Skoči na vsebino

ŠTRAJK


Žarko G.

Priporočene objave

No,kateri datum pa ura,sta postavljena za vožnjo po Ljubljani.Jst sm še vedno ZA :yes:

sreda 24.06. od 12h dalje kakor bo komu uspelo . itak se bo treba ustavljat zaradi pregretih strojev,kakšna kavica pa sok!

spoznali se bomo : po prevoznem sredstvu, po "preveč" kultivirani in zakon upoštevajoči vožnji le tega in njegovega lastnika ter po možnosti oblečen varnostni odbojni brezrokavnik na sebi ali torbi ali tankcase - zaželjeno čim bolj vidno!glavnina udelžencev PROSLAVE

pa se pričakuje ta nekje po 16 uri! posamezniki,ki pridejo prej,naj se usedejo nekam na pijačo in se potem priključijo mimovozečim-ne skrbite vsi ki pridemo smo naši ( no ni čist sigurno , povsod je tud kakšen njihov , sam je pa motorist , pa če pridelo štirje , nas bo sigurno že več kot 20 !!!).

ŠE enkrat apeliram na vse motoriste : pridite in se za to popoldne in večer vzdržite kakršnih koli prometnih prekrškov (nikamor se nam ne bo mudilo!!!!), alkohola!!!, navijanja obratov , pokanja z auspuhi in kurjenja gum !!!!!!!!!!

pokažimo vsem , ki nas bodo videli , že s samim obnašanjem na cesti, da nismo huligani in horde temveč civilizirani ljudje , ki se ločimo od ostalih samo po obliki ( nič pa ne po izpustih ,da bi ....) našega prevoznega sredstva !!!!!! se vidimo ! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE enkrat apeliram na vse motoriste : pridite in se za to popoldne in večer vzdržite kakršnih koli prometnih prekrškov

...

pokažimo vsem , ki nas bodo videli , že s samim obnašanjem na cesti, da nismo huligani in horde temveč civilizirani ljudje , ki se ločimo od ostalih samo po obliki ( nič pa ne po izpustih ,da bi ....) našega prevoznega sredstva !!!!!! se vidimo ! lp

Sej veš, da je oviranje prometa in vožnja s konstantno hitrostjo, ki je bistveno nižja od hitrostne omejitve, tudi prekršek, kajne? :naughty:

Ljudje bodo tako videli le, da motoristi na prvo žogo nekaj izsiljujejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sreda 24.06. od 12h dalje kakor bo komu uspelo .

Se zavedaš, da si z objavo tega posta postal organizator tega shoda/štrajka in na tebi je odgovornost za pizdarije, ki jih utegnejo drugi narediti?

Veliko sreče želim pri izvedbi projekta.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zavedaš, da si z objavo tega posta postal organizator tega shoda/štrajka in na tebi je odgovornost za pizdarije, ki jih utegnejo drugi narediti?

:lol1::lol1::lol1: ...ja ziher.. :lol1::lol1::lol1: neki thumper je zdaj kar naenkrat organizator štrajka... in jaz bom delal pizdarije po mili volji thumper bo pa kriv... :eek::eek: ...NAVALI NAROD V LJUBLJANO saj bo itak Thumper kriv!!! :kva2::kva2::kva2:

Mashina PRETIRAVAŠ oziroma maš dober smisel za humor!

...sicer pa samo TI govoriš o štrajku, jaz osebno grem samo na "lenobno krožno vožnjo" po Ljubljani, z ogledom mestnih znamenitosti... :huh:

Vam pa želim ploden pogovor na SESTANKU... upam da sprejmete kakšno pametno zadevo in nam v LJ sploh ne bo treba! Pa čim prej napište kako in kaj! :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš, da je oviranje prometa in vožnja s konstantno hitrostjo, ki je bistveno nižja od hitrostne omejitve, tudi prekršek, kajne? :naughty:

Ti pa vrjetno veš, da če je taka gužva da se 50Kmh ne morš pelat, ni prepovedano se pelat 25Kmh al kolikor pač že :naughty:

Več, ko nas bo boljš bo....Jaz pridem okrog 16h....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš, da je oviranje prometa in vožnja s konstantno hitrostjo, ki je bistveno nižja od hitrostne omejitve, tudi prekršek, kajne? :naughty:

SE MI ZDI, DA V CPP PIŠE TUDI, DA HITROST VOŽNJE PRILAGODIŠ VOZNIM RAZMERAM.......( a to ni to .....se pač ne da pelat hitreje zaradi gneče na cesti ) :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav govoriš o bencinu za eno sezono recimo ... ? Ali pa novem kombinezonu. Ali pa 14 dni vsak dan seks z drugo prostitutko :P

Odlična ideja za kaj se da porabiti denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človeška neumnost nima meja, se potrjuje z večino objav v tej temi (tudi moja, da sploh pišem sem not :whistle: ).

