje ta denar spraskat iz naših denarnic ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem, da ne misliš alternativo kot: kje drugje ta denar spraskat iz naših denarnic ;)

Če pa že, pa na vsaj pravičen način v sorazmerju z ostalimi kategorijami v prometu!

Po mojem mnenju imamo lahko dva različna pristopa!

1. biti proti davku DMV sploh (torej, kot je bilo do sedaj)

2. se strinjati z obdavčitvijo, ki pa bi morala biti sorazmerna z avtomobilsko (torej bi bil davek zelo nizek)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo vsi ti davki so tolk pravični kot je trenutni cestninski sistem..

se pravi kolikor porabiš tolk plačaš..

ampak pri nas bojo najbrž v veljavi pravični, nepravični pa še kak EKO in "posočje" (beri v parlamentu rabjo nove masažne stolčke) davki..

fino..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nabijat...datum, ura in mesto kjer se dobimo!!!

ŠE VEDNO NABIJATE! Nekdo mora rečt končno besedo! Po moje naj zbor določi ZMKS - pa kar objavi v koledarju! Itak sta verjetno najboljša smo 2 termina: 24. zvečer ali 25. tekom dneva...

TOREJ KDAJ? ...da organiziram Packensteine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Protestiranje kar nekaj povprek pred parlamentom bo koristilo predvsem petrolu in omw-ju. Poleg tega, da je predlagatelj novega zakona ministrstvo za finance (torej prostest kvečjem tam), je potrebno v papirni obliki predstaviti alternativo, ki "drži vodo".

Pred leti se je zbrala druščina, ki je bila zaslužna za ureditev problema okoli zaščitnik ograj. Ta problematika je danes urejena z ustreznim pravilnikom. Da se je dosegel ta rezultat, pa je bilo potrebno skupaj stakniti glave in z medijsko podporo sistematično predstaviti zakaj in kako rešiti problem.

Motoristi pred parlament --> zaščitne ograje!

Torej potrebno se je ponovno zbrati na nekaj sestankih, se dobro pripraviti in potem iti v akcijo. V društvu Maksi bomo imeli ta teden sestanek na to temo in se tudi opredelili okoli tega!

lp

a zdej bi nas pa rad spravil stran na župančičevo ulico al kaj? a ministrstvo za finance pa ni v tej državi , ki jo "vodi" vlada? sej sploh ni problem samo v novem DMV ampak v tem , da še malo pa ne bomo imeli za hrano, kamoli za motor!

zakaj pa ne dvignejo cene bencina na evropsko raven , pa je takojšen priliv denarja in za vse enako-potem se bo pa tisti ,ki mu več kuri pač manj vozil in manj onesnaževal!

zakaj pa termin 24.6 ? zato ker bo popoldne ljubljana nabito polna (ljudje bodo odhajali iz služb na podaljšan vikend)in bo dosežen maksimalni učinek! mediji bodo prisotni v polnem številu tako da jih sploh vabit ne bo treba!!!!

ker bomo šli kot državljani v ljubljano na proslavo tudi odpade vsaka organizacija,prijava za zborovanje ki je itak nebi

dobili in odpade tudi odgovornost organizatorjev ker jih pač enostavno ne bo!!!kar lahko naredijo je le,da fizično zaprejo določene ulice za ves promet - pa naj jih - si bodo naredili medvedjo uslugo.

zakaj ne 25.6??? zato ker bo ljubljana mrtva, nikjer nikogar vsi bodo grugje vključno z odgovornimi , ki vodijo NAŠO

SLOVENIJO !!!! mediji bodo raztreseni po celi državi, a mi se bomo pa vozili po praznih ulicah???? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE VEDNO NABIJATE! Nekdo mora rečt končno besedo! Po moje naj zbor določi ZMKS - pa kar objavi v koledarju! Itak sta verjetno najboljša smo 2 termina: 24. zvečer ali 25. tekom dneva...

TOREJ KDAJ? ...da organiziram Packensteine...

zbora ne sme biti!! vsak mora iti v svoji režiji, organizatorjev NI!(zaradi odgovornosti).razen če bi se kdo hotel toliko izpostaviti, da bi mu to koristilo pri bodoči politični karieri.lahko se določijo edino punkti za večje skupine pa še to je malo rizično. Če smo pravi se bomo že pocasi preko dneva nakapljali v ljubljano ,vedeli bomo zakaj gremo na PROSLAVO

in to je to(če se ne bomo povohali med sabo sred ljubljane ,pol pa lohko kr prodamo motorje).kdor pa nima toliko zaupanja v kolege motoriste ki bodo rekli da na PROSLAVO pridejo! in misli ,da bi jih moral peljati organizirano , ta je organizator ovčje črede, takih bo pa že tam dosti! se vidimo!! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbora ne sme biti!! vsak mora iti v svoji režiji, organizatorjev NI!(zaradi odgovornosti).r lp

OKEJ! ...se strinjam... TOREJ KDAJ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!