Skoči na vsebino

S čelado na Petrol


nisem

Priporočene objave

Ja to sem jest dožvela maja, ko smo šli v Kumrovec, pa sem šla na en manjši petrol in koj pride en ven, mi natanka, obriše tank, zaračuna pa gre... dost priročno :whistle:

ja ja vidiš to pa zato k si bejba..pa maš prec privilegije hee :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE če snameš čelado..še ne pomeni da se moreš ceu slečt..

sem napisal cel?

yep, disleksija in (na)polpismenost je danes ze resen hendikep. :naughty:

črnogorc en :P buu

imas ogledalo zraven monitorja? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem napisal cel?

yep, disleksija in (na)polpismenost je danes ze resen hendikep. :naughty:

imas ogledalo zraven monitorja? :krneki:

o beed kwa si me zabiu ej. kera kajla uuuu. svaka čast ice. sm črnogorc si pa še zmer :grrr :lol1:

Pa upam da bo zakonsko prepovedano na prav vseh črpalkah nost čelado, da te bojo mal zajebal. ajde :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno vam še vedno ni jasno da je ta napis gor samo zaradi ropov in ne zaradi kakršne koli kulture ali česa podobnega....

sem včeraj uprašu tam eno gospo ki dela na petrolu pa je rekla zaradi ropov....vi pa celo znanost tle pišete

ker ste tolk pametni vsi po vrsti....še sami vprašajte zakaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno vam še vedno ni jasno da je ta napis gor samo zaradi ropov in ne zaradi kakršne koli kulture ali česa podobnega....

sem včeraj uprašu tam eno gospo ki dela na petrolu pa je rekla zaradi ropov....vi pa celo znanost tle pišete

ker ste tolk pametni vsi po vrsti....še sami vprašajte zakaj

Kako pa bi naj ta nalepka pomagala proti ropom? A bodo vsakogar, ki bo vstopil s čelado na glavi, preventivno prerešetali? :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že prej enkrat napisal.

Ta nalepka ni namenjena roparju, ozrioma temu, da bi njemu preprečila vstop. Namenjena je splošni populaciji, da bi se odvadila hodit "zamaskirana" noter. Če bi se vsi ostali tega držali, potem bi morebitni roparji bolj izstopali, medtem ko je sedaj popolnoma običajno, če noter stopi tip s čelado in kapuco in prodajalec se ne more pri vsakemu, ki stopi tak noter, pripravljat, da bo sprožil alarm, če bo potrebno. Ker potem bi moral skozi samo na to mislit :)

Saj ne rečem, verjetno nekega hudega haska te nalepke itak nimajo, pa tudi če bi se vsi držali, nekih bistvenih razlik ne bi bilo, saj črpalkar več kot toliko itak ne more naredit, če identificira malopridneža 10 sec prej kot sicer.. Ampak po drugi strani je lahko pa ravno to dovolj, da se postavi na pravo mesto zraven gumba za alarm.

Ne vem no, meni je čisto razumljivo zakaj črpalke nočejo zamaskiranih ljudi notri, tudi banke jih nočejo, pa tudi pošte ne.. Saj gre lahko kdo probat s podkapo, čelado pa po možnosti črnim vizirjem stopit v kakšno banko v lj.. Zna biti nahitro na tleh s strani varnostnikov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa bi naj ta nalepka pomagala proti ropom? A bodo vsakogar, ki bo vstopil s čelado na glavi, preventivno prerešetali? :slap:

D.

se mi je pa zdel da si tolk pameten da bi sam razumel, očitno sem se motil -_-

ti je jure povedal svoje.....no danes če boste šli tankta pejte na petrol pa vprašajte osebo ki dela za blagajno zakaj je nalepka gor ;)

oni že vedo zakaj in oni vam bodo tudi najbolje povedali, razložili mogoče celo tudi narisali za tiste ki ne razumejo ;)

Popravljeno . Popravil Sky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa jim predlagam da namest varnostnika naredijo bolj komercjalno potezo,pa zaposlijo spet nazaj unga strica s torbico,ku ti je lepo natoču bencin,s pucvolo obrisu kesl,ti na licu mesta pokasiru,pa ti sploh ni blu treba dol z mašine plezat.

