Skoči na vsebino

11.MEDNARODNI MOTO ZBOR MC FREISING RIDERS, SLOVENIJA


MARJA

Priporočene objave

bila, videla in bila najbol zadovolna z teeeeem

mmmmmmmmmmmm, sam teli pa niso lih brihtni, učerejšni rekord je bil 205kg. fak, čist divji

fantje dobr ste tole organiziral :worship: :worship: :worship:

več slik od teh silakov in podobnih motorističnih silakov boste pa najdl na naši strani www.roadshadows.com

Ze tko je ful matranja v zivljenju zato ne vem zakaj bi se kvihte natezal.?? :naughty: :whistle::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSEM hvala ,ki ste nas kljub slabemu vremenu podprli in prišli na srečanje.mi vedno govorimo"tapravi vedno pridejo"

upamo ,da smo se maksimalno potrudili in stvar kljub vremenskim nevšečnostim izpeljali maksimalno.več je pa bilo že skoraj nemogoče.

lp se vidimo naslednjič

:worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze tko je ful matranja v zivljenju zato ne vem zakaj bi se kvihte natezal.?? :naughty: :whistle::headbang:

ja ne vem, da zravn saj mau zgledaš, čeprou teli so res mal preveč nabildani, saj za moje pojme, ampak kurc pogledaš pa še zmeri :naughty:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na razmere, je bilo za vse odlično poskrbljeno :worship:

pojedu sem čevapčiče, lotlete in golaž ... njami ... vsi motoristi so imel na jakni mušice.. edin jaz golaž :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na razmere, je bilo za vse odlično poskrbljeno :worship:

pojedu sem čevapčiče, lotlete in golaž ... njami ... vsi motoristi so imel na jakni mušice.. edin jaz golaž :lol1:

Pomojm, da sm te vidla za sosedno mizo ja :whistle:

Je blo pa fletn ja, organizatorji so se res potrudl... pa celo na enem motozboru sem lahko kej spila, k nisem bila z motorjem :)... pa še dež me tko ni mogu naprat :) hehe... morm se mal potolažt, da nisem mogla z motorjm pridt... :)

Popravljeno . Popravil KawasakiGirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud midva sva bila v sobot, z motorji. Malo naju je škropilo po poti, ampak za dobro družbo, stare prjatle in čevape se je pa splačal pridt. :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fantje od Freisingov, vse je bilo OK, le drugo leto malo manj barske cene, prosim. Pivo po 2,10€, da ne govorim o hrani ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!