Skoči na vsebino

ŠTRAJK


Žarko G.

Priporočene objave

dej mi no mir o luksuzu! jaz za moj motor v teh časih ne dobim tud 1000e! kolk je pa tvoj vreden? Pa kakšen luksuz

neki, dejte , poskusite enkrat razmišljat bolj odprto! če se pelješ z motorjem,se ne pelješ z avtom

:grim :grim

Motor JE luksuz.

A daj nehaj no...Jaz in še marsikdo gleda na motor kot njegov način življenja! It"s the way of life

Drugi ga imajo zato,da so hitrejši,okretnejši v mestu, in da seveda manj onesnažijo okolje :whistle:

Tretji pa ga imate očitno zaradi drugih in se vam zdi motor sam strošek in s tem luksus!In ti tretji ste mi prav smešni.

Četrti.....

Hkrati je motorist (vsaj v Sloveniji) za 50-krat bolj ranljiv oziroma podvržen poškodbam, kar potegne za seboj večje stroške na račun državne zdravstvene blagajne itd ...

Zato pa vsem zavarovancem dvigujejo premije?Se kopaš v denarju,da ne opaziš višjih položnic?

Če se imaš ti za slugo, je tudi v redu. Sam se nimam

Če se nimaš za... še NE pomeni,da tudi nisi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim

A daj nehaj no...Jaz in še marsikdo gleda na motor kot njegov način življenja! It"s the way of life

Drugi ga imajo zato,da so hitrejši,okretnejši v mestu, in da seveda manj onesnažijo okolje :whistle:

Tretji pa ga imate očitno zaradi drugih in se vam zdi motor sam strošek in s tem luksus!In ti tretji ste mi prav smešni.

Četrti.....pa imajo motor samo za šminkirat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A daj nehaj no...Jaz in še marsikdo gleda na motor kot njegov način življenja! It"s the way of life

Ti in "marsikdo" ste manjšina v masi navadnih državljanov s povprečnimi ali pod povprečnimi dohodki (seveda ne-motoristov, ker motoristi mamo svoje mišljenje o tem) :P

V Sloveniji ne vem, če je 10% motoristov, katerim je motor "the way of life" v pravem pomenu te fraze. Vsi ostali imamo motor za preživljanje prostega časa (pa če je to nekaterim še tako težko priznati).

Motor JE luksuz, ki si ga lahko pač privoščijo osebe z večjimi dohodki. Pač stroj,oprema,izleti,kavice inp stanejo nekaj. Vem,da bojo to sedaj izpodbijali študentje inp., ki nimajo drugih stroškov kot študij (ki vem da ni poceni, da ne bo pomote..pa še to večini starši financirajo), skrb za pijačo in cigarete, cote in kako položnico....brez skrbi za stanovanje,bajto,režije družino itd....

Ps.: Tisti, ki hoče biti okretnejši v mestnih gužvah, si bo nabavil skuter in ne makino od 500+ kubikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti in "marsikdo" ste manjšina v masi navadnih državljanov s povprečnimi ali pod povprečnimi dohodki (seveda ne-motoristov, ker motoristi mamo svoje mišljenje o tem) :P

V Sloveniji ne vem, če je 10% motoristov, katerim je motor "the way of life" v pravem pomenu te fraze. Vsi ostali imamo motor za preživljanje prostega časa (pa če je to nekaterim še tako težko priznati).

Motor JE luksuz, ki si ga lahko pač privoščijo osebe z večjimi dohodki. Pač stroj,oprema,izleti,kavice inp stanejo nekaj. Vem,da bojo to sedaj izpodbijali študentje inp., ki nimajo drugih stroškov kot študij (ki vem da ni poceni, da ne bo pomote..pa še to večini starši financirajo - pri nekaterih ne :D), skrb za pijačo in cigarete, cote in kako položnico....brez skrbi za stanovanje,bajto,režije družino itd....

Ps.: Tisti, ki hoče biti okretnejši v mestnih gužvah, si bo nabavil skuter in ne makino od 500+ kubikov.