Ob vsesplošni recesiji, ob tem ko ljudje izgubljajo službe, ko so nekateri na robu preživetja, bi vi šli pred parlament zahtevat cenejše motorje?!?!?!? Torej cenejše luksuzne predmete!!!!!!!

Ne se slepit, motor je v očeh večine državljanov ravno to – luksuz!

Za kaj vi uporabljate motorje, koliko si trgate od ust, da si ga lahko privoščite, ali je zadeva sploh ustavna ali ne, tukaj sploh ni pomembno, javnost bo videla samo to: nekdo, ki že ima dovolj, da si lahko privošči luksuz bi rad, da je ta luksuz cenejši!!!

Javni shod v tej smeri bi bil hudo konreten focn dreku, ampak če bi radi pljuvali (ma kaj pljuvali, bruhali žolč) v lastno skledo potem pač izvolite. Na žalost človeška neumnost še ni kaznivo dejanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeeej, spet lahk pišem

po mojem mnenju je prov avto luksus

kaj je dražji, motor al avto?

če hočjo pošten zaslužt naj obdavčjo avte

al pa kr direkt gorivo pa bo pošten za vse

tok k se vozš tok boš plaču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob vsesplošni recesiji, ob tem ko ljudje izgubljajo službe, ko so nekateri na robu preživetja, bi vi šli pred parlament zahtevat cenejše motorje?!?!?!? Torej cenejše luksuzne predmete!!!!!!!

Za kaj vi uporabljate motorje, koliko si trgate od ust, da si ga lahko privoščite, ali je zadeva sploh ustavna ali ne, tukaj sploh ni pomembno, javnost bo videla samo to: nekdo, ki že ima dovolj, da si lahko privošči luksuz bi rad, da je ta luksuz cenejši!!!

Samo domnevam, ampak v "nasem" primeru gre za to, da cene in obdavcitve motorjev OSTANEJO ENAKE. :trance_33_sleep: Tisti kvazi okoljski del, pa si mirno lahko nekam zatlacijo oz. naj se ga dodela, kot se sika (npr. definirana (u)poraba). Saj vem, sanjam... :blush:

Obstajajo ukrepi za stimuliranje potrosnje (npr. znizan davek na place v Avstriji) in obstajajo ukrepi za zaviranje potrosnje. Nasa vlada :slap: se je zal odlocila za slednje.

In ja, ko si brezposeln, se s takimi temami ne ukvarjas sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T-boy, glej nikjer nisem napisal, da se z dvigovanjem davkov strinjam ali da zagovarjam takšne predloge. Napisal sem samo kako si bo javnost zadevo predstavljala – poenostavljeno. In da bi neki protesti to samo še poslabšali.

Bi bilo skoraj podobno, kot da bi direktorji bank in podjetji začeli stavkat in se pritoževat takrat, ko se je začela »hajka« proti bivšemu direktorju NLB ko je prejel 1mio nagrade (pa je bila ta nagrada določena v pogodbi in popolnoma zakonita). Pa vemo kakšne so bile reakcije forumašev, ko se je razvedelo za nagrado. Takšne reakcije bodo ob morebitni "stavki" prihajale s strani skoraj vseh ne-motoristov.

Pač stavka tukaj ne bo pomagala oz. bo konkretno poslabšala zadeve. Če pa beboti mislijo da morajo stavkati v takšnih primerih pa naj. Bodo izničili ves trud, ki ga bodo mogoče nekateri vložili v to, da do sprejema takšne zakonodaje ne bi prišlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1::lol1::lol1: ...ja ziher.. :lol1::lol1::lol1: neki thumper je zdaj kar naenkrat organizator štrajka... in jaz bom delal pizdarije po mili volji thumper bo pa kriv... :eek::eek: ...NAVALI NAROD V LJUBLJANO saj bo itak Thumper kriv!!! :kva2::kva2::kva2:

Mashina PRETIRAVAŠ oziroma maš dober smisel za humor!

