Skoči na vsebino

25KW in policaji!


Davk

Priporočene objave

Samo...a ni bolje enkrat dat 400€ in se vozit brez skrbi, kot pa da postaneš star znanec policije in te čakajo na koncu tvoje ulice???

Se pa strinjam da ni povoda za 100%višjo ceno :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu, ne bom se prepiral, ampak lahko ti povem in mislim da se s tem tudi strinjaš, da sama starost ne prinese izkušenj, ampak kilometrina, ki pa je meni ne manjka, še več, celo z dirkami imam izkušnje. Kdo je potem bolj nevaren na cesti? Jaz pri 19-ih z 50 konji ali nekdo pri 21 s 100 ali celo 150 konji in z zanemarljivimi izkušnjami.

Sicer pa razpravljajmo tu raje o blokadi.

Vem da vsaka storitev nekaj stane, ni pa razumna podvojitev cene blaga, ki je res samo blago v škatli.

Bom vprašal še v AS Domžale, a kar imam izkušenj, se pooblaščeni servisi ne ukvarjajo s tem, vsaj ko sem spraševal za Suzuki. Upam na najboljše.

Jst sm svojga zablokeru pr uradnem servisu (kawasaki), tko da nekatere znamke vgrajujejo svoje blokade, tisti k pa ne, ti pa pol ostane le še Štern.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm svojga zablokeru pr uradnem servisu (kawasaki), tko da nekatere znamke vgrajujejo svoje blokade, tisti k pa ne, ti pa pol ostane le še Štern.

In koliko si plačal, če ni skrivnost?

Malo off topic: Ali kdo ve kdaj odpirajo v AS Domžale, na njihovi strani nikakor ne najdem te informacije. Se mi pa kar mudi, da po možnosti še pravi čas prekličem naročilo pri šternu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko si plačal, če ni skrivnost?

Malo off topic: Ali kdo ve kdaj odpirajo v AS Domžale, na njihovi strani nikakor ne najdem te informacije. Se mi pa kar mudi, da po možnosti še pravi čas prekličem naročilo pri šternu.

31.200 sit za vgradnjo in paperje, pa oni so poslal paperje na LPP, tko da sm pol sam počakov pošto iz LPP-ja kdaj prpelm motor na pregled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš za kawasakija pa suzukija pri Moto Panigaz mislim da za 130 eur ti da blokado, jo vgradi in za njo potrebne papirje..

Ali ima kdo slučajno shranjen ta certifikat, da vsaj vidim kako ta zadeva izgleda in da vidim kaj vse rabiš za LPP.. ?

Hvala..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa blokada na 72kW? podobna cena?

uporabi iskalnik, vpiši alphatechnik, najdi, preberi...

Drgač pa je cena ista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašal sem v AS-Domžale. Pravi da je motor prestar (96) in da bi morala blokado izdati Honda. Prodajajo in vgrajujejo le kar potrdi Honda. Lahko mi zamori zadevo, ampak štos je ravno v papirjih. Torej res nimam izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je cena z blokado vred, ali si jo sam kupil :?

z blokado vred.

Maš za kawasakija pa suzukija pri Moto Panigaz mislim da za 130 eur ti da blokado, jo vgradi in za njo potrebne papirje..

Ali ima kdo slučajno shranjen ta certifikat, da vsaj vidim kako ta zadeva izgleda in da vidim kaj vse rabiš za LPP.. ?

Hvala..

LP

Certifikat in paperje o vgradnji pošlejo oni na LPP, tko da druzga ne rabš, kot samo Homologacijski kartonček svojega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!