Motor si lahko privošči čisto vsak, ni ti treba bit pretirano bogat ali iimeti velik dohodek, ampak način plačila je malo drugačen....skeširat bo težko tudi tistemu ki ima 2000€ plače....ker seveda 10.000€ je težko "skeširat" na roke ;)

Vsak ima svoj izgovor zakaj si je kupil motor....nekdo zato drug zato...ampak kaj? saj je njihova stvar kajne??? Če si ga bo kupil za pecat bejbe pa naj si ga kupi, če ga bo kupil za dirkanje pa naj ga kupi itd...

Če je motor luksuz kaj je potem avto "BMW X6 pa Audi Q7 pa taki podobni (dragi) avti" NADLUKSUZ?? pa vidiš v takih avtih mulce od 20-30 let ki so zaradi šminkanja kupili tak avto na kredit ali leasing in ga bojo odplačevali celo življenje in to samo zaradi "imiđa" in družbe. (žalostno ampak je živa resnica) (taki se mi smilijo in so patetični).

Veliko je takih primerov ampak kaj češ, tko je.

Pa še posebi tisti ki se počasi pelejo okol kafića in mislijo da so "kul" sam zato k se furajo v "bemflu (bmw)" pa čist "zajebano" gledajo ven :headbang: ....komedija :lol1: če je to pichkohvatno pol pa res ne vem kam gre ta svet :lol1:

Popravljeno . Popravil Sky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede študija.....sem napisal da večini.

Glede naštetih limuzin........luksuz itak, mulci pa težko da si take zverine sami kupijo, če jim pri tem ne pomaga bogat ate, mama, stric, teta,.... :P Tudi lizing se ne dobi kar tako na XYZ let..hehe

Glej, motor je najlažje kupit. Toda veliko nadobudnih misli, da je to to. Kje so tukaj še stroški vzdrževanja, gume, servisi, oprema itd.... Ko kupiš, se šele stroški pričnejo in o tem jih malo razmišlja.

Men dol visi, zakaj si je kdo kupil motor. Dejstvo pa je da 90% slovencev misli, da je to luksuz, kar tudi je. Noben se pa ne upa priznati, kako nima za kofe, ker si je kupil motor, dragi avto itd.

Upam, da razumeš na kaj ciljam?! Sicer pa smo :topic:

BTW.: Kar se tega zakona tiče....podpiram, da se lobira, da bo pošten do vseh.

PS.: Q7 se pa neb branu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem kar sem napisal nisem mislil nič hudega ampak samo iz izkušenj oz iz realnih stališč sem moral še malo pocukrati to kar si napisal ;)

in ja verjamem da so stroški...ampak pač za nekatere stvari je treba potrpeti ;)

kar se pa tiče štrajka pa itq, najboljši bo miren pristop in ne hrupen ali razgrajujoč....in zelo upam da se bo kaj spremenilo po štrajku.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor JE luksuz, ki si ga lahko pač privoščijo osebe z večjimi dohodki.

:worship: ...se pravi se med bogatuni...daj mi še zaupaj kje imam denar skrit :rolleyes:

Ps.: Tisti, ki hoče biti okretnejši v mestnih gužvah, si bo nabavil skuter in ne makino od 500+ kubikov.

Se pravi maksi skuter ni motor in ta po vašem mnenju ne spada med luksus :unsure:

Sploh nima veze kater mopi imaš!Men in še komu je normalno,da se v poletnih mesecih pelješ na kavico,trgovino,službo raje z mopedom kot z avtom....

Luksus?Se pravi,če imaš avto že nekaj let,neki jurjev vreden in zraven mopi vreden neki jurjev pičiš luksus???Če pa kupuješ nove puntote,polote,ibize po 12keu na leasing,kredit...in jih menjaš na par let pa si povprečen državljan?Ali kot je že skoraj v navadi v SLO avte po 80keu,ki so po treh letih vredni 40keu pa ne :unsure: Oziroma tisti,ki gredo pa 3krat na leto na dopust (morje,smučanje...)ga pa ne?

Ali kadilci?30dni po škatlica je 84eu krat 12 je 1008eu to pa ni luksus...za ta denar imaš dva kompleta gum in registracijo,pa še malo ostane....slabih gum celo 4komplete in registracijo...

No men osebno predstavlja vse našteto veliko večji luksus kot pa mopi,ki me pomirja,popelje v drug svet...

Motor ni luksus,kot ni internet-je pač stil življenja,ki se v Slo šele dobro razvija!

