Skoči na vsebino

S čelado na Petrol


nisem

Priporočene objave

Ravno v petek zjutraj sem tankal na Petrolovi črpalki, šel plačat s čelado na glavi, pa mi noben ni nič reku.

Če se ne motim, imaš ti preklopno, pri kateri lahko 'obrazni del' odpreš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko bi petrolovci sprejeli predpis o obveznem plačevanju s čelado na glavi, bi se približno podobno število mopedistov kurčilo, češ da s to težko kahlo na čebru pa že ne mislijo šetat po pumpi.

Bistveno več bi se jih 'kurčilo'...

kok ste vsi smotani!!!!!!!!!!!!!

a je tok fakin težko dat čelado iz glave

Če si mestni skuterist in imaš od opreme samo čelada, potem verjetno že ni tako težko. Če pa imaš podkapo, pa očala, pa rokavice, pa ... se pa že malo bolj zakomplicira.

sam jokate kot pičke

zakaj pa če greste na banko snemete čelado??????

Zato, ker:

  • se na banki ne rabim ustavit vsakih 160-200km
  • se na banko ne pripeljem z mopedom praktično do vhoda (če pa bi imeli 'drive-in' banko, čelade na tej seveda ne bi snemal)
  • banka v splošnem ni taka vrsta 'lokala', kjer bi motorist s čelado bil nekaj povsem običajnega
  • ...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud nuben še ni težil zarad čelade ... pač zgledam zelo prijazen dečko :P ... pa verjetno sem lepši, če mam čelado gor ... nj prodajalkam dela domišlija :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tok fakin težko dat čelado iz glave

Ni, ampak 3 letnega otroka spotret ko staro šibovje tudi ne, pa tega ne počnemo.........no ja, mogoče tu in tam, tak malo......za ego.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni, ampak 3 letnega otroka spotret ko staro šibovje tudi ne, pa tega ne počnemo.........no ja, mogoče tu in tam, tak malo......za ego.

ma ja.. tri letnemu otroku še jaz upam dat čelno .. še posebi če on nima čelade jaz pa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno imam čelado gor, tako na Petrolu, kot na OMV-ju, Agipu in Molu pa še na vseh ostalih kjer pač kdaj zaidem. Nikoli mi ni še nobeden nič rekel, ko mi pa bo, bom pa verjetno rekel mirne volje: OK, bom pa tankal tam, kjer mi ne bo nobeden težil, če bom prišel plačati s čelado.

Mimogrede, ta vikend sem tankal na Agipu v KK in sem prov iskal nalepko na vratih in je nimajo.

Lp

Johhny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na OMV mi je prodajalka rekla,da ni problemov,ko sem vprašal.Je rekla,da še če je podkapa odspodaj ne komplicirajo!

Na Petrolu v Velenju pa sem zasledil nalepko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno včeraj tankal na Petrolu na Dolgem Mostu v LJ, kjer imajo omenjene nalepke (tudi na izhodnih vratih :naughty: ) in vprašal prodajalko, če bi bil problem pri plačilu s čelado na glavi. Odgovorila mi je, da ni problema navkljub nalepkah na vratih. Sicer sem dal čelado prej dol, ker je bilo neznosno vroče. Ti pa vzame precej časa snemanje in natikanje čelade, podkape in rokavic.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistveno več bi se jih 'kurčilo'...

Če si mestni skuterist in imaš od opreme samo čelada, potem verjetno že ni tako težko. Če pa imaš podkapo, pa očala, pa rokavice, pa ... se pa že malo bolj zakomplicira.

Zato, ker:

  • se na banki ne rabim ustavit vsakih 160-200km
  • se na banko ne pripeljem z mopedom praktično do vhoda (če pa bi imeli 'drive-in' banko, čelade na tej seveda ne bi snemal)
  • banka v splošnem ni taka vrsta 'lokala', kjer bi motorist s čelado bil nekaj povsem običajnega
  • ...

D.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pofukani petrolovci naj poskrbe, da jim bodo avtomatske pumpe delale, da lahko tam plačaš in garant ne pridem več noter v njihove Hip-Hop nategancije. Tako pa vsaj vsake drugič ko tankam, tisti sekreti od kartičnih avtomatskih pump ne delajo.

In da, seveda se bom te taktike držal tudi z avtom in traktorjem. Ko jih jebe paranoike!

Hvala kurcu za konkurenco!

Kot je že en napisal, lahko se brihtate kafetarji in skuteraši. Pravi popotnik v zimskem mrazu, ko si skrbno zadekan pod čelado se prav hudičevo veseli, da bo sedaj, ko drago plača gorivo, moral še ksiht kazati škrbavi babi za šankom ali pa bohne daj mozolastem varnostniku.

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kot je že en napisal, lahko se brihtate kafetarji in skuteraši. Pravi popotnik v zimskem mrazu, ko si skrbno zadekan pod čelado se prav hudičevo veseli, da bo sedaj, ko drago plača gorivo...."

