Skoči na vsebino

S čelado na Petrol


nisem

Priporočene objave

v soboto mi je pumpar v Metliki reku, da ga potem varnostniki zajebavajo, če so stranke s čeladam v trgovini ... njemu je sicer vseeno, dobi pa od nadrejenih lahko opozorilo oziroma celo nižjo plačo ... pumparji sigurno niso krivi... krivo je vodstvo, ker so jim dali taka navodila.

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto mi je pumpar v Metliki reku, da ga potem varnostniki zajebavajo, če so stranke s čeladam v trgovini ... njemu je sicer vseeno, dobi pa od nadrejenih lahko opozorilo oziroma celo nižjo plačo ... pumparji sigurno niso krivi... krivo je vodstvo, ker so jim dali taka navodila.

:krneki:

In vodstvo dobi od Zavarovlanice obvestilo da bodo letne premije višje, če ne bodo poostrili varnosti. Zakaj bi bilo kar naenkrat vodstvo krivo, prodajalci pa bogi?

Kriv je motorist, ki ne sname čelade kljub opozorilu na vratih. Saj z našim neupoštevanjem pravil spravljamo v precep prodajalca.

Tako kot bi nekdo v delikateso pripeljal psa ali mačke, pa bi pustil da se sprehajao, pa dlake frčijo levo in desno od njih. Če je opozorilo je z namenom, če ga ne upoštevamo nam lahko pač oseba odkloni strežbo, ali nas odstrani iz prostora. (sicer pri tankanju goriva je to malenkost težje...)

Izkušnja na petrolu je bila včeraj takšna, da ko sem pristopil k blagajni, je iz skladišča priletel še en uslužbenec petrola ter me opazoval. Rekla pa nista nič.

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vodstvo dobi od Zavarovlanice obvestilo da bodo letne premije višje, če ne bodo poostrili varnosti. Zakaj bi bilo kar naenkrat vodstvo krivo, prodajalci pa bogi?

Kriv je motorist, ki ne sname čelade kljub opozorilu na vratih. Saj z našim neupoštevanjem pravil spravljamo v precep prodajalca.

Tako kot bi nekdo v delikateso pripeljal psa ali mačke, pa bi pustil da se sprehajao, pa dlake frčijo levo in desno od njih. Če je opozorilo je z namenom, če ga ne upoštevamo nam lahko pač oseba odkloni strežbo, ali nas odstrani iz prostora. (sicer pri tankanju goriva je to malenkost težje...)

.......

Kje sem napisal, da so prodajalci bogi ??? Samo napisal sem, kaj mi je prodajalec povedal. Prodajalci ne pišejo pravil in navodil. Lahko pa prodajalci pridejo ven kasirat in mi ne bo treba not it. Po skoraj celi jugi, ti natočijo gorivo (kar godi včasih :P ) in pokasirajo, seveda če plačaš z gotovino. Kartica je druga stvar, moraš noter.

Kar se tiče pa delikates, kjer je prepovedano pripeljati v lokal žival, je pa opozorilo pred vrati, še preden si sploh koristil usluge oziroma neko blago.

Ne rečem, če so taka pravila na pumpi (sicer veljavna samo za Petrol, drugje takih pravil ni), potem se jih je treba držat. Res pa je, da je včasih tečno dol dajat čelado, ker moraš sneti očala, podkapo, slušalke, rutko ipd... Še na mejah (pa jih nisem malokrat prevozil) sem zelo zelo redko čelado snel na zahtevo uradne osebe.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok še vedno mi nihče ni uspel pojasnit, kdo jim daje pooblastila, da ljudi sodijo po videzu in oblačilih... Ponekod po stari celini so cele hajke zaradi firnkov pred babjimi frisi, češ da je nošenje firnka njihova pravica... Mar to ni isto?

Ne ni!

Fernk nosiš zastonj, tle moraš pa bencin plačat, da ti lahko težijo.

Ma fukneni so!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa čez mejo z čelado ali jo dajete dol

Jz ne!Še v Italiji vedno sam tankam tako,da moram ponavadi not plačat it!Je ceneje,če sam tankaš pa še kesla nimaš politega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še na mejah (pa jih nisem malokrat prevozil) sem zelo zelo redko čelado snel na zahtevo uradne osebe.

Ti si ful frajer :P

Jz ne!Še v Italiji vedno sam tankam tako,da moram ponavadi not plačat it!Je ceneje,če sam tankaš pa še kesla nimaš politega!

Da se ne boš matral - poišči črpalke, kjer plačaš s kartico kar na terminalu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si ful frajer :P

a sm, ane ane :P ... ko policaj/ka zagleda mojo letnico... se hoče v živo prepričat, da tak str dec res sedi gor :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no saj zato vprašam ker sem se zadnje čase precej vozil na hrvaško in niti enkrat nisem snel čelade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa čez mejo z čelado ali jo dajete dol

Jaz si dam pred mejo vedno dol čelado, pol pa ko glavni đajić skozi, da mi kodri vihrajo v vetru. No, ampak na drugi strani si jo dam spet gor, ker varnost je pa vseeno na prvem mestu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vodstvo dobi od Zavarovlanice obvestilo da bodo letne premije višje, če ne bodo poostrili varnosti. Zakaj bi bilo kar naenkrat vodstvo krivo, prodajalci pa bogi?