Pretočnost cest imamo "enako"kot v Jugoslaviji!Pleha pa je na cesti-katastrofa.In edini način,da se lahko normalno gibaš po mestu postaja bolj kot ne motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se pa tiče štrajka pa itq, najboljši bo miren pristop in ne hrupen ali razgrajujoč....in zelo upam da se bo kaj spremenilo po štrajku.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se ustavmo glede luksuza en mal

priznam mat mi je plačala izpit za motor

zakaj? zato ker pr 16 sem dal čim več za motor

kako sem si zdejšnga kupu?

prodal sem avto za dražji kokr kot sem ga kupu

mtki vrnu dnar k me posodla

pol pa sem čez poletje delu

občasno tudi 2 šihta na dan

ko sem se fderbu sem samo v računovodstvu delu

nisem šel na maturantski izlet

jebš maturantski ples

noben izlet si nisem prvošču

ni mi žal

mam motor svojih sanj še preden sem mel izpit

in zdej je vsak izlet mnogo lepši kokr če bi šel z busom al pa bog ne daj letalom

zdej pa računite da avti koštajo še enkrat več

jebš to, avte mam samo zato da z njimi mogoče kej zaslužm pa da se mam po snegu kej za vozt

a kdo kup moj avto, ker nimam za kavo :slap: :slap:

šit, jaz se še nisem streznu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A daj nehaj no...Jaz in še marsikdo gleda na motor kot njegov način življenja! It"s the way of life

Drugi ga imajo zato,da so hitrejši,okretnejši v mestu, in da seveda manj onesnažijo okolje :whistle:

Tretji pa ga imate očitno zaradi drugih in se vam zdi motor sam strošek in s tem luksus!In ti tretji ste mi prav smešni.

Pravzaprav - vse opravke, vse sestanke, skakanje z lokacije na lokacijo, tudi v dežju - opravljam z motorjem. A takih je zelo malo ... way of life gor ali dol ... je luksuz, če druzga ne, zato, ker je večini glavno prevozno sredstvo večino časa (od oktobra do maja - 6-8 mesecev) avto ... pa če se na glavo postaviš/postavimo in še tako spretno prevračamo podatke ...

Zato pa vsem zavarovancem dvigujejo premije?Se kopaš v denarju,da ne opaziš višjih položnic?

Letos je bila registracija sumljivo nizka ... nekajkrat cenejša kot recimo 4 ali 5 let nazaj ... :naughty:

Če se nimaš za... še NE pomeni,da tudi nisi :evilgrin:

In če imaš druge za, še ne pomeni, da sam nisi ...

...no?...

No ...

Če je motor luksuz kaj je potem avto "BMW X6 pa Audi Q7 pa taki podobni (dragi) avti" NADLUKSUZ?? pa vidiš v takih avtih mulce od 20-30 let ki so zaradi šminkanja kupili tak avto na kredit ali leasing in ga bojo odplačevali celo življenje in to samo zaradi "imiđa" in družbe. (žalostno ampak je živa resnica) (taki se mi smilijo in so patetični).

To je vse luksuz in je tudi močneje obdavčeno.

in ja verjamem da so stroški...ampak pač za nekatere stvari je treba potrpeti ;)

Misliš - za nekatere luksuze je treba potrpeti? Zakaj ne bi potem 'potrpel' še 10-odstotnega davka? :naughty:

Ok, sam provociram ... Seveda si želim, da tega davka ne bo.

Motor ni luksus,kot ni internet-je pač stil življenja,ki se v Slo šele dobro razvija!

Pretočnost cest imamo "enako"kot v Jugoslaviji!Pleha pa je na cesti-katastrofa.In edini način,da se lahko normalno gibaš po mestu postaja bolj kot ne motor!

Je pač 'stil poletnega življenja' :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste vsi ene ovce licemerske, prav na bruhanje mi gre.

Tlele neki u luft skačete zarad enga davčiča, k ga bodo tko al pa drugač uvedl, pa bi se že vozil pred in po parlamentu pa kaj vem kje še vse.