Ja, pravemu popotniku se pa vedno mudi. Saj res, sončni zahod traja le nekaj sekund in naravne znamenitosti so tut odprte od 08.00 do 13.00 :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kot je že en napisal, lahko se brihtate kafetarji in skuteraši. Pravi popotnik v zimskem mrazu, ko si skrbno zadekan pod čelado se prav hudičevo veseli, da bo sedaj, ko drago plača gorivo...."

Ja, pravemu popotniku se pa vedno mudi. Saj res, sončni zahod traja le nekaj sekund in naravne znamenitosti so tut odprte od 08.00 do 13.00 :evilgrin:

Ni fora v tem Je v tem, da se bom razdekal in nazaj zadekal za tvojo babo. Za črpalkarja pa ne. Zato naj zrihtajo avtomatske pumpe, pa čao, zaradi mene se lahko trese za trojnimi rešetkami in neprebojnimi šipami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svinjarija je že to, da te kot motorista enačijo z morebitnimi roparji, kot so policisti včasih rekli, da je vsak državljan za kontrolirat... Torej so nas označili nič krive in nič dolžne, vse s ciljem sebi naredit čim večji profit. Moje mnenje je še vedno, da imajo tako dejavnost in take mastne zaslužke, da so dolžni poskrbet za primerno varnost, a ne na račun tega, da bodo žigosali motoriste in jih silili, da se slačijo zaradi njihovih profitov. Mar je naslednja poteza ki se jo bodo spomnili za omejevanje človekove slobode ta, da bo moral pokazat osebno iskaznico? Potem je samo še korak do izkoriščanja podatkov o kupcih za potrebe teh velikih firm? Če samo pomislim na to, da po eni strani obrtnikom niso dostopni niti podatki o plačilni disciplini določenega kupca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa vera brani, da bi čelado pred ljudmi dol snemal!! :krneki: :krneki:

Vera je moja žena! :naughty:

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozimi pa snemat celade se mi ne da ker zebe...poleti pa tudi ne ker v 99% sem prepoten...

lahko da od 21. do 27. marca in od 14. do 20. oktobra bom dal dol celado.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak bordel ima pravico, da uvede hišni red po lastnem okusu, če le ni v nasprotju z zakoni. Odločitev posamezne stranke pa je, ali bo hišni red upoštevela, ali se hoče pretepat z varnostniki ali pa ajnfah odjadra v drug bordel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgovor za uvedbo takega reda na njihovih črpalkah naj bi bili roparji in tisti ki tankajo s čelado na glavi in potem pobegnejo. Kolikor je meni znano, obtoženi ni kriv, dokler se mu krivda ne dokaže. Petrol je naredil ravno to - izenačil je motoriste z roparji in nas s tem naredil neenake pred zakonom, torej se ta bordel obnaša kot da je nad zakoni, še več - vzel si je pravico razsojati o naši poštenosti! Mar ne piše v ustavi, da so pred zakonom vsi enaki?

Če bi hoteli preprečit, da nekateri ne bi točili in se odpeljali, bi se moral motorist pripeljat na črpalko brez čelade, da bi ga opazile varnostne kamere, kar je spet nezakonito, saj je vožnja brez čelade kaznjiva. Kdor bo hotel oropat črpalko, bo ravno tako prišel s čelado in prisilil osebje da mu izroči denar...

Rešitv je v manjši požrešnosti lastnikov Petrola, torej zaposlitvi varnostnih služb. Če so dobički mamljivi za lastnike so menda tudi za koga drugega, jasno pa je, da je vsak SAM dolžan poskrbet za svojo varnost. Če pustim ključe v avtu in mi ga ukradejo, sem tudi sam kriv za to, saj napeljujem tatu k kraji... S temi pravili na svojih črpalkah pa so poizkusili stroške za varnost svojih mastnih dobičkov prelit na pleča kupcev, na račun njihovega časa, udobja in slobode oblačenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...

Da mi pa zaklene štelo in ne morem točit, ker mam čelado gor pa ni prav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...

Da mi pa zaklene štelo in ne morem točit, ker mam čelado gor pa ni prav!

:eek: , a to se ti je zgodilo? No ja, kdor te pozna, bi se oni trak na vhodu prek potegno. Tak da si jo se dobro odneso. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pripelješ 15 km/h, počasi ustaviš s tem da zaviraš s sprednjo zavoro 85 % in zadnjo zavoro 15%, z desno roko roko odpreš pokrov rezervoarja, elegantno dvigneš tankalno ročico, sestopiš z motorja tako, da se z levo opreš in z desno odjahaš motor, se z enakomerno gibajočimi boki približuješ plačilnemu pultu, pri tem seveda mahaš s plačilno kartico (po možnosti z zlato) in na glas proseče govoriš : PLAČU BOM, SEM POŠTEN, (in podobne prošnje) potem po nenapisanem kodeksu Petrolovcev NI TREBA SNET ČELADE !!!!

te pa pridejo iskat možje v belem :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlata ni vredu, ker ti jo sonce lahko obsije, kar bi znalo bencin kelnerja oslepiti, kar pa bi le-ta znal narobe razumeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!