Skoči na vsebino

ŠTRAJK


Žarko G.

Priporočene objave

In?? :evilgrin: :winkiss: A si hoto kaj povedat? Primerjat državo pa cerkev? Razloži malo....

Mislim da je hotel pokazat kam naj gre država davke pobirat, namesto da nas lupi... Vsaj jaz sem tako razumel ;).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, vem...... :rolleyes: Samo naj malo bolj obrazloži (al se mi zdi, da je spet bil copy paste avtorsko delo) :naughty:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je večina za, se potlej vidimo na predlagani datum - 24.6. ob 12ih pri parlamentu, z namenom druženja :naughty: s kolegi motoristi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrš marsikdo 24. (sreda) ob 12 dela

JAP! Mi pridemo po Ljubljani 25 km/h kruzat, ampak nič prej lot okrog 18.00... žal, velika večina ni prej gotova kot ob treh, štirih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, uletiš med malico in tam poješ 10 dek Poli salame pa en jogurt :P

Glede ure se da še dogovrt, ampak čimprej, da se ne bo čakal do zadnjega dne.

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je večina za, se potlej vidimo na predlagani datum - 24.6. ob 12ih pri parlamentu, z namenom druženja :naughty: s kolegi motoristi :)

Ja, dejte ... se bomo mal smejal, k boste pr poročilih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAP! Mi pridemo po Ljubljani 25 km/h kruzat, ampak nič prej lot okrog 18.00... žal, velika večina ni prej gotova kot ob treh, štirih...

enako ... zal pred 16.00 ne bo slo ... zato bi bil boljsi "tihi" bojkot ob proslavi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi pa avtor teme oz. admin dodal anketo v topic, da bi vsaj priblizno videli, kdo ima kdaj cas in koliko se nas sploh lahko nabere :whistle:

... ob 12h / oz raje pozno popoldan po 18uri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ste organizirani. Verjetno se bodo po tem datumu motorji celo pocenili.... :krneki: :naughty: :rolleyes: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dejte ... se bomo mal smejal, k boste pr poročilih ...

Smeh je pol zdravja ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zaskrbljen spremljam tole temo in vse bolj se mi zdi da bo tam kakšnih 20 motorjev in se nam bodo vsi smejali?!Biti bi nas moralo vsaj kakih 1000 ali več !

Pa ne pozabite, policaji tudi to čitajo....in se pripravljajo???

S takšnim shodom bi morali opozoriti ne samo na nove davke ampak tudi vse ostale svinjarije in neizpolnjene obljube s strani države proti motoristom-2. razrednim državljanom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đizus, ljudje, Bladzo vam je lepo povedal. Samo s štrajkom boste dosegli samo veliko, veliko slabe volje.

K zadevi je pač treba pristopit z druge strani, s tehtnimi pojasnili zakaj ne tako in predlogi kako bi bilo bolje. Sestanek na to temo bo bojda v četrtek v oštariji Slamica. Malo pobrskajte, je Bladzo napisal točno kje in kdaj.

Samo tako bo volk sit in koza cela.

Drugače bo tako, da se nas bo pol smejalo, druga polovica pa bo še bolj besnih na VSE motoriste.

Ampak, ja, štrajkat je pač najlažje, a ne. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAP! Mi pridemo po Ljubljani 25 km/h kruzat, ampak nič prej lot okrog 18.00... žal, velika večina ni prej gotova kot ob treh, štirih...

Daj si raje prihrani trud ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače bo tako, da se nas bo pol smejalo, druga polovica pa bo še bolj besnih na VSE motoriste.

Ampak, ja, štrajkat je pač najlažje, a ne. :winkiss:

Pa nč ne rabi šargumentirat. Sam na 'številčnost' se sklicuješ, pa že misliš, da si kaj naredil. A časi se spreminjajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đizus, ljudje, Bladzo vam je lepo povedal. Samo s štrajkom boste dosegli samo veliko, veliko slabe volje.

K zadevi je pač treba pristopit z druge strani, s tehtnimi pojasnili zakaj ne tako in predlogi kako bi bilo bolje. Sestanek na to temo bo bojda v četrtek v oštariji Slamica. Malo pobrskajte, je Bladzo napisal točno kje in kdaj.

Samo tako bo volk sit in koza cela.

Drugače bo tako, da se nas bo pol smejalo, druga polovica pa bo še bolj besnih na VSE motoriste.

