Skoči na vsebino

S čelado na Petrol


nisem

Priporočene objave

V skor vsakem postu najdem nekaj s čemer bi se vsaj delono strinjal. Meni osebno se nikoli tok ne mudi, da ne bi snel rokavic, očal in čelado, ker grem na motor s tem namenom, da se sprostim. Je pa na žalost res tko ratal, da v marsikakšni stvari ljudje posplošujejo stvari in mečejo v isti koš (motorist s čelado=ropar, voznik SSja=adrenalinski norc z majhnim lulčkom, suh potetoviranc=đanki, južnjak=čefur.....) kar pa ni prav. Na našo žalost pa je premalo tankštel, ki lahko plačaš s kartico in greš. Ampak tko je, kaj čmo. Pa srečno in lep vikend al pa vsaj sončno poletje in jesen ;).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno se nikoli tok ne mudi, da ne bi snel rokavic, očal in čelado....

..meni tudi ne, samo se mi ne da ker....

ker grem na motor s tem namenom, da se sprostim.

....natikanje vsega nazaj v vročini, ni čisto nič sproščujoče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..meni tudi ne, samo se mi ne da ker....

....natikanje vsega nazaj v vročini, ni čisto nič sproščujoče :P

res pa je, da je včasih v življenju pomembna vsaka sekunda ... sem že šu srat s čelado na glavi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev je tudi v malce večji osnovni oliki kupcev, da se pač v štacuno na petrolu stopi tako, da snameš kanto z glave.

Zakaj bi jo snel? Menda je ja osnovna dejavnost bencinske črpalke točenje goriva? Sej se imenuje bencinska črpalka???? Bojo mogle vse ženske pred vstopom v objekt postrgat vse odtenke pudra s face???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi jo snel?

Zato, ker ti na vratih z dotično nalepko lepo povejo, da jo snemi. Če pa tega nočeš narediti, pa greš na drugo bencinsko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker ti na vratih z dotično nalepko lepo povejo, da jo snemi. Če pa tega nočeš narediti, pa greš na drugo bencinsko ...

Potem naj to označijo na mestu, ki ga bom lahko videl, preden se ustavim na njihovi črpalki. Ali vsaj, preden natankam...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem naj to označijo na mestu, ki ga bom lahko videl, preden se ustavim na njihovi črpalki. Ali vsaj, preden natankam...

D.

Imaš prav. Podaj jim predlog, da naj kaj ukrenejo v tej smeri :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker ti na vratih z dotično nalepko lepo povejo, da jo snemi. Če pa tega nočeš narediti, pa greš na drugo bencinsko ...

Ok še vedno mi nihče ni uspel pojasnit, kdo jim daje pooblastila, da ljudi sodijo po videzu in oblačilih... Ponekod po stari celini so cele hajke zaradi firnkov pred babjimi frisi, češ da je nošenje firnka njihova pravica... Mar to ni isto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok še vedno mi nihče ni uspel pojasnit, kdo jim daje pooblastila, da ljudi sodijo po videzu in oblačilih...

Ko sem nazadnje preveril, je bil Petrol zasebno podjetje. A je to kaj nezakonitega, kar zahtevajo? Meni se zdi to enako, kot pri tebi doma. Kdo tam postavlja pravila? No, saj jih ne podpiram, ampak hvalabogu imam izbiro in tankam raje s čelado drugje.

Poleg tega pa, kdo še sploh tanka na Petrolu tisto "župo", ki ji rečejo bencin? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok še vedno mi nihče ni uspel pojasnit, kdo jim daje pooblastila, da ljudi sodijo po videzu in oblačilih... Ponekod po stari celini so cele hajke zaradi firnkov pred babjimi frisi, češ da je nošenje firnka njihova pravica... Mar to ni isto?

Ma dej, ste picajzlasti. A to vas ne moti, da ne smeš na avtobus la pa v štacuno s sladoledom v roki, al pa z psom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej, ste picajzlasti. A to vas ne moti, da ne smeš na avtobus la pa v štacuno s sladoledom v roki, al pa z psom?

Primerjava se mi ne zdi primerna bolša bi bila,da smeš na avtobus in v trgovino le bos :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še na nobenem mejnem prehodu širom po Evropi nisem rabil snet čelade,pa jo tudi na Petrolovih črpalkah ne nameravam,da bi zaščitil njihove interese bom pač tankal tam,kjer so do kupca bolj prijazni.P.s. snemanje čelade na črpalki s kulturo nima nič skupnega je moje mnenje.

evropa....očitno v okviru EU..... drugje na mejah....celo med EU in drugimi državami....... zgodba včasih ni ravno takšna..... še posebej kaka Makedonija.....itn.....sicer pa naj se eksperti z svojimi izkušnjami na drugih mejah oglasijo....

ostalo kar pa se tiče pravil oz. nenapisanih ali napisanih kodeksov....če te pač 10 s stane dodatno da daš čelado dol......in tiu je to odveč....pol bog ti pomagaj.....kaj naj rečem..... verjetno po 800tih, 900 tih km furice v 1 dnevu..... z občasnimi postanki......zih ne bi tako z veseljem na vsaki pumpi svetil z tisto zloščeno čelado......pa če bi imela pumpa sliko prečrtane čelade ali ne.... govorim iz izkušenj..... čakam pa junaka, ki to kontra potrdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evropa....očitno v okviru EU..... drugje na mejah....celo med EU in drugimi državami....... zgodba včasih ni ravno takšna..... še posebej kaka Makedonija.....itn.....sicer pa naj se eksperti z svojimi izkušnjami na drugih mejah oglasijo....

