Skoči na vsebino

NSU prima


nejc1983

Priporočene objave

sicer ne vem, ce to spada v to kategorijo ( nikjer nisem nasel malih oglasov), ampak zanima me, ce kdo pridaja, ali ve za koga, ki proda NSU PRIMO, lahko v klavrnem stanju, tako da jo popolnoma restavriramo. Ce kdo ve da se kje kaksna skriva pod kaksnim senikom, kleti, zapuscena sameva kjerkoli, naj prosim pove, da se enemu starodobniku pomagamo nazaj na cesto.

Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ne vem, ce to spada v to kategorijo ( nikjer nisem nasel malih oglasov), ampak zanima me, ce kdo pridaja, ali ve za koga, ki proda NSU PRIMO, lahko v klavrnem stanju, tako da jo popolnoma restavriramo. Ce kdo ve da se kje kaksna skriva pod kaksnim senikom, kleti, zapuscena sameva kjerkoli, naj prosim pove, da se enemu starodobniku pomagamo nazaj na cesto.

Nejc

Nejc probaj najti telefon od Gospoda Mavsarja, stanuje na Ratežu pošta Brusnice on je pred kakim letom omenjal, da ima primo in če neboš uspešen s telefonom se enkrat oglasi pri meni in ga skupaj poiščeva mislim, da ga nebo problem najti.Ratež je od mene odaljen ca 10 Km in ga poiščeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za info. bom najprej videl kaj bo TIS rekel pa povprasam. Hvala zaenkrat...Ce pa je se kdo, ki ve za kaksno primo, naj zaupa prosim kje pa kako.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nekaj iskal, pa nikokor ne najdem tega gospoda. Je slucajno prisoten na katerem od teh forumov, ali ste za primo izvedeli kje drugje?

Hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to sem razmisljal, pa iskal kaksnega poznanega v tej smeri, pa nic ne najdem, bom pac mogel enkrat na izlet pa povprasat malo. Po drugi strani pa bodo taki ljudje vsak star motorcek ki ga bodo nasli, ne glede na to v kaksnem stanju bo, kaj hitro odpeljali k sebi v shrambo- pa bo kdaj renoviran ali pa ne, vazn da ga imajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mobile.de jih imaš kar nekaj, najcenejšo dobiš za 645€, letnik 1960, Prima III, zapreži prikolico in Nemčija ni tako daleč.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ne vem, ce to spada v to kategorijo ( nikjer nisem nasel malih oglasov), ampak zanima me, ce kdo pridaja, ali ve za koga, ki proda NSU PRIMO, l.......

Nejc

NSU PRIMO (kakor se spomnim, je bila model 175cc - z žarometom nad blatnikom), so imeli spomladi v kotu delavnice Avtoelektrika Vodnik Jože, Podutiška cesta 162., tel. 01/518-56-33. Stranka oz. kolega od lastnika jo je prodajal zaradi pomankanja prostora. Motor je bil v dokaj originalnem stanju - v bistvu zelo lep primerek za zbiratelja.

lp

Ankh

p.s. Za informacijo si mi dolžan :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta gospod jo ima ,ime mu je Darko mogoče jo proda 041762288,reci da imaš fon od mene(kuk)

mopi je ne vozen !pa reci mu mimgrede naj se zglasi pr men na kozarčku vinčeka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej hvala za vse informacije, mislim da bo kmalu treba v Lj na obisk k temu gospodu, pa povprasat kako pa kaj.

ankh: seveda, za vsako inf. je pa res najmanjsa stvar ki jo lahko ostanem dolzna pivo :-) rade volje enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!