Skoči na vsebino

POGREB MOTORISTA


forest

Priporočene objave

Vabim vse motoriste na pogreb mojega svaka Tonija v Četrtek 18.6.09 ob 16.00 uri na pokopališču v Zg. Kungoti. Izgubil je življenje v prometni nesreči z motorjem, ki se je zgodila v soboto 13.6.09 med Mariborom in Sp. Polskavo pri odcepu za Požeg. Ker ni bil član motokluba naprošam vse ljubitelje motorjev, da bi se udeležili žalne slovesnosti z motorji, ker bo motoristični pogreb. Srečali bi se ob 15.15 uri na bencinskem servisu v Zg. Kungoti. Prosim, če mi pomagate in to sporočite svojim prijateljem motoristom. Hvala Jernej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabim vse motoriste na pogreb mojega svaka Tonija v Četrtek 18.6.09 ob 16.00 uri na pokopališču v Zg. Kungoti. Izgubil je življenje v prometni nesreči z motorjem, ki se je zgodila v soboto 13.6.09 med Mariborom in Sp. Polskavo pri odcepu za Požeg. Ker ni bil član motokluba naprošam vse ljubitelje motorjev, da bi se udeležili žalne slovesnosti z motorji, ker bo motoristični pogreb. Srečali bi se ob 15.15 uri na bencinskem servisu v Zg. Kungoti. Prosim, če mi pomagate in to sporočite svojim prijateljem motoristom. Hvala Jernej!

Iskreno sožalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sožalje.

Tudi iz moje strani.

Vendar ne hodim na pogrebe ljudi, ki jih ne poznam. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!