Skoči na vsebino

ŠTRAJK


Žarko G.

Priporočene objave

fora je v tem, da če nas kak miličnik ustav, nam ne more nič najdt

če pa boš glasen te bojo jebl zarad auspuha

in če bo mogu enmu pogledt

naj vseem pogleda

če bo dal enmu pihat, naj da vsem pihat

thumper mi je dons ko sva se srečala lepo povedu, sam k sem preveč pijan da bi povedu kaj je on povedu

mashina, kje si bil dons

čaku sem te pr firestartersih

sem čaku da mi častiš pivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm za protest :yes: .

Mislm,da bomo glasni več dosegli kot pa,če bomo tiho tiho.

Sm mislu povedat

.

.

GLASNI:bomo na protestu

TIHI: bomo doma v foteljah

Popravljeno . Popravil Ninjaraider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mashina - no,kaj bi pa ti naredu?? Povsod sam kritiziras pa pametujes,nikjer pa ne podas svojega mnenja o resitvi problema??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gotovo da sam tihi protest in vožnja s polovično hitrostjo ne bo dosti pomagal - je pa lahko zgolj koristno in primerno opozorilo oziroma dodatek k dialogu ki bi ga naj prevzele "določene" motoristične organizacije in (redki) politiki, ki nas podpirajo...

Tisti, ki se boste pa smejal iz foteljev pa sami dokazujete svojo voljo do sprememb! Žal je takšna večina Slovencev - hlapci pač!

...in ja sploh ne bom presenečen, če nas bo na proslavi 30! Močno bom pa presenečen če nas bo čez 100!

POGLEJMO SE in poglejmo našo KULTURO: v Žiri se nas je prišlo NAŽRET čez 1000! ...U MIRNO PEČ prinesemo "kljune" za tiste 2 uri 5000!

...na vsakem usranem (brez zamere!) vaškem zboru se nas zbere že čez 200!

...za predlagan počasen krog po Prestolnici (brez dretja in nažiranja) se pa v 1 tednu ne bomo mogli zment! SRAAMOOOOTAAA! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja, jaz sem za vožnjo po LJ s 25 km/h od 18 do 20 ure... delajmo kroge okoli strogega centra... lepo, kulturno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek, zadel si žebljico na glavico :D Tudi jaz si ne zamišljam tega kot štrajk v smislu metanja molotovk, kričanja protivladnih gesel in prevračanja smetnjakov. Pač miren nekajkratni mimovoz, nakar sledi druženje ob pijači in pogovoru, kolikor komu paše - lokacija je "slučajno" pred parlamentom. Ko bo pa kdo vprašal, zakaj smo se n-tič peljali okoli parlamenta s hitrostjo pešca, se pa pač pove, da je to v zvezi z novim predlogom zakona, ki je diskriminatoren do motociklistov zaradi obdavčitve po KW in ne po izpustu CO2, ter da je bil mimovoz in "shod" samo prijazni opomnik vladi, da to pač ni sprejemljivo,

uradno mnenje na predlagani zakon bodo pa pristojnim motociklistične organizacije podale naknadno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek, zadel si žebljico na glavico :D Tudi jaz si ne zamišljam tega kot štrajk v smislu metanja molotovk, kričanja protivladnih gesel in prevračanja smetnjakov. Pač miren nekajkratni mimovoz, nakar sledi druženje ob pijači in pogovoru, kolikor komu paše - lokacija je "slučajno" pred parlamentom. Ko bo pa kdo vprašal, zakaj smo se n-tič peljali okoli parlamenta s hitrostjo pešca, se pa pač pove, da je to v zvezi z novim predlogom zakona, ki je diskriminatoren do motociklistov zaradi obdavčitve po KW in ne po izpustu CO2, ter da je bil mimovoz in "shod" samo prijazni opomnik vladi, da to pač ni sprejemljivo,

uradno mnenje na predlagani zakon bodo pa pristojnim motociklistične organizacije podale naknadno.

EVO TO JE TO! SAMO TO IN NIČ VEČ! :rolleyes: Zdaj pa da vas vidmo... posebej tiste ki znate v vseh temah sam gobcat IN pametovat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bil kuj za akcijo

problem je, da bi mogl bit v lj takrat ko bojo ljudje in politiki tm

če se vozmo po prazni lj. je načeloma čist brez veze

po štrajku pa bom jaz zavil k vaškim na eno pivce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz predlagam, da vsi k bojo pršli, tut iz drugih koncev....Da se nekje v Lj. na enem velikem parkirišču dobimo med 16h in 16.30h, in potem odrinemo skupaj v strogi center, ker takrat je Lj. nabito polna....Kasneje mogoče res ne bo imelo vse skupaj tazga pomena, ker je bolj kot ne prazna + tega je 25.ga praznik in se bo folk hotu čim hitrej kam odpravit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uradno mnenje na predlagani zakon bodo pa pristojnim motociklistične organizacije podale naknadno.