...sicer pa samo TI govoriš o štrajku, jaz osebno grem samo na "lenobno krožno vožnjo" po Ljubljani, z ogledom mestnih znamenitosti... :huh:

Vam pa želim ploden pogovor na SESTANKU... upam da sprejmete kakšno pametno zadevo in nam v LJ sploh ne bo treba! Pa čim prej napište kako in kaj! :yes: :yes:

Smisel za humor sicer imam, ampak pri tej objavi ga nisem imel vključenega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač stavka tukaj ne bo pomagala oz. bo konkretno poslabšala zadeve. Če pa beboti mislijo da morajo stavkati v takšnih primerih pa naj. Bodo izničili ves trud, ki ga bodo mogoče nekateri vložili v to, da do sprejema takšne zakonodaje ne bi prišlo.

Predvsem bo pa smešna, ko se bo cirka 100 motorjev ,razpršenih čez 6 ur (od 12h do 18h) mal vozakalo okoli parlamenta. Resni organizatorji temu verjetno ne bodo pristopili, tisti, ki bi utegnili za seboj potegniti res veliko maso motociklistov.

Konec koncev - kolikokrat na leto pa kupujete/kupujemo nove motorje, da bi nas/vas ta davek tako prizadel? :naughty:

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ne bom komentiral...natipkal bom samo par

besed...itak de je to sranje s tem davkom...potrebno pa bo res nekaj

naredit in ne samo govort...

...pravkar sm se vrnil iz

Francije...;včeraj sem bil tam z kombijem...že tako in tako sem bil

zaspan po celonočni vožnji in se pripeljem po obvoznici mimo kraja

Chambery (blizu Lyona) in glej hudiča - prometni zamašek oz. tri

pasovnica (v obeh smereh) in promet stoji. Mislim si da je moralo biti

kaj hudo narobe...in tako stojimo oz. se premikamo po par metrov

(motoristi so itak lohk vozili previdno mimo.. .) ) enih 30 min.

In med vozniki ne opazim pretirane nejevolje, sam vsake toliko je kakšen z avtom hotel čez vse druge...

Radio

sem itak poslušal ker nism mel nobenga cedeja (francosko tudi obvladam

- žal jezika oz. govora ne)...ko tako po eni uri stanja v zamašku, po

drugi strani obvoznice, opazim prometnika žandarja na motorinu s

prižganimi lučkami, za njim pa uštric trije tovornjaki (al delovni

stroji) KOMUNALE...In tako, pameten kot sm, sm ugotovu, da bi znali za

kakšno stvar komunalci ŠTRAJKATI oz. opozoriti na kakšno narobe

zadevščino...(zato po vsej verjetnosti ni blo kakšne hude krvi s strani

ostalih udeležencev v prometu, ker so bili obveščeni morda po radiu?...

...Premikali

so se itak tolko, da so lezli naprej...in so nardili cel kažin...(po

vsej verjetnosti jih je doletela "globa" s strani žandarjev zaradi

prepočasne vožnje...IN DETS IT...

...po uri in pol lazenja sem se odpeljal na prvi izhod in skozi center mesta, kar mi je vzelo še dodatnih 30 min...

...hočem povedati, da bi morali na tak način tudi mi "mopedisti" opozorit klapo u parlamentu na neumnosti ki jih počnejo...

...in to ni kakšno hujskanje na upor ali pač ?!?...whistle.gif

post-19183-1245404066_thumb.jpg

post-19183-1245404042_thumb.jpg

post-19183-1245404079_thumb.jpg

post-19183-1245404092_thumb.jpg

post-19183-1245404099_thumb.jpg

post-19183-1245404106_thumb.jpg

post-19183-1245404129_thumb.jpg

post-19183-1245404138_thumb.jpg

post-19183-1245404147_thumb.jpg

post-19183-1245404154_thumb.jpg

LPtrance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka, da izkoristim še pet minut za moralko -

če bo tak nepravičen zakon sprejet, bi se motoristi utegnili čutiti enako zapostavljene, kot so se izbrisani, ko so jim kratili pravico do stalnega bivališča, katere obrazložitve pa še sedaj ne razume marsikateri "pravi Slovenec" ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he, he ! mogoče pa gre enim samo za eno furco po Ljubljani ! spoznaj glavno mesto , da bi ga še bolj ljubil ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človeška neumnost nima meja, se potrjuje z večino objav v tej temi (tudi moja, da sploh pišem sem not :whistle: ).

