Skoči na vsebino

Šerif


phoebus

Priporočene objave

(okoli se je dalo videt tudi kak _vozeč se_ moped, ampak nisem tega omenjal...pač, si podrejen in ne moreš pametovat).

Ne bom pameti talal, ker nisem v takem položaju in verjetno nikoli ne bom. Bi bilo prav, da najprej pred svojim pragom pometem, a vseeno misel...

Janković je navaden smrtnik kot ti. Edino opravljanje svojega dela imata malo različno. Nadrejenost, podrejenost tukaj nima veze. Je navaden človek kot ti - lih tko si mora, kot vsi mi, z desno roko sam rit obrisat in pol si drzne s to roko še rokovati naokoli... mal heca :) Kot direktor firme - resda opravlja odgovorno funkcijo, ampak ni nujno da mu klikerji delajo kot bi morali. Marsikateri delavec zna biti bolj racionalen kot direktor. Konec koncev, ne vem točno če je bil ravno Janković, vem pa da nek Ljubljanski funkcionar, je zaprl mesto središče za vsak vozila, le sam se je z avtom pripeljal do svojih vrat. Tak človek je za en penis župan ali kaj podobnega, saj sam sebe negira. Je posmeh samemu sebi in ljudje takega človeka ne morejo ne spoštovati, ne upoštevati. Ljudje stremimo k pravičnosti in v takih dejanjih je enostavno ni. Zato - je navaden človek, za katerega prav tako veljajo oz. bi morala veljati enaka pravila kot za vse ostale - tudi v bontonu. Če se pa že sam ima za nadrejenega ker je župan, se njegova mama, če ima kaj veze o vzgoji, prav gotovo ne bi strinjala z njim in bi mu zaradi načina kakršnega je imel kamot pripeljala zaušnico. "Zoran! Tako se pa ne boš obnašu do ljudi" Pa sem siguren da jo je že kdaj v življenju, verjetno kot otrok, dobil iz ravno takega razloga.

LP :)

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev, ne vem točno če je bil ravno Janković, vem pa da nek Ljubljanski funkcionar, je zaprl mesto središče za vsak vozila, le sam se je z avtom pripeljal do svojih vrat.

Jup, Zoki himself. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pa se z ravnanjem Zokija strinjam vsaj glede na splošno kulturo parkiranja v Lj. kjer bi vsi radi parkirali najraje pred vhodom če že ne kar notri, pa jebeš invalide in vse ostale. :headbang: Kot, da je tako težko narediti tisti korak ali dva.

In še nekaj, če bi ti kdorkoli drug kaj rekel okoli parkiranja mopeda, bi ga ignoriral ali pa bi bil pameten, je tako? Pred Jankovičem pa rep med noge in ponižnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj v pojasnilo:

center Ljubljane JE zaprt za vsa vozila.......a tisti, ki imajo dovolilnice, se vanj lahko pripeljejo!!!

In........rad bi spoznal tistega, ki je pri koritu,da si dobi dovolilnico........da bo parkiral nekje pri Nami......pa pol peški na tromostovje.

A upa kdo trditi, da bi se sam odpovedal tega???????

Able-bable.......pa koren iz 14!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj v pojasnilo:

center Ljubljane JE zaprt za vsa vozila.......a tisti, ki imajo dovolilnice, se vanj lahko pripeljejo!!!

Ne ravno kadarkoli. 2 uri zjutraj (mislim da od 6h do 8h ali od 8h do 10h, not sure) in to je to. Mi jamra teta ki živi v zaprtem območju. Saj če tako pomisliš je the best da je center končno za pešce....ampak zna bit pa zajebano za stanovalce- opravi do dovoljene ure vse nakupe in pripelji robo (fasungo, kavč, TV,...) domov.

Izjem _NI_, torej ne moreš prit, pokazat da imaš poln prtjažnik in odpeljat robe domov. Pred magistratom pa vsaj včasih (do lani sem živel v centru, ampak v odprtem območju) je bil vedno avto...

Sicer smo že malo zašli iz teme (primitiven odnos) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

In........rad bi spoznal tistega, ki je pri koritu,da si dobi dovolilnico........da bo parkiral nekje pri Nami......pa pol peški na tromostovje.

A upa kdo trditi, da bi se sam odpovedal tega???????

...

Ja, res, able bable je to pri nas na balkanu.

Kaj pa zgodba z redarko, ki je opravljala svojo službo in bila štrafana, ker mu je napisala listek?

Je to vredno poštenjaka?

Kaj pa njegovo posredovanje, ko so redarji oglobili očitno njemu znanega lai celo sorodnega smrkovca z nekim hudim športnim kabriom na tromostovju.

Je to vredno poštenjaka?

Župankovič je mogoče dober poslovnež. Vsekakor pa ni primeren za župana.

Tudi njegov odnos do Slovenske kulturne dediščine je na psu.

Tako v nič dajati svetovno, ne samo Slovensko plečnikovo zapuščino kot to počne on na račun svojega in svojih prijateljev dobička, je daleč od tistega, kar bi moral delati župan.

Pljuval sem na razne Strgarje in podobne tiče, a tudi na Župankoviča ne mislim sline šparat čeprav je iz nasprotne politične opcije.

Župan mora skrbeti za mesto kot tako in ljudi v njem, ne pa kapitalski profit!

Pika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pred magistratom pa vsaj včasih (do lani sem živel v centru, ampak v odprtem območju) je bil vedno avto...

