Skoči na vsebino

Indijanci 2009


andi1

Priporočene objave

Vsaj po mojem mnenju en boljših zborov - verjetno zaradi morja in kopanja, pa tudi fantje so zelo prijazni in se vedno potrudijo, pa tudi plac imajo luštkan.

Šel bom že v četrtek. Kdo pride?

post-8423-1245915681_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar si našetel je ok. Edina stvar, ki me moti je, da vsako leto - ne vem kje - najdejo neke frike, ki mislijo da znajo igrat, in mi pokvarijo sobotni večer!

Še dobro, da se na malem odru pod šotrorom vedno!!!!! odvija pravi koncert. Fantje iz Big wave banda in njihovi prijatelji igrajo ful dober rock/blues

Kot vsako leto tudi letos v Tar - v četrtek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Edina stvar, ki me moti je, da vsako leto - ne vem kje - najdejo neke frike, ki mislijo da znajo igrat ...

Če mene vprašaš, se to žal dogaja na vseh zborih. Organizatorji šparajo z denarjem pri muziki, potem pa igrajo bendi, pri katerih šele po besedilu razbereš, kateri komad hočejo igrati.

Štiri izjeme (po mojem okusu, da ne bo kdo užaljen):

leta 2000 v Puli v Šijanski šumi Alvin Lee,

ne vem več katerega leta na Indijancih Plava trava zaborava,

isti bend tudi enkrat v Puli,

letos enkrat pri Vaških bojsih - štirje tipi, ki so igrali Rollinge pa star blues ipd, žal se ne spomnim njihovega imena.

Vse ostalo pa je le drgnjenje in povzročanje hrupa. Mislijo, da če znajo vsaj približno zakruliti Born to be wild in seveda že stokrat prežvečen komad Motori, potem so za moto zbor OK. Za zjokat.

Res pa je, da grem na zbor zato, da srečam stare znance in spoznam nove, za dobro muziko pa doma prižgem CD player in dam noter kak doma spohan MP3 CD, pa sem dober za nekaj ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj po mojem mnenju en boljših zborov - verjetno zaradi morja in kopanja, pa tudi fantje so zelo prijazni in se vedno potrudijo, pa tudi plac imajo luštkan.

Šel bom že v četrtek. Kdo pride?

Jap, Andi, tko kot vedno. Pridem! Sem tko al tko dol na morju.

Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, se to žal dogaja na vseh zborih. Organizatorji šparajo z denarjem pri muziki, potem pa igrajo bendi, pri katerih šele po besedilu razbereš, kateri komad hočejo igrati.

Štiri izjeme (po mojem okusu, da ne bo kdo užaljen):

leta 2000 v Puli v Šijanski šumi Alvin Lee,

ne vem več katerega leta na Indijancih Plava trava zaborava,

isti bend tudi enkrat v Puli,

letos enkrat pri Vaških bojsih - štirje tipi, ki so igrali Rollinge pa star blues ipd, žal se ne spomnim njihovega imena.

Vse ostalo pa je le drgnjenje in povzročanje hrupa. Mislijo, da če znajo vsaj približno zakruliti Born to be wild in seveda že stokrat prežvečen komad Motori, potem so za moto zbor OK. Za zjokat.

Res pa je, da grem na zbor zato, da srečam stare znance in spoznam nove, za dobro muziko pa doma prižgem CD player in dam noter kak doma spohan MP3 CD, pa sem dober za nekaj ur.

Če mene vprašaš, je res to da lahko doma Cd vržeš v player in poslušaš kar ti srce zaželi. Ne vem če sem bla na katerem zboru kdaj zaradi muzike (no ja mogoče na Road Warriorsih pred leti). Jaz grem zmeraj zarad družbe, folka, scene muzika je pač v kompletu s sceno - taka ali drugačna. Če bo vse po sreči pridem tud letos k indijancem :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kakšen je kaj plac za postavitev šotorov.

Scena verjamem da je super, na kerem zboru pa ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kakšen je kaj plac za postavitev šotorov.

Scena verjamem da je super, na kerem zboru pa ni.

Kdor prvi pride - senco dobi B) plac je čist fajn, ni samo kamenje če te to skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav to me zanima, da ni samo kamenje. Proti jutru, ko ''čudni'' muskontarji na odru obnemorejo in ko za šankom od pira pipo zaprejo, se mi prov pošteno kreše, če je čez dan nad šotorom senca ali sonce :worship:

Juhuhu, je pa zjutraj čist OK, če na šotor sonce posije in ni potrebno do poldneva čakat, da se rosa posuši.

Torej se tam vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, se to žal dogaja na vseh zborih. Organizatorji šparajo z denarjem pri muziki, potem pa igrajo bendi, pri katerih šele po besedilu razbereš, kateri komad hočejo igrati.

Štiri izjeme (po mojem okusu, da ne bo kdo užaljen):

leta 2000 v Puli v Šijanski šumi Alvin Lee,

ne vem več katerega leta na Indijancih Plava trava zaborava,

isti bend tudi enkrat v Puli,

letos enkrat pri Vaških bojsih - štirje tipi, ki so igrali Rollinge pa star blues ipd, žal se ne spomnim njihovega imena.

Vse ostalo pa je le drgnjenje in povzročanje hrupa. Mislijo, da če znajo vsaj približno zakruliti Born to be wild in seveda že stokrat prežvečen komad Motori, potem so za moto zbor OK. Za zjokat.

Res pa je, da grem na zbor zato, da srečam stare znance in spoznam nove, za dobro muziko pa doma prižgem CD player in dam noter kak doma spohan MP3 CD, pa sem dober za nekaj ur.

:grim

Nekad in Šijana: Whitesnake, Dr Feelgood, Uriah Heep, Vlatko Stefanovski,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kakšen je kaj plac za postavitev šotorov.

Sence se najde dovolj, plac za fešto je pa tudi OK.

post-8423-1246255106_thumb.jpg

post-8423-1246255119_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opala, tole pa dober zgleda.

Kolk je pa tole kaj oddaljeno od morja. Na avtokarti sem gledal, da sam kraj Tar ni čisto ob morju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opala, tole pa dober zgleda.

Kolk je pa tole kaj oddaljeno od morja. Na avtokarti sem gledal, da sam kraj Tar ni čisto ob morju.

Eno uro. (1h)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa tud neč ne zastopiš... :headbang::headbang: Volk je mislu do slovenskega morja :naughty: :naughty: :naughty: :whistle::whistle:

NA TA STARIH ZEMLEVIDIH JE ČIST BLIZ SLOVENSKO MORJE :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uživejte!!!!

sej smo, pa to zelo, zelo.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super. Zagotovo se še vidimo.

Lahko si postavil šotor v senco ali pa na sonce. In tudi videti je bilo kaj.

post-24251-1246902513_thumb.jpg

post-24251-1246902536_thumb.jpg

post-24251-1246902567_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super. Zagotovo se še vidimo.

Lahko si postavil šotor v senco ali pa na sonce. In tudi videti je bilo kaj.

Misliš, videti pike komarjev naslednje jutro? :whistle::whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejba..kako zgleda iz prve strani, preden komentiram :P

Eh..ne bom zbirčen...če ni vredi, pa sam naprej gledat in hi konjiček :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!