Skoči na vsebino

Bubamoto


dlicen

Priporočene objave

Zanima me, ali ima kdo kakšne izkušnje s prodajalcem Bubamoto? Dobre, slabe...

Zdi se mi, da ima za nekatere motocikle že skoraj malo preugodne cene (oz. nesorazmerne z ostalimi cenami največjega SLO online moto sejma). Pa me zanima, ali je kje kakšna... fora.

Lahko tudi na zasebna sporočila, če ni glih uradno in se kdo boji kakšnih sankcij.

Hvala za vsakršno misel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Jaz sem pri njem prejšnji teden vzel GSR600. Pripeljal mi ga je iz Italije, super ohranjen, servisna knjiga, zaenkrat vse kaže ok, cena pa nižja kot pri nas najcenejši. Všeč mi je bil tudi njegov odnos, iz Italije mi je še isti dan poslal slike, hitro uredil homologacijo in vse potrebno, na nedeljo sem si ga pri njem lahko ogledal, naslednji dan mi je motor dostavil s kombijem(200km). Res zelo uredu dečko. Sem pa doma pri njem videl tudi ostale primerke in so res lepo ohranjeni. Mislim, da po motorje hodi kar "globoko" v Italijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema.

Aha, motorje uvaža iz tujine, zato takšne cene. Se mi je dozdevalo.

Če pa ima še kdo izkušnje, pa kar na dan z besedo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj če jih uvaža iz tujine ni nič slabega. In če zna poiskati lepe primerke je to za bodočega lastnika odlično. Če bi, ali pa ko bom, kupoval drug motor, bom sigurno najprej kontaktiral njega. Ob vsej poplavi raznoraznih "nategunov" me je pač prepričal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj če jih uvaža iz tujine ni nič slabega. In če zna poiskati lepe primerke je to za bodočega lastnika odlično. Če bi, ali pa ko bom, kupoval drug motor, bom sigurno najprej kontaktiral njega. Ob vsej poplavi raznoraznih "nategunov" me je pač prepričal.

Ja, sej se strinjam. Pravim, da razumem, kako lahko pride do nižje cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj če jih uvaža iz tujine ni nič slabega. In če zna poiskati lepe primerke je to za bodočega lastnika odlično. Če bi, ali pa ko bom, kupoval drug motor, bom sigurno najprej kontaktiral njega. Ob vsej poplavi raznoraznih "nategunov" me je pač prepričal.

Pri nakupih motorjev iz tujine je potrebno biti še posebej previden.

Včasih prodajalci tam kupujejo motorje, ki so svoje 'oddelali' v rent-a-bike službah. Seveda ni problem motorja potem orenk spucat, estetsko polepšat. Kolikor vem, tudi ni problem na motorjih zvrtet nazaj kilometrov. Kupec pa itak najraje vidi samo letnik, nizke ali 'realne' kilometre, lepo zunanjost in kolikor tolikor nizko ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nakupih motorjev iz tujine je potrebno biti še posebej previden.

Včasih prodajalci tam kupujejo motorje, ki so svoje 'oddelali' v rent-a-bike službah. Seveda ni problem motorja potem orenk spucat, estetsko polepšat. Kolikor vem, tudi ni problem na motorjih zvrtet nazaj kilometrov. Kupec pa itak najraje vidi samo letnik, nizke ali 'realne' kilometre, lepo zunanjost in kolikor tolikor nizko ceno.

To je res, treba je bit pazljiv. Sam tudi nisem verjel, da bi imela 05 Ninja 7000km ampak je vse kazalo na to (diski).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm...hja no...ehm...moj ma 26k, pa so diski enaki kot pri enakem motrju z 9k :D

Hehe, no ja pol pa ne vem kaj je s tem. Verjamem kilometrom tudi zato, ker je bil bivši (in edini) lastnik star 60 let, na zadnji gumi je pa do roba manjkal 4cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, ali ima kdo kakšne izkušnje s prodajalcem Bubamoto? Dobre, slabe...

Zdi se mi, da ima za nekatere motocikle že skoraj malo preugodne cene (oz. nesorazmerne z ostalimi cenami največjega SLO online moto sejma). Pa me zanima, ali je kje kakšna... fora.

Lahko tudi na zasebna sporočila, če ni glih uradno in se kdo boji kakšnih sankcij.

Hvala za vsakršno misel.

ce kupis pr raznih ita-dilerjih vec motorjev in si redna stranka mas posledicno tud vec popusta in boljse cene...je pa dejstvo, da ponavadi dober motor ni nikjer ful pocen (ne v slo, ne v ita) - so pa res tud (bl redke) izjeme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm...hja no...ehm...moj ma 26k, pa so diski enaki kot pri enakem motrju z 9k :D

Divjaki, ki ne bremzate!

:topic: (saj vem ampak nisem mogla, da ne bi..) Zvizzz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divjaki, ki ne bremzate!

:topic: (saj vem ampak nisem mogla, da ne bi. .) Zvizzz...

Treba šparat disk ploščice :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba šparat disk ploščice :chase:

pol si tko k js... ampak vsake 5k menjam podplate na škornjih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jaz se pri njem odločam za kupit husqvarno 125 sm..

mi jo priporočate al ne..

rabim vaša mnenja..

lasnosti motorja.

letnik 2007, 1480km, zlo lepo ohranjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!