Kriv je motorist, ki ne sname čelade kljub opozorilu na vratih. Saj z našim neupoštevanjem pravil spravljamo v precep prodajalca.

Tako kot bi nekdo v delikateso pripeljal psa ali mačke, pa bi pustil da se sprehajao, pa dlake frčijo levo in desno od njih. Če je opozorilo je z namenom, če ga ne upoštevamo nam lahko pač oseba odkloni strežbo, ali nas odstrani iz prostora. (sicer pri tankanju goriva je to malenkost težje...)

Izkušnja na petrolu je bila včeraj takšna, da ko sem pristopil k blagajni, je iz skladišča priletel še en uslužbenec petrola ter me opazoval. Rekla pa nista nič.

vse lepo in prav... pač takšna so uvedli pravila, ampak jst nikol nisem dala čelade dol in je tut ne bom!!! najprej daš rokavice dol, pol čelado pa še podkapo za to da greš notr pa daš tist denar in greš nazaj vn in spet vse na sebe vlečt pa rihtat... zdej bom pa pou ure tankala al kaj???

briga me, jst naum čelade dol dajala!!! pa če zarad mene svetga papeža kličejo!!!

sm pa že pršla na petrol v ajdovščini, sam da bom neki vprašala, pa je tako še en iz skladišča priletel ( po mojem je biu šef) in je takoj prodajalec reku da z čelado ne smem notr!!! jst sm pa rekla da ne bom nč kupla da me sam zanima kje je kašna dobra picerija... in sta pozabla na mojo čelado =) hihi... sm pa šele pol ko sm šla vn opazla da je nalepkica... :slap:

a majo na omw-ju tut zdej te nalepkice??? al sam petroli???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pol pa ko glavni đajić skozi, da mi kodri vihrajo v vetru. No, ampak na drugi strani si jo dam spet gor, ker varnost je pa vseeno na prvem mestu...

Đajić ni meu kodrov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reku da z čelado ne smem notr!!!

Drugič mu potrkaš na šipo, naj pride ven po denar :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist mimgrede, tista "župa" je iz istega lonca kt OMV-jeva :rolleyes: , ker v tistih dveh loncih v Kopru je bencin popolnoma isti in od tam gre in za Petrol in za OMV ...vse drugo je marketinško in psihološko "pumpanje" ljudi, ko eni velik več kilometrov naredijo z OMV 100, ki je v bistvu 98

tko čist za info :)

Potem boš najbrž znal razložiti zakaj mi na precej navitem avtu (168HP/liter) s petrolovim bencinom zamika predvžig zaradi klenkanja z 100OMV becinom za katerega je mapa narejena pa ne?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič mu potrkaš na šipo, naj pride ven po denar :whistle:

hihi... sam res... natankaš in mu rečeš da naj pride po denar ker ne smeš notr =) hahahaha... dobra!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že skos hodm s čelado na pumpe, in biu učeri prvič (na lep način) opozorjen na nalepko, in prepovedan vstop s čelado, j****ga spregledu nalepko...Na rudniku na petrolu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi... sam res... natankaš in mu rečeš da naj pride po denar ker ne smeš notr =) hahahaha... dobra!!!

He he... pol pa prleti ven en ogromen črpalkar, te užge po piskru, da ti še ene dva dni zvoni po buči..... pol se pa zjokaš pa nehaš bit en frajerček daš piskr dol pa greš plačat notr kot normaln človek in nehaš sitnart pa jamrat za vsak drek!

Popravljeno . Popravil sviri kurcu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he... pol pa prleti ven en ogromen črpalkar, te užge po piskru, da ti še ene dva dni zvoni po buči.....

yep, bi rad videl tega, ki to naredi. (ze stejem odskodnino, pa nadomestnino, pa ......... :naughty: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......se podkapa posusi ;)

- se prepocasi vozis -> ni dovolj "svica"

- telo ne deluje pravilno

- se ne vozis dolgo/dalec

osebno lahko dooolgo cakam, da se podkapa posusi (in je svilena, ne bombaz).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno lahko dooolgo cakam, da se podkapa posusi (in je svilena, ne bombaz).

Če imaš 'srečo', ti podkapa pade v lužico dizla, ki jih na črpalkah več kot uspešno gojijo... Potem jo je pa res enostavno posušit - potrebuješ samo še vžigalnik.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa zadnjič v postojni čist normalno plačal s čelado na glavi, res mam flip-up, sam so pomoje vsi gledal v motor ,

ke že zlo dolg niso vidl tolk starga na njihov pump,pa skor niso mogl verjet, da sem se prvleku iz domžal do rihemberka in nazaj. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!