Ampak, ja, štrajkat je pač najlažje, a ne. :winkiss:

ja maš prov !! država nam nalaga vedno višje davke , da lahko potem delajo z našim denarjem kot svinja z mehom !!!

to povzroča pri državljanih zmeraj več in več slabe volje! ampak svoje pa dosežejo ane !!!!!!!!!!!!!!!!! sedaj jim je treba

to pokazati , ampak z enako mero! in nič večččč! na žalost tvoj post vsebuje avtonegiranje, kajti oni se samo odločijo in nikogar nič ne vprašajo!če so že tako pametni kot mislijo da so, bi lahko pred sprejetjem zakonov oni vprašali drugo stran ali ima kakšne predloge in tehtna pojasnila zanje!!!

poanta da se nam že mal cufa pa je , da stopnja novega davka pri motorjih ni enako porazdeljena po kategorijah

izpustov kot pri avtomobilih ampak (kater genij se je to sploh lahko spomnil??) po moči motorja!!! zakaj pa potem pri avtomobilih niso naredili davka po KW? zato ker imajo vsi velike količine denarja za požrešne avtomobile ki prekomerno onesnažujejo okolje!!ups , sam pol bi se pa podražil za cca 20%!!to pa je pri avtu za 50000 eurov vseeno 10000e!

a se oni mogoče bojijo, da je ta razlika pa vseeno prevelik zalogaj tudi za njih? pa kje bojo dobil denar za to razliko??

a ni hudič, bi si moral še kakšen nov davek izmisliti!!

to,da je za vozila na motorni pogon dveh različnih kategorij, ki pa uporabljata isto fosilno gorivo drugače kategorizirano in z drugačnim izhodiščem za obdavčitev, to pa jeeeee!!! diskriminatorno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vsak ki pogleda lestvico si lahko takoj ustvari primerjavo: 4taktni skuter do 5KW s porabo cca 3l spada v višji obdavčitveni razred(+ 1% več!!) kot vw cross touran tsi 103 KW s porabo 7,3 l in izpustom Co2 169g/km !

za avto , ki porabi vsaj 140 % goriva več proti skuterju , bomo morali plačati več kot 16% višji davek !!

pa zakaj jih pa potem sploh plačujemo?? saj ni čudno da denar puhti tako hitro , da ga tud turbo hayabusa ne dohiti!

ali ste prebrali do konca? No zato se bo samo z veeeeeeeeliiiiiiiiiikooooo slabe volje lahko kaj doseglo !!!!!!

ker drugega sploh ne slišijo in ne razumejo !! zaatttoooo! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đizus, ljudje, Bladzo vam je lepo povedal. Samo s štrajkom boste dosegli samo veliko, veliko slabe volje.

K zadevi je pač treba pristopit z druge strani, s tehtnimi pojasnili zakaj ne tako in predlogi kako bi bilo bolje. Sestanek na to temo bo bojda v četrtek v oštariji Slamica. Malo pobrskajte, je Bladzo napisal točno kje in kdaj.

Samo tako bo volk sit in koza cela.

Drugače bo tako, da se nas bo pol smejalo, druga polovica pa bo še bolj besnih na VSE motoriste.

Ampak, ja, štrajkat je pač najlažje, a ne. :winkiss:

ZELO prav maš!

Ne bezlajte in se dajmo organizirat

In dat protestom vsebino in poltikom sogovornika

V Žireh sem govoril z Guličem, mogoče- sigurno ga kdo osebno pozna- bi bilo se fajn tudi z njim kaj pomenit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZELO prav maš!

Ne bezlajte in se dajmo organizirat

In dat protestom vsebino in poltikom sogovornika

V Žireh sem govoril z Guličem, mogoče- sigurno ga kdo osebno pozna- bi bilo se fajn tudi z njim kaj pomenit?

Kateri slovenski politik je že rekel , da bo pregural cel mesec z ENO delavsko plačo?? ja tud jst bi si upal kaj takega izjavt, če bi u službi jedu kosilo za 3 eure ???!!! mene pa sam malca košta kr dobrih 5- 5.5 eura :headbang: !! pa še zmer ostanem žejen! :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

tolk o naših "sogovornikih", veste sita vrana lačni ne verjame!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri slovenski politik je že rekel , da bo pregural cel mesec z ENO delavsko plačo?? ja tud jst bi si upal kaj takega izjavt, če bi u službi jedu kosilo za 3 eure ???!!! mene pa sam malca košta kr dobrih 5- 5.5 eura :headbang: !! pa še zmer ostanem žejen! :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

tolk o naših "sogovornikih", veste sita vrana lačni ne verjame!!!

vic dneva ;)

če pa ne more preživeti z 5000€ pol pa ne vem kaj je´ -KAVIAR??

te njihove izjave me sploh več ne presenečajo, raje poslušam kravo ko muka kot njihove bedarije :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!