Skoči na vsebino

S čelado na Petrol


nisem

Priporočene objave

Jaz se spomnim, da je že pisalo v črni kroniki, da sta dva "motorista" oropala bencinsko črpalko in odbrzela neznano kam. Zato se hočejo petrolovci zaščititi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi snamem rokavice in čelado. Vendar pa grem še vseeno v podkapi plačat račun, pa do sedaj še nisem bil opozorjen na nepravilnost.

Valda, kdo bi pa upal nindži težit?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej vem, da bi bilo kulturno, da dam čelado dol, samo vedno ko grem tankat je pa res ne dam. Ok če se po dolgi vožnji v hudi vročini na bencinski ustavm, dam dol čelado, podkapo... samo ponavadi grem pa kar s čelado not, samo očala dol dam, da se mi saj obraz mal vid, pa mi še noben ni nič rekel, ponavadi mi prodajalci rečejo samo, ooo punca pa motor ma :whistle: to je pa vse. Tankam pa skoraj vedno na OMW- ju. Preden grem na furo vedno tankam na OMW Lesce, pa me že vsi poznajo, tako da pridem notr čisto "zamaskirana" pa me samo pozdravijo, plačam pa grem (mogoče so zato tako prijazni, ker kakšen kovanec zmerej pustim, ker se mi ga ne da nazaj v denarnico tlačt, hehe :whistle: ).

Aja pa na meji mi tudi niso nič težil, sem samo očala dol dala, je pogledal osebno pa rekel hvala, srečno pot. Tko da, nisem še imela problema, ker ne dam čelade, podkape dol. Če mi bodo pa kdaj rekl, bom pa pač dala čelado dol, ok če bi se ustavila na bencinski, kjer piše, da ne smeš it s čelado, podkapo v prodajalno plačat, bi jo pa tud dala dol, ker se mi zdi neumno pol z nekom kregat, zakaj nisem dala čelade, podkape dol. Dokler je pa tako, da mi noben nič ne reče, bom pa šla s čelado not, če se mi pač ne bo dal dajat vsega dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držim se načela, da se mi na cesti nikdar ne sme muditi, zato grem toliko prej od doma in lahko vsak postanek na pumpi spremenim v vsaj 5 - 10 minutno pavzo. Če imajo bife, spijem kavo ali kakšno Harmonijo. V poletni vročini prav paše malo sneti čelado - verjetno še toliko bolj tistim, ki so celi v usnju, pa podkape, itd itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je enkrat na petrolu v Trzinu zatežu, da nej dam drugič čelado dol ker nismo v MAD MAX-u, pa sm mu rekel dobro si bom zapomnil za drugič, pa mi še reče verjetn tud sam ne bi rad vidu da te varnostnik po tleh podre... zdj jo zmer dam dol ker se mi jih ne da poslušat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred mesecem sem opazu, da so večino (najbrž vse) Petrolovih pump opremili z nalepko s prečrtano čelado. S podkapo in špegli ... :slap:

Enkrat sem probu in bil opozorjen. Na OMVju in MOLu tega ni. Upam da tako tudi ostane. :unsure:

jah super... :wacko:

samo še nalepko s prečrtano pištolo in prečrtanim baseball kijem dajo gor, pa bomo morali kaj novega pogruntat...

šalo na stran...

ve se zakaj je tako...

z magnakartico plačam pri avtomatu samem, pa je. če nimajo, si zaradi nalepke čelade pač ne bom snemal. prej zaradi vročine in želje po kratkotrajnemu dihanju nepredihanega zraka ;)

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn tud sam ne bi rad vidu da te varnostnik po tleh podre...

noben varnostnik ne bi rad videl da mene po tleh podre...

in to bi jasno raložil vsem pumpmanagerjem, takim in drugačnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halooo ! sem mislim že, da se noben na pupmi sploh ne ustavi, kaj šele da bi pokazal levi mezinec in desno uho, med tem ko kapljajo bencinski hlapi okrog glave in tanka ! ?

pa ja ! hitrejši od lastne sence ! ko Ana ! 4 pištolja ! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko grem jaz plačat' na črpalko, dam pa čelado dol, pa podkapo, pa jakno in usnjene hlače, potem pa majco, pa še gate...

Ampak to samo takrat, ko ni nobenga v bližini, za pultom pa fejst seksi, prsata prodajalka. :O:D:P

...ponavadi me potem (ona) napade!! :010:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko grem jaz plačat' na črpalko, dam pa čelado dol, pa podkapo, pa jakno in usnjene hlače, potem pa majco, pa še gate...

Ampak to samo takrat, ko ni nobenga v bližini, za pultom pa fejst seksi, prsata prodajalka. :O:D:P

...ponavadi me potem (ona) napade!! :010:kva2::kva2:

meni so tovrstne radosti motorizma žal neznane... se vidi, da nimam dovolj kilometrine ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben varnostnik ne bi rad videl da mene po tleh podre...

in to bi jasno raložil vsem pumpmanagerjem, takim in drugačnim.