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz predlagam, da vsi k bojo pršli, tut iz drugih koncev....Da se nekje v Lj. na enem velikem parkirišču dobimo med 16h in 16.30h, in potem odrinemo skupaj v strogi center,

Za tiste "iz drugih koncev" ki delamo (do 16.00) je TO PREZGODAJ! Zbor in odhod proti centru pred 18.00 nima smisla, razen če naredimo obhod v 2 rundah, ampak malo dvomim, da nas bo potem "markantno veliko"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če bo mogu enmu pogledt

naj vseem pogleda

če bo dal enmu pihat, naj da vsem pihat

mashina, kje si bil dons

čaku sem te pr firestartersih

sem čaku da mi častiš pivo

Sori, ni mi znesl, pol se je pa usul okol 21h. Dobiš drug tork 2 pira :).

Drgač pa - policaj lahk kontrolira kogar hoče, ne rabi vseh ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm za protest :yes: .

Mislm,da bomo glasni več dosegli kot pa,če bomo tiho tiho.

A vam še ni jasno, da so protest izadnji,s krajni ukrep v vrsti postopkov, ki so možni? Konec koncev - zakone pripravljajo vaši ministri, katere ste ali niste volili, in zadeve so javno na vpogled pač tam, kjer so ... To, da je vse skoraj zamujeno, ali celo zamujeno, je krivda vseh nas, tudi tvoja - ker te očitno te stvari 'ne zanimajo' ... Ali moja, ali od ZMKS, ali še od koga drugega, ... in zdej na polno zatežit celi Sloveniji s štrajkom samo zato, ker ste/smo vsi lenobe ? ...

ja maš prov !! država nam nalaga vedno višje davke , da lahko potem delajo z našim denarjem kot svinja z mehom !!!

"Država" ni nekaj 'zunanjega' - država sem jaz, država si ti, država smo mi vsi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zaskrbljen spremljam tole temo in vse bolj se mi zdi da bo tam kakšnih 20 motorjev in se nam bodo vsi smejali?!Biti bi nas moralo vsaj kakih 1000 ali več !

Če smo že pri "moralo" - to bi se 'moralo' predvsem drugače reševati, tako, da sploh nihče ne bi dobil ideje o štrajku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ni mi znesl, pol se je pa usul okol 21h. Dobiš drug tork 2 pira :).

Drgač pa - policaj lahk kontrolira kogar hoče, ne rabi vseh ...

če ustav enga, se lepo vsi ustavmo

če vpraša kaj je

pač rečemo da čakamo na svojga kolega B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če se zmente za tole počasno vožnjo ob primerni uri, po 16, se pridem zapelat par krogov.

Je pa res da ob tej uri je taka gužva, da se bi tko in tko 25 pelov, al pa še manj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: ..se vidmo.......pridem gumo zažgat ...itak...!!pa mal iz avspuha pokat....jejejej.. :rolleyes: ..!!!

Bi se jo upal, če bi bil sam tam...? Že tako smo v slabi luči, potem bi pa še take oslarije delali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: ..se vidmo.......pridem gumo zažgat ...itak...!!pa mal iz avspuha pokat....jejejej.. :rolleyes: ..!!!

Zato ker vem, da se bo ravno to dogajalo, folk bo nažigal, kuril gume, pokal z rori, NE pridem..

Glede te tematike se pa popolnoma strinjam z bladzotom in njegovim predlogom glede načina reševanja tega problema.. Potrebno je nastopit s konkretnimi argumenti in z boljšim predlogom.

Če se bo pred parlamentom zbrala grupa motoristov, ki bo tam razgrajala, bomo dosegli samo to, da nas bo javnost imela še za večje divjake in primitivce, kakor nas že ima in izpadli bomo popolnoma bedasto.

Če bi se šlo v "štrajk" bi morala bit zadeva organizirana, nekdo bi moral tam javno prebrat zakaj smo tam, s čem se ne strinjamo in kako bi bilo boljše in shod oziroma kakorkoli bi se temu reklo, bi moral biti miren. To pomeni brez kurjenja gum, nažiganja, razgrajanja. Ob takšnem protestu, seveda ob dovolj veliki udeležbi, bi potem mogoče naredili nek pozitiven vtis.. Ampak mislim, da to enostavno ni izvedljivo, ker vem, da bi se enostavno še vedno našlo en kup prepotentnežev, ki bi tam počeli pizdarije in bi posledično vsi udeleženi izpadli kot horda huliganov, ki je prišla terorizirat Ljubljano..

Skratka, moje mnenje je, da če se bo nekaj v tej smeri ukrenilo, mora bit organizirano, konstruktivno in dobro planirano. Argumenti morajo bit smiselni in rešitve predlagane. Drugače ne bomo dosegli NIČ!

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ustav enga, se lepo vsi ustavmo

če vpraša kaj je

pač rečemo da čakamo na svojga kolega B)

Javna zborovanja brez predhodne prijave so, kolikor vem, prepovedana ...

uro je treba samo še uskledit

vsem ki ste za akcijo :worship:

Akcija mora bit pametna, ne butasta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Država" ni nekaj 'zunanjega' - država sem jaz, država si ti, država smo mi vsi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!