Roko na srce, koliko ljudi ta davek tangira? Tistih 1 000 al pa 5 000 na leto (ne vem kolk je letno novih prodanih motorjev)

Kaj pa ko vas na vseh drugih področjih vsak dan ribajo in to kompletno populacijo, tam ste pa vsi tiho a? Kdaj ste šli zapirat parlament, ko se vsak teden benz draži? Kdaj ste šli zapirat parlament, ko se vsak dan vse draži v trgovinah in kdaj ste zapirali parlament, ko se draži vse po raznih storitvenih dejavnostih? pa elektrika pa prostitucija pa ... kaj bi govoril.

U luft skačete zaradi zadeve, ki se posamezniku, če je že po kakem slučaju motorist, zgodijo enkrat ali dvakrat na lifetime (pustmo lublanske bogatune k jim ateji vsako leto novo R1 kupijo). Kar se vam pa vsak dan dogaja, pa mirno požirate.

Pa BOM Z VELIKIMI ČRKAMI NAPISAL DA KDO NE SPREGLEDA: NIKAKOR NISEM ZA UVEDBO DAVKA; SEM HUDIČEVO PROTI. AMPAK POGLEJTE KOLIKO STVARI BOLJ ŠKODI VAŠI DENARNICI, PA TO MIRNO PRENAŠATE.

Pa lep pozdrav.

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 strani "plodnega" nabijanja in rodil se je................... smrad od misa. vec iz vsega skupaj tudi ne bo.

ker noben nima interesa se izpostavljati.

ker noben nima volje se izpostavljati.

ker bi v primeru izpostavljanja moral izstopiti iz "anonimnosti" spleta.

ko & ce bodo vsi slovenski motoristi (ne glede na barve, nacin voznje in izbiro materiala) skladni v svojem pocetju boste lahko nekaj spremnili. dokler bo vsak kuhal svojo zupco in izkoriscal okoliscine samo za svoje cilje bo rezultat vsega skupaj .........smrad od misa.

divide and reign.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa smrada tiče je isti dan v "prestolnici" protest proti trboveljski cementarni .

Se vidimo pred parlamentom ali pa pred ministrstvom za okolje.

Tisti z jajci seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker noben nima interesa se izpostavljati.

ker noben nima volje se izpostavljati.

ker bi v primeru izpostavljanja moral izstopiti iz "anonimnosti" spleta.

a de ni interesa? no , mogoče bi bil res večji če bi rekl, da se bo potalalo 5000 zastonjskih pirčkov!

ni volje ? o,ta pa je ! sam marsikateri raje udriha po drugih , da zakrije svojo plahost , kot pa da bi stvar podprl! sej na ta način nas še bolj podžge, sam pri sebi pa si misli , le zakaj bi bilo pa meni tega treba, saj bodo ostali naredili namesto mene! pohvalno ni kaj!

izstopiti iz anonimnosti spleta? a ti misliš , da ta država dela na poštenih načelih in spletni nedotakljivosti nas forumašev?

koga maš pa za norca da nihče ne ve kdo in kje si, če nekaj objavljaš na forumu! kaj pa IP in ostalo ? ne me smejat da je to pa edini forum , pri katerem določeni subjekti res ne morejo priti do podatkov posameznika??? :whistle: kakšna anonimnost neki !! men pa še katermu drugmu je pa prov u redu , če spoznamo koga novega , sploh če je motorist-ka kot se šika-po srcu in po bencinu !!!!

aja , ti potem verjetno ne prideš zaradi izpostavljanja. no ni panike , bomo pa že preživeli (razen če si res v grazu, potem je to bolj razumljivo) . no pa lp !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMPAK POGLEJTE KOLIKO STVARI BOLJ ŠKODI VAŠI DENARNICI, PA TO MIRNO PRENAŠATE.

Slovenci smo pac očitno OVCE!

Pomembno obvestilo,če je kdo spregledal!Čeprav dvomim :whistle:

Mashina se je naučil citirat :worship::D:yea1::OK:naj ti pride v navado!

Poškodbe gredo iz obveznega in dodatnega zavarovanja,ki pa se je oboje letos kar lepo podražilo!

Registracija pa je cenejša,ker je pač -75% na neodjavo!Drugače je cena vsaj identična,če ne višja.Ne,da pa se mi it polic iskat in pogledat!