Kaj pa, da ti prepreči vstop v poslovni objekt, na katerem je jasno naznačeno, da vstop s čelado na glavi ni dovoljen? :-)

Ko grem jaz plačat' na črpalko, dam pa čelado dol, pa podkapo, pa jakno in usnjene hlače, potem pa majco, pa še gate...

Ampak to samo takrat, ko ni nobenga v bližini, za pultom pa fejst seksi, prsata prodajalka. :O:D:P

...ponavadi me potem (ona) napade!! :010:kva2: :kva2:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podiranje po tleh ni ravno primeren način obrazložitve vsebine nalepke...

Ampak, če si dovolj vztrajen pametnjaković, sledi ustrezna obrazložitev...... :naughty:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, da ti prepreči vstop v poslovni objekt, na katerem je jasno naznačeno, da vstop s čelado na glavi ni dovoljen? :-)

Narediš iz bankovca letalo in ga vržeš do blagajne :naughty:

Daš njemu denar in naj on plača na blagajni-te ne morejo obtožit,da nisi plačal :naughty:

Sploh pa,če že bo, ne bo na veliko pumpah varnostnika!Če pa boš držal denar v roki,pa ti tud ne bo kdo težil!

No men še nikoli ni kdo kaj rekel zaradi čelade.Pa grem sigurno v 80% z njo plačat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uradnih straneh sem prebral tole šalo. (verjetno vodstvo misli da je človek s čelado isto kot opica. Opic pa ne spuščajo v velecenjene prodajne centre)

post-13449-1246007801.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uradnih straneh sem prebral tole šalo. (verjetno vodstvo misli da je človek s čelado isto kot opica. Opic pa ne spuščajo v velecenjene prodajne centre)

Stvar okusa, je rekla opica k' je drek žrla... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer nisem prečital,da je lopov tankal svoj motor preden je oropal to poslovalnico. :hmm:

Ja ker če misliš ropat se najbrš prej pripraviš, da ti ne bo glih med pobegom zmankal bencina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našo bencinsko (v Dravlah) so že ene parkrat oropal od tega dvakrat tipa na skuterju z čeladami na glavah. Tko da jih čist razumem zakaj so tok panični. Da pokradenega bencina sploh ne omenjam.... Aja pa obe bencinski V Dravljah/Šiški imata varnostnike-sam človek se za 500 eur na mesec ne bo šel rambota, sploh če je star že tam okoli petdeset.

Tko da je treba mal pomislit tudi na prodajalce in jih poskušat razumet. Jst z veseljem dam čelado z glave če z tem komu prihranim mal živčkov pa skrbi.

P.S.-še ena zanimiva anekdota : Pred približno kakšnim letom sem pa naletel na cestno zaporo na Jeprci, z dvema specjalcema v neprebojnih jopičih in z kalašom v rokah. Seveda sta mi pregledala dokumente, na vprašanje kaj se je zgodilo je pa odvrnu samo dve besedi-rop, motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, da ti prepreči vstop v poslovni objekt, na katerem je jasno naznačeno, da vstop s čelado na glavi ni dovoljen? :-)

bo zanimivo opazovati razplet........ ti voljan placati pa ti ne pustijo v objekt, da bi placal.

kdo bo kriv, ce se po 15 min odpeljes in ne placas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roko na srce, -če bi jaz bil bencinkelner, bi verjetno tudi bil zato, da se čelada sname preden greš plačat. Pride tip s pomožnosti zaprto čelado, pa še sončne očale gor... Kaj pa veš, kdo se skriva pod čelado? Kamere še niso rentgenske, da bi videle obraz. Preklopna je pa že malo drugače -se vidi obraz.

Samo, če smo pikolovski -potem pa tudi babnce ne bi smele hoditi noter tako napudrane, da se bojiš kdaj ji bo omet dol padel... Pa klobuke in očale, kot kakšna sova gor...

Sam pa še nikoli nisem imel težav, niti s preklopno, niti prej z integrano ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našo bencinsko (v Dravlah) so že ene parkrat oropal od tega dvakrat tipa na skuterju z čeladami na glavah. .......

........ anekdota : Pred približno kakšnim letom sem pa naletel na cestno zaporo na Jeprci, z dvema specjalcema v neprebojnih jopičih in z kalašom v rokah. Seveda sta mi pregledala dokumente, na vprašanje kaj se je zgodilo je pa odvrnu samo dve besedi-rop, motorist.

Na, tle 'maš.

Takle 'mamo!! :O :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak jst mislim da se večina ropov zgodi bolj ponoči.... :unsure:

In ima veze z čelado v čem? BTW to kar si napisal sploh ni res.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej je mal čudn če jo ne snameš... hodiš tm po bencinski kt vesolc z tisto čelado no... pa prov paše jo dat dol da se ti mal glava shladi k je vroče pod njo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!