Skoči na vsebino

ASSISI 2009


MzM

Priporočene objave

Sej kakšen poseben užitek res ni,je pa posebno doživetje,ko vidiš pred sabo kilometrsko kolono in opazuješ bebave obraze italijanov,ki se držijo za glavo in jim ni nič jasno :worship: :naughty:

nope :nono:

za takšne "užitke" greš pa na panoramsko vožnjo do prvega srečanja pol pa solo nazaj, ne pa toliko km.

ampak saj ni važno - kakor komu paše :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgrešili ste temo vsi, ki se obregate ob RKC. Tema je potovanje v Assisi in vtisi s poti.

Sam sem bil zraven in mi ni žal. Zelo zanimiva izkušnja. Da ne govorim o mnogih novih prijateljstvih, ki so se spletla na poti. To moraš doživeti.

Zasluge za to pa ima pater Niko in njegova ekipa.

Bravo še enkrat in vse pohvale.

Še več organizacij tipa MzM bi moralo biti pa bi bil svet lepši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgrešili ste temo vsi, ki se obregate ob RKC. Tema je potovanje v Assisi in vtisi s poti.

Sam sem bil zraven in mi ni žal. Zelo zanimiva izkušnja. Da ne govorim o mnogih novih prijateljstvih, ki so se spletla na poti. To moraš doživeti.

Zasluge za to pa ima pater Niko in njegova ekipa.

Bravo še enkrat in vse pohvale.

Še več organizacij tipa MzM bi moralo biti pa bi bil svet lepši.

Enak odgovor bravo MzM na vseh področjih tako humanitarnih kot tokrat na organizaciji! Pri vseh projektih take vsebine bom zraven tako ali drugače!

post-20301-1246266200_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil maliP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil zraven. Za tiste, ki ste se obregnili ob RKC, preberite si tudi kaj o Frančiškanih. Sicer pa se je našlo za vsakega kaj. Sam sem ljubitelj zgodovine in te tematike je bilo polna kapa ne glede skozi katere oči gledaš. Organizacija briljantna, pa delam v instituciji, ki sloni na temeljiti organizaciji. Drugače nastanejo problemi, ki stanejo glavo.

Itak smo se vozili v skupinah po 20, domov pa kakor kdo, ker smo se vračali po svoji izbiri. Nekod se je tukaj obregnil ob ceno. Rad bi videl junaka, ki uredi hotel in polni penzion za štiri dni za 130 EUR. :naughty:

Še enkrat, bravo fantje organizatorji-animatorji-varnostniki. Sem zraven za vse bodoče podobne projekte. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!