Ah....včas so vse znal bolš zrihtat.

ja seveda, najbolj da bi ti še rit obrisal a? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka - hvala, jst raj dam čelado dol pa grem lepo notri plačat ...

ti morš pa zmer mau okol obrnt besede :P smotko....

sm komot, loh bi začel točt, tko k naši sosedje to še zmer počnejo :whistle: no ne pusod, na OMV pa na Petrol tud pr sosedih zih ne :kva1:

a ti pa neb biu veseu kake bejbe k ti pride natočt :P benz mislim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2009_Schampa_Traditional_Lightweight_Skull_Balaclava_Black.jpg

Jaz kupujem tole :krneki:

ali pa nekaj v tem smislu:

wwm_1070.jpg

Jim bo potem bol všeč, se bo teta bolje počutila če bom dal čelado dol?

O podkapah je kaj narisano? Ne? No pol pa vredu...

Ne dam čelade dol, pa da me "je***o", pa ne pisat o tistih z varnostniki, "ki te podirajo". Nihče te nima kaj za podirat nikjer (razen, če si moški, pa te ženska podre, in seveda je bolje obratno, o kakih mešanicah pa jaz ne bom sodil :grrr )

Aja, ne dam, ker se mi ne da potem vsega nazaj gor dajat, nočem in ni mi treba in ne bom.

Najbolj mi je pa všeč tale:

Enkrat sem bil tudi sam opozorjen na enem Petrolu al OMV, sej nevem, niti nima veze.

Prodajalka je rekla, da zakaj imam čelado na buči, pa sm reku, da se mi je ne da dol snemat sam za plačat. Ja, kaj pa, če bi hotu koga ustrelt pa oropat, pa sm ji odgovoru, da če bi hotu bi bla že mrtva. Pol pa je bla tiho pa mi dala tisti račun smešn. closedeyes.gif

:worship: :worship: :worship: edino pravilno (padu s stola ko sem prebral :grim )

Poglejte kakšni ljudje hodijo okoli, kako so oblečeni... Če njih spustijo na benz pumpo, bodo pa mene tudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2009_Schampa_Traditional_Lightweight_Skull_Balaclava_Black.jpg

Jaz kupujem tole :krneki:

ali pa nekaj v tem smislu:

wwm_1070.jpg

Jim bo potem bol všeč, se bo teta bolje počutila če bom dal čelado dol?

O podkapah je kaj narisano? Ne? No pol pa vredu...

pa pol ko boš čelado dol potegnu zavpi še: "A MATE KEJ ZA PUSTA HRUSTA!" ...mogoče dobiš čokoladco

Popravljeno . Popravil kachunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil pozoren na nalepko in glej ga zlomka res ne smeš s čelado na petrol :D

Jo snamem in grem plačat....vprašam bejbo za pultom če se res ne sme hodt s čelado

in mi reče da je to bl "uradno" drugač ne pizdi noben. Seveda sem bil na "domačem" Petrolu

da že vejo kdo sem, ampak na drugih jo bom pa vedno snel in šel plačat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kachunter:

hysterical-1.gifhysterical-1.gifhysterical-1.gif

Drugače pa jaz grem plačat vedno s čelado na glavi, pa mi niti enkrat še ni kdo rekel, da jo naj snamem. Niti še nisem opazil nalepke da je ne bi smel met :) Sicer pa na petrolu če le imajo avtomat, plačam tam. Ali pa se zapeljem na 24/7, pa še ceneje je :yes:

Popravljeno . Popravil AgainstMe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje osebno menje je, da Petrol pač opravlja dejavnost, kjer se pač obrne veliko denarja. Ker se obrne veliko denarja, bi pa moral sprejet tudi nek rizik in ga odpravljat na drugačen način. Naj banda požrešna raje zaposli kakega varnostnika, pa bo manj brezposelnosti. Mi bodo, če snamem čelado povrnili del stroškov, ki so jih prišparali na moj račun, ker niso poskrbeli za svojo varnost, ker bi radi utaknili v žep vsak dan več?

Ko jih jebe, jest pri njih ne točim več. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je eden na Petrolu nahrulil, mel sem podkapo

v bistvu pa je vseen kako izgleda človk, če plača kaj je dolžan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mela pogovor z varnostikom ze letos pozimi, ko sem se pripeljala z enega krajsega potepanja in hotela tankat na Petrolu. Je bil gospod (varnostnik) kar zelo hud in na vsak nacin zahteval, da si dam celado dol preden vstopim v prostore. Po posredovanju blagajnicarke oz. zaposelne sem vseeno lahko placala gorivo s celado na glavi. Kako bi sele bilo, ce bi se kar obrnila in odsla, saj mi niso pustili placati (se mal hecam, ne vem pa, ali so bili takrat ze opremljei z nalepko) :? .