Cestnina je šla gor,tablica,prometna in vpis tudi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 strani "plodnega" nabijanja in rodil se je................... smrad od misa. vec iz vsega skupaj tudi ne bo.

glede na to da si nek famozn modelator oziroma se imaš zanj, se lahk temu primerno obnašaš. Če moj post krši karkoli, me lahko opozoriš, lahko me banaš iz foruma ali kaj druzga. Če misliš bit pa žaljiv, bodi pa vsaj tolk, pa se registriraj pod drugim imenom in pol nabijej. Men bio blo nerodno takele pisat s tvojim podpisom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da si nek famozn modelator oziroma se imaš zanj,

to si napisal ti, ne jaz. toliko o tem.

.....se lahk temu primerno obnašaš.

"seveda ata."

Če moj post krši karkoli, me lahko opozoriš, lahko me banaš iz foruma ali kaj druzga. Če misliš bit pa žaljiv,...

zanima me, kaj te je tako vznemirilo?

ali je doma "susno" obdobje?

ce mislis bit pa uzaljen......... trpi.

.....bodi pa vsaj tolk, pa se registriraj pod drugim imenom in pol nabijej. Men bio blo nerodno takele pisat s tvojim podpisom.

po vsem kar "se dogaja" na motosvetu te moti moj nacin pisanja? ajajajaj...... nerodno ti je lahko se za kaj drugega.

in seveda kot "modelator" nimam ne pravice niti dovoljenja motosrenje, da karkoli napisem kar ni v skladu z splosnim mnenjem......

is there a hint of double standards in here somewhere?

BTW se enkrat _preberi_ kaj sem napisal. bo mogoce bolj jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si plačal več ali manj, kot pred 4 ali 5 leti?

Manj, kar je pa enostavno posledica močne konkurence na področju zavarovalništva.. Najprej je Grawe pridno nabirala motoriste, ker je imela drugačen način obračunavanja kot ostali in je privabila tiste z manjšo kubikažo in veliko kilovati, potem je pa ZM poskrbela za "malo revolucijo" s svojimi ugodnostmi. OStale zavarovalnice so se pa pač odzvale, ker druge ni bilo, ker je že v par tednih ogromno folka zameljalo zavarovalnico. Dejstvo je, da so nas zavarovalnice fajn lupile.. Kljub temu, da je motor xx krat bolj rizičen od avtomobila, je še vedno potrebno iz moto polic izplačevat manj škodnih zahtevkov, ker motoristi se načeloma pobijamo sami in ni toliko nezgod, ko motorist resno poškoduje drugo vozilo. Medtem ko z avti je pa en kup manjših nesreč samo z gmotno škodo, ki se vsa krije iz povzročiteljevega AO. Sedaj je cena, ki se jo plača vsekakor bolj realna napram tisti prej. Zavarovalnice pa brez skrbi, da nimajo izgube, ampak so še vedno v velikem plusu :) Drugače pa si upam trdit, da so zavarovalne premije, če ti ne dajo pupusta, opazno višje kot pred leti.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si plačal več ali manj, kot pred 4 ali 5 leti?

Zame je strošek registracije prometna,tablica,cestnina,tehnični pregled in zavarovanje in to skupno me je prišlo več!

Nisem pa vzel dodatni popust na neodjavo!Imam pa že dolgo -50%!Tebi je cenej,ko si šele zdaj prišel do -50%?

Za samo zavarovanje sem dal leta 2005 za R1 okol 210eu z -50% brez AOplus!Ne vem več čisto točno!Letos pa je z -50% 223eu!Pa še na izračunu na netu je samo nad 72kw.Takrat pa sem bil v najvišjem razredu.ker mi je agent reku eno ceno pol pa je bilo več.Ker je on mislil,da imam R1 z 110kw imel pa sem 126kw!Tako,da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za samo zavarovanje sem dal leta 2005 za R1 okol 210eu z -50% brez AOplus!Ne vem več čisto točno!Letos pa je z -50% 223eu!

Okej, inflacije itak ni treba upoštevat ...