Ob vsesplošni recesiji, ob tem ko ljudje izgubljajo službe, ko so nekateri na robu preživetja, bi vi šli pred parlament zahtevat cenejše motorje?!?!?!? Torej cenejše luksuzne predmete!!!!!!!

Ne se slepit, motor je v očeh večine državljanov ravno to – luksuz!

Za kaj vi uporabljate motorje, koliko si trgate od ust, da si ga lahko privoščite, ali je zadeva sploh ustavna ali ne, tukaj sploh ni pomembno, javnost bo videla samo to: nekdo, ki že ima dovolj, da si lahko privošči luksuz bi rad, da je ta luksuz cenejši!!!

Javni shod v tej smeri bi bil hudo konreten focn dreku, ampak če bi radi pljuvali (ma kaj pljuvali, bruhali žolč) v lastno skledo potem pač izvolite. Na žalost človeška neumnost še ni kaznivo dejanje.

dej mi no mir o luksuzu! jaz za moj motor v teh časih ne dobim tud 1000e! kolk je pa tvoj vreden? Pa kakšen luksuz

neki, dejte , poskusite enkrat razmišljat bolj odprto! če se pelješ z motorjem,se ne pelješ z avtom(državi pa si plačal davek za oba!!, cestnino za oba , pri vsakem servisu ddv, vinjete za oba!!!) motor je veliko bolj okretno prevozno sredstvo ,kar potegne za sabo manj zastojev in tudi manj izpustov če zastojev ni!!!! poraba in s tem izpusti škodljivih plinov so pri motorju ( načeloma!) manjši kot pri avtih( no , pri mojem niso, ker skuri 43l benza na 3860km!!!!, ostalo pa je avtoplin, tako da ne meni o ekologiji pa to!).

kar se tiče javnosti: a nismo mi državljani javnost? enostavno vprašanje zate : koliko pa politike zanima javnost?

Pri vseh aferah , korupciji (sicer redko dokazani!) in razmetavanju proračunskega denarja jim ostane bora malo časa,da bi se ozirali na javnost , izjema je edino čas tistih nekaj mesecev pred volitvami , ko se pač vsi enako grebejo za glasove volilcev, ki jim spet prinesejo dostop do davkoplačevalskega denarja in zopet vse od začetka!

sama poraba (kot je nekdo omenil 4.7nekaj l/100km za izpust co2 110g/km) ni čisto merodajen podatek ! pravi podatek pri motorjih z notranjim izgorevanjem je tisti , ki se ga dejansko izmeri na izpustu !!!

dizli pa so ekološko manj srejemljivi zato, ker imajo poleg izpusta co2(ta je pri nasodobnejših dizel motorjih z enakimi

performancami kot bencinski lahko celo MANJŠI!! )še izpust ostalih, kancerogenih(saje) snovi!!!!

Pa še to : " za ta zakon sem izvedel šele sedaj" - ne me fopat da vi in Vaša društva , zveze in ostale organizirane skupine, ki ste sedaj tako proti vsakemu "ukrepanju" , za ta zakon niste vedeli????

Dokaz: KOMENTAR IN CIVILNA INICIATIVA NA Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o davku na motorna vozila EVA: 2008-1611-0052, ki ga je v obravnavo poslala Vlada RS Državnemu zboru RS.