Na vsak nacin pa mi gre tole kr posteno na zivce in ce lahko, tankam na drugih ne-Petrolovih crpalkah, kjer nimajo taksne preganjavice :angry: .

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preganjavice hmmmm nebi reku. Sem že par postov nazaj napisal kaj se dogaja pr nas.

Sploh pa če nekomu prihranim vsaj trohico strahu oziroma živčkov z veseljem snamem čelado in žrtvujem tiste tri minute svojga časa. Mal solidarnosti ljudje....

PS-Me zanima če bi v kakšni skandinavski Welfare državi sploh tekla tale debata...

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahko normalno hodijo noter babnice z maxi sončnimi špegli, pol kile pudra, pa štrenastimi frizurami....

Sam še nisem imel problemov, ker imam preklopno čelado. Če bodo jokali, jo bom pač snel. Je problem odpet, snet in spet nadet gor? Se ti vsaj glava malo prelufta. V poletni vročini kar paše, vsaj meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko bi petrolovci sprejeli predpis o obveznem plačevanju s čelado na glavi, bi se približno podobno število mopedistov kurčilo, češ da s to težko kahlo na čebru pa že ne mislijo šetat po pumpi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ste vsi smotani!!!!!!!!!!!!!

a je tok fakin težko dat čelado iz glave

sam jokate kot pičke

zakaj pa če greste na banko snemete čelado??????

eko, še slika nalepke

post-13867-1246861514_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ste vsi smotani!!!!!!!!!!!!!

a je tok fakin težko dat čelado iz glave

sam jokate kot pičke

zakaj pa če greste na banko snemete čelado??????

eko, še slika nalepke

dej, mojstr.... banka al pa črpalka? umestna...

še nikol jo nism dal dol, še nikol nism imel problemov... na petrolu ali kje drugje... mogoče zato, k mam vedno vizir odprt, tvoja nalepka pa kaže prepoved vstopa z zaprtim vizirjem? :) :)

fak težko... dam čelado dol, podkapo dol, primem čelado v roke (de mi jo v cajtu, ko plačujem, pičke, ki imajo dovolj časa ,ne spizdijo), se muvam po črpalki in z eno roko izvlečem denarnico in iz denarnice s to isto roko poberem denar, ker je pult zaseden z robo in nimam kam odložit čelade... kwa šel, de plačam s kartico...

ja je enostavno, sam jest sm bl štorast....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno v petek zjutraj sem tankal na Petrolovi črpalki, šel plačat s čelado na glavi, pa mi noben ni nič reku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma evo, tole je problem v Sloveniji. Ta hudičev egocentrizem. Tudi vozniki, ki premaknejo avto v koloni na levo, ko te vidijo, da greš mimo ga imajo... da jih le nebi prehitel, ker če čakajo oni boš tudi ti. Zato narod, če kupujete bencin na črpalki kjer vas ne poznajo le dajte čelado dol, da se možgani malo ohladijo pa tudi potem lahko kaj spijete, saj je potrebno na motorju popiti več tekočine, sploh če gre za bolj SS vožnjo. Res je, da je bencin svinjsko drag. To tudi mene jezi vsakič, ko sem na pumpi, ampak tist bogi prodajalec nima nič s tem in da za tistih nekaj 100€ plače doživlja stres vsakič, ko nekdo vstopi v prostor "zamaskiran" ni ravno lepo od vas. Saj je tudi meni težko zapenjati čelado, sploh sedaj, ko imam tiste dvojne D-obročke (treba najprej odpet jakno na rokavih, snet rokavice, odpet čelado, dat dol čelado, odpet jakno pri vratu, snet podkapo, dat ključe iz vžiga, odpret vratca na rezervoarju, natočit bencin, zapret vratca, dat denarnico iz jakne, vzet čelado s sabo, plačat, dat nazaj podkapo, zapet jakno, čelada, rokavi, rokavice,...), ampak ko sem na motorju se mi nikamor ne mudi in uživam v vožnji, ker imam takrat cel čas na svetu samo zase in za moj motor.

Pa res je... bank in črpalk ne moreš primerjati, ker je v Sloveniji na leto oropanih veliko več črpalk kot bank. Pri nas v Kamniku so jo oropali baje sredi belega dneva. Dva Ć-ja na skuterju s čeladami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!