...

Tudi včeraj so bili. In to ne neki fičoti.

To so privilegirani parkirni prostori za privilegirance.

Je to vredno poštenega župana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ravno kadarkoli. 2 uri zjutraj (mislim da od 6h do 8h ali od 8h do 10h, not sure) in to je to. Mi jamra teta ki živi v zaprtem območju. Saj če tako pomisliš je the best da je center končno za pešce....ampak zna bit pa zajebano za stanovalce- opravi do dovoljene ure vse nakupe in pripelji robo (fasungo, kavč, TV,...) domov.

Izjem _NI_, torej ne moreš prit, pokazat da imaš poln prtjažnik in odpeljat robe domov. Pred magistratom pa vsaj včasih (do lani sem živel v centru, ampak v odprtem območju) je bil vedno avto...

Tista govorica, da se je 'pripeljal v center' - a to naj bi se pripeljal do mestne hiše, do tja, kjer ima 20 metrov od vhoda parkirišče za svoje službeno vozilo?

da

Lahko napišeš kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi njegov odnos do Slovenske kulturne dediščine je na psu.

Tako v nič dajati svetovno, ne samo Slovensko plečnikovo zapuščino kot to počne on na račun svojega in svojih prijateljev dobička, je daleč od tistega, kar bi moral delati župan.

Kaj pa dela grdo s Plečnikom?

Kolikor pa vem, naj bi ministrstvo za kulturo Plečnikove stvaritve te dni proglasilo za kulturne spomenike državnega pomena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred magistratom pa vsaj včasih (do lani sem živel v centru, ampak v odprtem območju) je bil vedno avto...

Kje pred magistratom, si lahko bolj natančen?

Sori, ker tolk picajzlasto gnjavim, ampak tu in tam malo špijuniram in pošljem kako informacijo na 'pravo mesto'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pred magistratom, si lahko bolj natančen?

Sori, ker tolk picajzlasto gnjavim, ampak tu in tam malo špijuniram in pošljem kako informacijo na 'pravo mesto'.

Kot sem napisal, kako je trenutno, ne vem. Ko sem še živel v lj (še lani!) se je pa kljub zaprtemu mestu dalo videt kako beštijo pred magistratom. Ja, to je na trgcu kjer je robbov vodnjak.

Mogoče pa zdaj, ko je severni in zahodni del tržnice spremenil v parking, parkira tam :whistle:

Popravljeno . Popravil phoebus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kramp: se strinjam, gnoja od župana imamo. :closedeyes:

Tega ne bi rekel. Vsaj zaradi nivoja komunikacije.

Na vsak način pa mi ne ustreza, kot že marsikateri pred njim ne.

S tem v prvi vrsti mislim razne žagalce jamborov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa dela grdo s Plečnikom?

Kolikor pa vem, naj bi ministrstvo za kulturo Plečnikove stvaritve te dni proglasilo za kulturne spomenike državnega pomena.

OK. Bomo videli kaj bo s tržnico in stadionom! :closedeyes:

To gre torej zaenkrat še v pričakovanja, ostalo o odnosu pa kot že doživeto neizpodbitno drži.

Kot vedno povsod pa me motijo privilegiji privilegirancev, ki si jih seveda jemljejo sami.

Mogoče grem čez urco kaj mimo magistrata, da vidim kako je danes s parkiranjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče grem čez urco kaj mimo magistrata, da vidim kako je danes s parkiranjem.

Zadnje X-krat, ko sem bil tam okoli, je bilo vse 'clean'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj bi videli? Urejena parkirna mesta in v njih parkirane avtomobile, Robbov vodnjak ... Skratka - nič, glede česar bi bilo treba jokcat.

PS: a nima zoki zdaj enga z vodikom gnanega BMW-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj bi videli? Urejena parkirna mesta in v njih parkirane avtomobile, Robbov vodnjak ... Skratka - nič, glede česar bi bilo treba jokcat.

PS: a nima zoki zdaj enga z vodikom gnanega BMW-ja?

Hi, hi, no vidiš, to so pa razlike v pogledih.

A tako, a Zoki se kar s Cepelinom fura? Ma kdo šibice? :evilgrin:

Ok, no joke:

Jaz vidim zatrpano slepo ulico, kjer je večina parkirnih mest rezerviranih za denarnike in VIp-ovce.

Javnega prometa razen nikakršnega "kavalirja" enostavno ni.

Kaj to pomeni?

Onemogočeno normalno življenje stanovalcev, onemogočen dostop in uporaba "kulturnih" in potrošniško kulturnih dobrin za gibalno omejene in potencialno turistično mrtvo Ljubljano kadar ni dotoka avtobusov tujih penzionistov.

Normalna rešitev prometne in eko zagate bi moral a potekati iz vidika omogočanja enakopravnih možnosti tako stanujočih in službujočih kot tudi obiskovalcev kulturnih, gostinskih in prodajnih točk.

Ergo najprej primeren javni promet npr. nekaj a'la tramvaj, ne pa najprej park placi za privilegirance in slepa čreva.

Tudi pretekla ureditev, ki je omogočala omejen transport preko 3M ni bila slaba in vsekakor ni bila tako ekološko škodljiva kot bi se rado poudarilo. A nekdo je pač moral pokazati nek rezultat in če se izkazuje nesposobnost urejanja prometa v širši okolici Ljubljanskega centra, se je treba pohvaliti v ožjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!