Halo, datum ! leto 2008, mesec november , dan 16 !!!

skoraj sedem mesecev pa nič ? ni kej , refleksi kot pri mrtvem konju! pa vseene lep pozdrav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislim, da se slovenski narod res premalokrat zbuni, da bi kej dosegli. :headbang: In tukaj bi morali MK-ji skupaj stopit in organizirati ta shod. Kot ponavadi bi člani teh MK-jev prišli, padalci bi se pa tudi kar usuli. :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislim, da se slovenski narod res premalokrat zbuni, da bi kej dosegli. :headbang: In tukaj bi morali MK-ji skupaj stopit in organizirati ta shod. Kot ponavadi bi člani teh MK-jev prišli, padalci bi se pa tudi kar usuli. :naughty: :naughty: :naughty:

sklepi včerajšnjega sestanka:

preko društva MAKSI:

1-dopolni se besedilo objave s tega foruma str.1 14 Jun 2009 @ 08:50

- doda se primere ki pokažejo na diskriminatornost tovrstnega davka

na primer

onesnaževanje s CO2 : davčna stopnja,

povprečen avtomobil : povprečen motor z enako kW,

bencinar in diesel z enakim izpustom CO2 imata različno davčno stopnjo

motor in moped z enako kW imata različno davčno stopnjo

enako vozilo za manjše onesnaževanje plača enako visok davek (vozi manj km)

- doda se projekcije narejene s strani podjetij ki prodajajo nova vozila, vpliva spremenjenega davka na manjšo prodajo novih vozil (kar zmanjša dohodke države od DDV)

- doda se vpliv staranja voznega parka (posledica dokazana s prejšnjo točko) na varnost prometa in onesnaževanje

2-dopolnjeno besedilo se razpošlje medijem, poslancem DZ in organizacijam ki lahko iniciativo podprejo (AMZS.. .)

3-dopolnjeno besedilo se vloži v DZ kot civilna iniciativa

4-pripravi se besedilo za zbiranje podpisov proti spremembi zakona o DMV zaradi emisij CO2, ki ga dobijo MK in MC da člani podpišejo, podpise zbira MAKSI in se jih uporabi kot argument in po potrebi za razpis referenduma

verjetno bo besedilo objavljeno na strani MAKSIja da ga lahko vsak narisne in podpisanega pošlje na društvo (za nečlane klubov)

ostalo

društvo MAKSI zaenkrat ne more prevzeti organizacije protesta

1. ni še tako daleč da bi šli v protest

2. zadeva je preobsežna da bi jo društvo samo zmoglo

3. protest kot eden zadnjih ukrepov ostane odprta možnost za katero bo (morda) potrebno poseči po širših organizacijskih ukrepih

--------------------

Bolje vladat v peklu kot biti sluga v nebesih.

ko bo davek sprejet nas ne bo noben več šmirglal pet posto.pa nažalost ta podpis čisto drži- za naše politike smo samo sluge in nič več.

se pa čisto strinjam z vašimi sklepi samo pri takih stvareh kot so davki se bo na prelep način doseglo malo, čeprav

Vam želim popoln uspeh . ta zakon je zgrešen že v štartu, ker ga je pripravilo davčno ministrstvo namesto okoljsko,

ki je zadolženo za ekologijo ( pesek v oči je,da se bodo zgovarjali , da so davki v drugi pristojnosti koz okolje!).

pa ko se bodo dokumenti in peticije zataknile v kakšnem predalu , rok poteče , seja odpade, komisija ima drugo nujno delo itd....! Pod 4.) se bom podpisal takoj !!!

butko , my men :worship: ! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mi no mir o luksuzu! jaz za moj motor v teh časih ne dobim tud 1000e! kolk je pa tvoj vreden? Pa kakšen luksuz

neki,

Motor JE luksuz. Morda ne tvoj, ker je stara gara, ampak saj tu se ne govori o obdavčitvi starih motorjev ... Tako, kot ta zakon (kot je trenuten predlog) ne bo obdavčil starih fičkotov ... ;)

dejte , poskusite enkrat razmišljat bolj odprto! če se pelješ z motorjem,se ne pelješ z avtom(državi pa si plačal davek za oba!!, cestnino za oba , pri vsakem servisu ddv, vinjete za oba!!!) motor je veliko bolj okretno prevozno sredstvo ,kar potegne za sabo manj zastojev in tudi manj izpustov če zastojev ni!!!! poraba in s tem izpusti škodljivih plinov so pri motorju ( načeloma!) manjši kot pri avtih( no , pri mojem niso, ker skuri 43l benza na 3860km!!!!, ostalo pa je avtoplin, tako da ne meni o ekologiji pa to!).