ostalo kar pa se tiče pravil oz. nenapisanih ali napisanih kodeksov....če te pač 10 s stane dodatno da daš čelado dol......in tiu je to odveč....pol bog ti pomagaj.....kaj naj rečem..... verjetno po 800tih, 900 tih km furice v 1 dnevu..... z občasnimi postanki......zih ne bi tako z veseljem na vsaki pumpi svetil z tisto zloščeno čelado......pa če bi imela pumpa sliko prečrtane čelade ali ne.... govorim iz izkušenj..... čakam pa junaka, ki to kontra potrdi...

Deset sekund? Malo sutra...

Se pa strinjam, da bi si po 800-900km furce privoščil malo daljši postanek in bi verjetno tudi snel čelado. A to bi bil vsaj četrti postanek na črpalki, na prejšnjih treh bi samo natankal, plačal (po možnosti s čelado na glavi) in šel naprej.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno ni problem snet čelado, če pač na to opozarjajo z nalepko po drugi strani pa imam za seboj ogromno takih tur, ki jih omenjaš (ko sem prvič kupil bolj pravi moped 22000 km v enem mesecu) pa nisem nikoli snemal čelade. Sem se raje ustavil na kaki lepi razgledni točki. Velikokrat tudi tankam v tujini pa sem včeraj na poti na Grossglockner prvič zasledil na Esso pumpi nalepko in sem jo pač snel. Če je nalepka jo pač snamem a glede na to, da na petih, šestih Petrolovih pumpah na širšem območju tvojega in mojega kraja vse osebno poznam, to storim zelo poredko. Sicer pa že na vhodu prijazno pozdravim in namsto s pištolo že vnaprej maham z denarnico, gotovino ali kartico tako, da jasno izražam svojo namero o prinašanju in ne odnašanju denarja. Mi je pa razumljivo zaradi katerih razlogov nekateri to zahtevajo čeprav pa je to malce ironično saj na precej črpalkah kamere sploh ne delujejo. Preverjeno s strani prodajalcev. Pa ne mislim s tem tiste na področju svojega doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem nazadnje preveril, je bil Petrol zasebno podjetje. A je to kaj nezakonitega, kar zahtevajo? Meni se zdi to enako, kot pri tebi doma. Kdo tam postavlja pravila? No, saj jih ne podpiram, ampak hvalabogu imam izbiro in tankam raje s čelado drugje.

Poleg tega pa, kdo še sploh tanka na Petrolu tisto "župo", ki ji rečejo bencin? :P

čist mimgrede, tista "župa" je iz istega lonca kt OMV-jeva :rolleyes: , ker v tistih dveh loncih v Kopru je bencin popolnoma isti in od tam gre in za Petrol in za OMV ...vse drugo je marketinško in psihološko "pumpanje" ljudi, ko eni velik več kilometrov naredijo z OMV 100, ki je v bistvu 98

tko čist za info :)

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sem šla dons plačat brez čelade :P

to pa prednost k se z avto vozš :OK:

jst sm si dal pa čelado gor ko sem šel plačat, pa čeprav sem bil z avtom :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist mimgrede, tista "župa" je iz istega lonca kt OMV-jeva :rolleyes: , ker v tistih dveh loncih v Kopru je bencin popolnoma isti in od tam gre in za Petrol in za OMV ...vse drugo je marketinško in psihološko "pumpanje" ljudi, ko eni velik več kilometrov naredijo z OMV 100, ki je v bistvu 98

tko čist za info :)

..mogoče je pa v podzemnih rezervoarjih kaj narobe. Na pumpah mislim. Da bi kje voda nekako pricurljala zraven, ne vem. Sicer pa, odločitev vsakega posameznika je, kje bo tankal. Osebno nisem opazil razlike med 100 in 95.... Pač ''podhranjena'' mašina, ki ni tako zahtevna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist mimgrede, tista "župa" je iz istega lonca kt OMV-jeva :rolleyes: , ker v tistih dveh loncih v Kopru je bencin popolnoma isti in od tam gre in za Petrol in za OMV ...vse drugo je marketinško in psihološko "pumpanje" ljudi, ko eni velik več kilometrov naredijo z OMV 100, ki je v bistvu 98

tko čist za info :)

Čist tko za info, kdo pa pravi, da tankam na OMV? :P;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Podčetrtku brez problemov plačal v čeladi!Kljub nalepki

v podčetrtku si bil.. naajs :D

tu tankam js ponavad in še nikol niso koj rekl zarad čelade.. enkrat ko je en stari delu sm prišu not polno zadekan in s čelado gor pa je reku: zdravo majster, ka boma rekla.. celo 1 cent mi je šenku :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi sami neki rejserji.....tolk lovite te sekunde, da niti čelade ne uspete dol dat, ko delate pitstop na črpalki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!