Skoči na vsebino

S čelado na Petrol


nisem

Priporočene objave

ja sej je mal čudn če jo ne snameš... hodiš tm po bencinski kt vesolc z tisto čelado no... pa prov paše jo dat dol da se ti mal glava shladi k je vroče pod njo :P

..zanimivo. Meni pa ni v čeladi nikoli vroče, da bi se znojil v njej. Podkapa naredi svoje. Pa zračna mora biti, čelada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... da še jaz priglasim svoje mnenje v tej temi.

Že sam bonton narekuje, da ob vstopu v zaprt prostor snamemo pokrivalo. Sam vedno odstranim čelado in podkapo ter šele nato vstopim v prostor. Sicer pa se postavite na mesto trgovca, ki ima pod pultom nekaj tisoč evrov za katere odgovarja, okoli pa se sprehajajo "zamaskirani" neznanci. Nič kaj prijetno doživetje.

Pa brez hude krvi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo zanimivo opazovati razplet........ ti voljan placati pa ti ne pustijo v objekt, da bi placal.

kdo bo kriv, ce se po 15 min odpeljes in ne placas?

Zunaj je mobitel/kreditkarten avtomat, pa plačaš. Ali pa s čelado odpelji, te bo policija ujela ...

Saj ni tako težko tiste čelade dol vzet ... in tudi ni tako narejena, da se je ne bi dalo ;) torej gre zgolj za voljo/nejevoljo motorista ...

ja ampak jst mislim da se večina ropov zgodi bolj ponoči.... :unsure:

Kaj ti misliš, je nepomembno ... razen, če so te že kdaj oropali, ko si delal za pultom na bencinpumpi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastane pa hec, če jo snameš, potem še podkapo, spodaj imaš pa plastično larfo in (PVC) pištolo v roki.... :krneki: :O:kva1::kva2: :kva2:

Pa da me ne bo spet kdo na križ pribijal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zunaj je mobitel/kreditkarten avtomat, pa plačaš. Ali pa s čelado odpelji, te bo policija ujela ...

Saj ni tako težko tiste čelade dol vzet ... in tudi ni tako narejena, da se je ne bi dalo ;) torej gre zgolj za voljo/nejevoljo motorista ...

Kaj ti misliš, je nepomembno ... razen, če so te že kdaj oropali, ko si delal za pultom na bencinpumpi?

3x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v večini kadar tankam, se odločim za krajši postanek, tako da si takrat vedno snamem čelado, ko grem plačevat, sem pa šel parkrat plačat tudi s čelado, pa me še nihče ni opozoril, da to ni dovoljeno, je pa tudi meni mal zoprn, ko se prebijam do pulta s čelado na glavi, ker me vsi tako čudn gledajo :krneki: :rolleyes: :unsure: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zunaj je mobitel/kreditkarten avtomat, pa plačaš. Ali pa s čelado odpelji, te bo policija ujela ...

Saj ni tako težko tiste čelade dol vzet ... in tudi ni tako narejena, da se je ne bi dalo ;) torej gre zgolj za voljo/nejevoljo motorista ...

Kaj ti misliš, je nepomembno ... razen, če so te že kdaj oropali, ko si delal za pultom na bencinpumpi?

bentiš, meni se je neda nazaj gor dat. ko sm na furi, si med tankanjem najraj tud rokavic ne snamem. nalijem plačam šibam. če snamem helmo, si morm snet rokavice. . . en kup opravkov, in pol. . . pol mi je težko dat čelado nazaj na glavo. . . . se pa zavedam, de včasih, s svojo ne preuć prijazno pojavo.. . . . komu povzročam rahlel strah.. . . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, pa zmeraj rokavice in čelado dol, natankam plačam in grem. Za moje pojme ni kulturno, da plačaš s čelado na glavi, sam tudi ko grem v kakšen prostor (komu na obisk itd.), zmeraj dam dol kapo.