Če že razmišljaš 'odprto', bodi vsaj temeljit. Hkrati je motorist (vsaj v Sloveniji) za 50-krat bolj ranljiv oziroma podvržen poškodbam, kar potegne za seboj večje stroške na račun državne zdravstvene blagajne itd ... (ampak to tu NI predmet debate)

kar se tiče javnosti: a nismo mi državljani javnost? enostavno vprašanje zate : koliko pa politike zanima javnost?

Pri vseh aferah , korupciji (sicer redko dokazani!) in razmetavanju proračunskega denarja jim ostane bora malo časa,da bi se ozirali na javnost , izjema je edino čas tistih nekaj mesecev pred volitvami , ko se pač vsi enako grebejo za glasove volilcev, ki jim spet prinesejo dostop do davkoplačevalskega denarja in zopet vse od začetka!

sama poraba (kot je nekdo omenil 4.7nekaj l/100km za izpust co2 110g/km) ni čisto merodajen podatek ! pravi podatek pri motorjih z notranjim izgorevanjem je tisti , ki se ga dejansko izmeri na izpustu !!!

Da. In nekaj sem slišal, da bolje, da ne poznamo podatkov za onesnaževanje pri motorjih, ker so razni filtri in podobne reči na motociklih bistveno manj dodelani, kot pri avtomobilih ... Ja, imamo gor katalizatorje (na novejših modelih), ampak je še en kup druge tehnologije za čiščenje. To si seveda gladko ignoriral, ker ti gre samo za nabijanje v tri krasne in ne za realen razmislek.

dizli pa so ekološko manj srejemljivi zato, ker imajo poleg izpusta co2(ta je pri nasodobnejših dizel motorjih z enakimi performancami kot bencinski lahko celo MANJŠI!! )še izpust ostalih, kancerogenih(saje) snovi!!!!

Pa še to : " za ta zakon sem izvedel šele sedaj" - ne me fopat da vi in Vaša društva , zveze in ostale organizirane skupine, ki ste sedaj tako proti vsakemu "ukrepanju" , za ta zakon niste vedeli????

Prejšnji predlog zakona, ki je bil 'znan' cirka 3 mesece nazaj, ni bil tako 'brutalen' do motociklov in je bil povsem sprejemljiv in pošten (vsaj v relaciji glede na to, kako so obdavčeni avtomobili). Zato ni nihče šel 'v luft'. V luft se je skočilo sedaj, ko se je v ožjo javnost prebil predlog z zelo krivičnim in, da ne rečem, malodane neumnim principom davčenja motociklov.

Dokaz: KOMENTAR IN CIVILNA INICIATIVA NA Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o davku na motorna vozila EVA: 2008-1611-0052, ki ga je v obravnavo poslala Vlada RS Državnemu zboru RS.

Halo, datum ! leto 2008, mesec november , dan 16 !!!

skoraj sedem mesecev pa nič ? ni kej , refleksi kot pri mrtvem konju! pa vseene lep pozdrav !

Halo - sem ti zgoraj obrazložil.

Skratka - na sestanku te pa ni bilo ... Tam bi izvedel še marsikaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislim, da se slovenski narod res premalokrat zbuni, da bi kej dosegli. :headbang: In tukaj bi morali MK-ji skupaj stopit in organizirati ta shod. Kot ponavadi bi člani teh MK-jev prišli, padalci bi se pa tudi kar usuli. :naughty: :naughty: :naughty:

Shod naj bo izhod v sili, če drugi načini odpovejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo davek sprejet nas ne bo noben več šmirglal pet posto.pa nažalost ta podpis čisto drži- za naše politike smo samo sluge in nič več.

se pa čisto strinjam z vašimi sklepi samo pri takih stvareh kot so davki se bo na prelep način doseglo malo, čeprav

Vam želim popoln uspeh . ta zakon je zgrešen že v štartu, ker ga je pripravilo davčno ministrstvo namesto okoljsko,

ki je zadolženo za ekologijo ( pesek v oči je,da se bodo zgovarjali , da so davki v drugi pristojnosti koz okolje!).

pa ko se bodo dokumenti in peticije zataknile v kakšnem predalu , rok poteče , seja odpade, komisija ima drugo nujno

Če se imaš ti za slugo, je tudi v redu. Sam se nimam.

Davek pa bo sprejet - kdaj že? A kaj več veš o tem mogoče? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shod naj bo izhod v sili, če drugi načini odpovejo ...

...IN kdaj bo "SILA" - a ste o tem kaj rekli? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!