Skoči na vsebino

S čelado na Petrol


nisem

Priporočene objave

Pri teh avtomatih za plačevanje se mnogokrat zgodi, da polpismeni strici in tete tankajo ravno na tistih pumpah, pol pa grejo not in še pol ure zbirajo sladkarije, zunaj pa lahko iz kože skočiš al pa greš na navadno pumpo in pol no plačat.

Brrrrm, kje so tisti zlati časi, ko so nam drugi tankal :worship:mi pa kar peš naprej :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, iz tistih časov, ko so nam še tankali...

Pa veš zakaj ne več....ker je bencin zelo rakotvoren (vsebuje benzen ali nekaj podobnega)! Jaz nebi 8 ur dan za dnem vdihaval tega sranja.... Pol je pa še ekonomika poslovanja....

Glede snemanja čelade - nalepke so na Petrolovih servisih in nikjer še nisem bil opozorjen naj jo snamem... ko pa bom čelade ne bom snel ampak bom izvlekel........................denarnico in plačal! Pol pa naj kar pizdakajo, če se jim ljubi!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem v čeladi not zato, da skrijem svoj nasmeh. Multistrada pač ni avtobus, da bi lahko na njej vozil vse babe, ki sem jim všeč :naughty:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem bil tudi sam opozorjen na enem Petrolu al OMV, sej nevem, niti nima veze.

Prodajalka je rekla, da zakaj imam čelado na buči, pa sm reku, da se mi je ne da dol snemat sam za plačat. Ja, kaj pa, če bi hotu koga ustrelt pa oropat, pa sm ji odgovoru, da če bi hotu bi bla že mrtva. Pol pa je bla tiho pa mi dala tisti račun smešn. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj simpel varianta:

Pripeljem na pumpo, ne snamem rokavic in čelade, natankam, se vsedem na motor in gasa naprej. Nimam ne jaz pretiranega dela, bencinkelner pa še manj.

zakaj bi sploh šou z motorja dol če boš odpelau :whistle: sam delu si delaš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ste naredl dramo za prazen nič.....

Jst tko pravim, sami ste si krivi kaj pa noste čelade!

No ja čeprov po eni strani štekam, kar vas poznam ste res grdi za popizdit in kr verjamem da je treba tako glavo skrit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dam vedno vse dol... :naughty: :whistle:

..pa nimajo kaj proti, če prideš noter nag? :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti v sanjah ne bi dala čelade dol, da bi šla bencin plačat.

se mi res ne da. pa podkapa, pa čelada, pa rokavice, pa vročina,... ne, jst ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler so temperature normalne (okrog 20°C), potem grem plačat z odprto preklopno čelado, ko pa so temperature okrog 30°C, pa je itaq prva stvar, ki jo storim, ko se ustavim na črpalki, da dam dol rokavice, čelado, odpnem jakno. Pri 30°C pa res ne mislim okrog še s čelado na glavi hodit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič kaj dosti bral nazaj, a zdi se mi, da se petrolovci pri dnašnji barabiji očitno lahko bojijo tiste (nas) s šlemom in banditskim pogledom "skozi špranjo".

V Ameriki me je že davno davno tega v puščavi za pultom (črpalke) pričakal starec z revolverjem ob boku! Pa mi ni nič naredu, le na vsako kretnjo me je spremljal.

Kot vemo, pa se je z Evropo in "demokracijo" (Amerika) pritihotapila še barabija.

No, zato tako. Nekako menim, da se upravičeno bojijo kakšnega Rambota, ki te potegne preko pulta.

Družba, pa da ne boste rekli, da se te stvari ne dogajajo pri nas. Le črno kroniko spremljajte, pa boste takoj ugotovili, zakaj se petrolovci bojijo tiste s šlemom in "kapuco"!

Resnici na ljubo. Jaz grem pogosto s čelado na glavi za blagajno.... Ampak imam prijazen pogled!!

...Predvsem, če je za pultom luštna prdajalka... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti v sanjah ne bi dala čelade dol, da bi šla bencin plačat.

se mi res ne da. pa podkapa, pa čelada, pa rokavice, pa vročina,... ne, jst ne.

Upam, da boš tako vztrajna tudi, če bodo kdaj uvedli 'varnostnike'? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi snamem rokavice in čelado. Vendar pa grem še vseeno v podkapi plačat račun, pa do sedaj še nisem bil opozorjen na nepravilnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En sam nizkotlačni lonec vas je...take ko mažete, ravno ne uživate preveč na vožnji....en sam konflikt in fajt, ter principi.... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti v sanjah ne bi dala čelade dol, da bi šla bencin plačat.

se mi res ne da. pa podkapa, pa čelada, pa rokavice, pa vročina,... ne, jst ne.

Se strinjam,jaz tud ne vlečem vsega dol.Pa je čelada,pa podkapa,pa rokavice,pa je pol treba lajblc pa jakno razpet,da lohk podkapo pa lase nazaj zataknem,vročina pa medtem,...

Enkrat pred leti mi je bencinkelnerca na Agip-u srala zarad čelade,se ne spomnem dobro,mislim da mi celo ni spstila bencina na pištolo,pa čez okn neki krilla z rokami baba nora,od tistga cajta na tisti pump ne tankam več.Drugje še zaenkrat nism mel problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da boš tako vztrajna tudi, če bodo kdaj uvedli 'varnostnike'? :whistle:

bom pa s sabo začela vozit tetinega moža ali pa sestrinega fanta. oba sta varnostnika in se bosta morda pozala s tistimi, ki jih bodo uvedli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se vam ne da držat čelade v roki ali jo pa dati dol z glave jo pa mejte vsaj nekako gor vendar da se vam obraz vidi....npr. do čela naj je....verjetno zahtevajo vidnost obraza v primerih "kaznivih dejanj".

ste pa skoraj hujši črnogorci k jst :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bodo na črpalkah dodali še dodatne prepovedi.

Moj predlog:

post-13449-1245994260_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mamkabozja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunf, pojma nimaš :doze:

Treba je samo na vse pumpe obesit napis v smislu:

"Kdor počne stvari, o katerih ni Pips še nikoli čital, je obična budala. In kdor primopedira s čelado na pumpo, tanka in kasneje še oropa pumpo, je poleg tega še strahopezdljiv lopov in šleva od mopedista."

Pa bo enkrat za vselej mir. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!