Aja pa ne se preveč razburjat, glede na moj komentar, sem šele zaplaval med motoristične vode, tko da je možno da bom tudi jaz hitro spremenil mnenje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa ne se preveč razburjat, glede na moj komentar, sem šele zaplaval med motoristične vode, tko da je možno da bom tudi jaz hitro spremenil mnenje :whistle:

Zakaj pol to opozorilo, pač ne pisat...Pa piš takrat ko boš dalj časa v motorističnih vodah(brez zamere). :headbang:

kar se tiče teme, jst grem doskrat na lokalni petrol, kjer več al mn poznam prodajalce pa ne snamem čelade. Grem pa tud na agip, kjer pa zaenkrat še nism dobu opzorila. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pol to opozorilo, pač ne pisat...Pa piš takrat ko boš dalj časa v motorističnih vodah(brez zamere). :headbang:

kar se tiče teme, jst grem doskrat na lokalni petrol, kjer več al mn poznam prodajalce pa ne snamem čelade. Grem pa tud na agip, kjer pa zaenkrat še nism dobu opzorila. :whistle:

Joj zdej si me pa tok razburu....ne ne sej se hecam. Nevem no, kakor kdo hoče, meni je ni težko dol dati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelado dol, podkapo dol, rokavice dol, odklopi vezo, snemi sončna očala.... ni šanse bom kar tam tanku kjer me pustijo da plačam v čeladi. OMV naprimer ali pa na MOLU, AGIPU....Tut v tujin mi ni še nikol nobeden nič reku zaradi čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera glupa tema :ninja:

Snemeš čelado dol pa je....

Aja eni delajo rekorde na cestah pa jim tistih 3 min. k si dajejo kahlo na glavo stane preveč :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Beda s čim se folk vse ukvarja :BUA:

Next... :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera glupa tema :ninja:

Snemeš čelado dol pa je....

Aja eni delajo rekorde na cestah pa jim tistih 3 min. k si dajejo kahlo na glavo stane preveč :P

:lol1::lol1::lol1::lol1: Beda s čim se folk vse ukvarja :BUA:

Next... :yawn:

hehe dobr's napisu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera glupa tema :ninja:

Snemeš čelado dol pa je....

Aja eni delajo rekorde na cestah pa jim tistih 3 min. k si dajejo kahlo na glavo stane preveč :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Beda s čim se folk vse ukvarja :BUA:

Next... :yawn:

Ti si pa tolk boljši od vseh, ker se s tem ne ukvarjaš in ker sploh nisi nič napisal na to temo... :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa tolk boljši od vseh, ker se s tem ne ukvarjaš in ker sploh nisi nič napisal na to temo... :slap:

D.

Seveda, jst vedno dam čelado dol :OK::P hahaha :grim :grim

Malo za hec malo za res, ne ga srat s tem :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sm glih štartu mal predn sm na pump ustavil, pol ne dajem dol čelade, pa še ni blo nikjer problemov zarad tega, če sm pa že cel tank skuru pol pa ja paše mal dol čelado dat pa se mal sprehodit pa spočit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sam tudi ko grem v kakšen prostor (komu na obisk itd.), zmeraj dam dol kapo....

...bi blo pa res čudno, če bi pri kolegu v dnevni, na obisku, ob npr. kavi in piru, sedu s kakšno debelo kapo al pa celo s čelado..... :slap:

Cartman pravi, da zmer pogleda....js na črpalki nikol ne gledam, če slučajno kje visi kakšna nalepka s prečtano čelado - rajš pogledam, kakšna je cena bencina, ker, kot pravi Alkatraz, so v tujini cene lahko zelo različne CELO NA ISTI ČRPALKI!!!