Dejstvo je, da je za večino motoristov registracija motorja cenejša, kot pred leti (pustmo zdej debato, kako to zavarovalnice dosegajo ... dejstvo je, da to pač dosegajo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ICE je čist v redu napisal! SLOŽNOSTI NI IN JE NE BO! ...ne pri motoristih, in ne pri ostalih VELIKIH interesnih skupinah (delavcih, kmetih, šoferjih, trgovcih, medicinskih sestrah, učiteljih, policajih...). Če bi se ljudje večkrat posluževali "barbarskih" metod "druženja" pred parlamentom, bi morda tudi "oni" začeli bolj plodno razmišljati "komu služijo" in "zakaj so tam"... :krneki: :krneki:

Tako pa vsi (očitno tudi mi...) najprej naredimo sestanek, potem napišemo predlog, pa vložimo peticijo, vlada ustanovi komisijo, le ta poda mnenje.. :cry::cry: . EVO - to so osnove demokratičnega odločanja ... in potem so tu že volitve z novimi obljubami... :worship::worship:

...in tako so se "kresala" mnenja, pri "protikadilskem", pa pri "kebrčku", pa pri vinjetah "smo tiho", pa nadzornikom "puščamo nagrado", pa Bavčar je "na prostosti"... pa ne bi več našteval... :headbang::headbang::headbang:

FANTJE... če bi se ob VSAKEM takem - tudi majhnem (1000 novih motorjev A NE?) za skupino diskriminatornem zakonu (ki konec koncev res mora bit sprejet - a pravilno oblikovan!), složno dvignile STANOVSKE MNOŽICE in na to opozorile na BARBARSKI, NEDEMOKRATIČEN in NEHUMAN način ZBIRANJA PRED PARLAMENTOM... :alien1::alien1::alien1:

ne vem... morda bi pa le bil kakšen zakon BOLJ ŽIVLJENSKI -- SAMO TO! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ICE je čist v redu napisal! SLOŽNOSTI NI IN JE NE BO! ...ne pri motoristih, in ne pri ostalih VELIKIH interesnih skupinah (delavcih, kmetih, šoferjih, trgovcih, medicinskih sestrah, učiteljih, policajih.. .) . Če bi se ljudje večkrat posluževali "barbarskih" metod "druženja" pred parlamentom, bi morda tudi "oni" začeli bolj plodno razmišljati "komu služijo" in "zakaj so tam"... :krneki: :krneki:

Tako pa vsi (očitno tudi mi.. .) najprej naredimo sestanek, potem napišemo predlog, pa vložimo peticijo, vlada ustanovi komisijo, le ta poda mnenje.. :cry::cry: . EVO - to so osnove demokratičnega odločanja ... in potem so tu že volitve z novimi obljubami... :worship::worship:

...in tako so se "kresala" mnenja, pri "protikadilskem", pa pri "kebrčku", pa pri vinjetah "smo tiho", pa nadzornikom "puščamo nagrado", pa Bavčar je "na prostosti"... pa ne bi več našteval... :headbang::headbang::headbang:

FANTJE... če bi se ob VSAKEM takem - tudi majhnem (1000 novih motorjev A NE?) za skupino diskriminatornem zakonu (ki konec koncev res mora bit sprejet - a pravilno oblikovan!), složno dvignile STANOVSKE MNOŽICE in na to opozorile na BARBARSKI, NEDEMOKRATIČEN in NEHUMAN način ZBIRANJA PRED PARLAMENTOM... :alien1::alien1::alien1:

ne vem... morda bi pa le bil kakšen zakon BOLJ ŽIVLJENSKI -- SAMO TO! :naughty:

ti si tud čist u redu napisal :worship: ! počak še kakšno urco pa boš vidu ,kako se bodo usuli s citati in negiranjem motoristične solidarnosti vsi,

ki si enostavno ne upajo ( razumem da ne pridejo edin tisti , ki zase vejo da se nebi mogli zadržat mirni, ker jim srce tega ne pusti,sam to je lepo od njih kot je dobrodošla njihova moralna podpora !) priti na proslavo ali pa ne smejo pokazati svoje face v "javnosti"( ker kaj si bodo pa drugi mislili o meni )? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa smrada tiče je isti dan v "prestolnici" protest proti trboveljski cementarni .

Se vidimo pred parlamentom ali pa pred ministrstvom za okolje.

Tisti z jajci seveda.

cohhones,a ne! trbolci bojo mel transparente, mi pa pleh musko v dvo in štiričetrtinskem taktu allegro gigante ! se vidimo , ste pa mel prov tam po 16 uri bo primernejše! :naughty: :worship: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!