...kar se tiče avtomatov za plačevanje...moje mnenje je, da kjer za blagajno stoji črpalkar al pa še bolš, če je kakšna fletna deklina, tam so avtomati v glavnem "lačni" :naughty: Pa še nekaj je, če bi se vsi posluževal avtomatov za plačevanje, ki so v glavnem zunaj, kdo bi pa pokupil vso robo - od sladkarij, pijače pa do žarnic in gum, ki so noter :rolleyes: ? No, to je že malo mimo.... :unsure:

Če ne bodo pustil, da pridemo s čelado na glavi do blagajne, bodo moral pa oni prit po €vrčke ven, al pa bomo pač tankal drugje. Js dam čelado dol samo, če "kampiram" na pumpi - (malo daljši postanek) :P

:naughty: Je pa tole očitno zelo zanimiva tema. Drugač se ne bi nabralo tolk komentarjev v nekaj dneh! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zunaj je mobitel/kreditkarten avtomat, pa plačaš. Ali pa s čelado odpelji, te bo policija ujela ...

se dobro, da smo vsi taki "stekleni drzavljani"......

Saj ni tako težko tiste čelade dol vzet ... in tudi ni tako narejena, da se je ne bi dalo ;) torej gre zgolj za voljo/nejevoljo motorista ...

says who?

Kaj ti misliš, je nepomembno ...

sic

Js dam čelado dol samo, če "kampiram" na pumpi - (malo daljši postanek)

yep. ker se raje vozim kot da poziram po raznih benc pumpah mi je pac odvec za vsako tankanje se napol slecti in spet oblecti samo za boljsi obcutek osebja na tankstelah. pa naj pridejo ven in poberejo za bencin. ampak to ne gre, ker bi lahko kdo nekaj od tiste razstavljene odvecne navlake "protizakonito odtujil".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dobro, da smo vsi taki "stekleni drzavljani"......

says who?

sic

yep. ker se raje vozim kot da poziram po raznih benc pumpah mi je pac odvec za vsako tankanje se napol slecti in spet oblecti samo za boljsi obcutek osebja na tankstelah. pa naj pridejo ven in poberejo za bencin. ampak to ne gre, ker bi lahko kdo nekaj od tiste razstavljene odvecne navlake "protizakonito odtujil".

ICE če snameš čelado..še ne pomeni da se moreš ceu slečt.. mislm haloo kere maš. črnogorc en :P buu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa jim predlagam da namest varnostnika naredijo bolj komercjalno potezo,pa zaposlijo spet nazaj unga strica s torbico,ku ti je lepo natoču bencin,s pucvolo obrisu kesl,ti na licu mesta pokasiru,pa ti sploh ni blu treba dol z mašine plezat.

Ah....včas so vse znal bolš zrihtat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa jim predlagam da namest varnostnika naredijo bolj komercjalno potezo,pa zaposlijo spet nazaj unga strica s torbico,ku ti je lepo natoču bencin,s pucvolo obrisu kesl,ti na licu mesta pokasiru,pa ti sploh ni blu treba dol z mašine plezat.

Ah....včas so vse znal bolš zrihtat.

To neb blo slabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem enkrat bolj pozno na BS Izola prišel notri s čelado na glavi, se me je punca za pultom tako ustrašla da je ratala kar zelena...V glavnem; tisti črpalkar/ka, ki je bolj plašne narave al pa je imel slabo izkušnjo :hmm: v vsakem,ki pride skozi vrata s čelado na glavi vidi potencialnega roparja...zato potem zatežijo, al pa lepo prosijo da se čelada sname. Tako je prosila tudi zaposlena mene, ko pa je vidla kaj se skriva od spodaj, me je prosila naj jo dam nazaj gor! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa jim predlagam da namest varnostnika naredijo bolj komercjalno potezo,pa zaposlijo spet nazaj unga strica s torbico,ku ti je lepo natoču bencin,s pucvolo obrisu kesl,ti na licu mesta pokasiru,pa ti sploh ni blu treba dol z mašine plezat.

Ah....včas so vse znal bolš zrihtat.

Ja to sem jest dožvela maja, ko smo šli v Kumrovec, pa sem šla na en manjši petrol in koj pride en ven, mi natanka, obriše tank, zaračuna pa gre... dost priročno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!