Skoči na vsebino

buell blast


thumper

Priporočene objave

na buell-ovi strani sem zasledil 500ccm en cilinder model BLAST. ali ga kdo ima ali pa ga je kdo videl v živo?? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na buell-ovi strani sem zasledil 500ccm en cilinder model BLAST. ali ga kdo ima ali pa ga je kdo videl v živo?? lp

...a to oni z Rotaxovo mašino? Grem še jaz malo gledat na njiohovo stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kar zanimiv motorček za vsakdan. Izpuh, oblikovan v spojler je kar dobra pogruntavščina. Le kako se obnese v boju s kamni izpod sprednjega kolesa?

Izgleda, da tudi Ameri malo gredo v smeri zmanjševanja porabe, pa da ni samo big block mašina zakon, vse ostalo pa drek...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kar zanimiv motorček za vsakdan. Izpuh, oblikovan v spojler je kar dobra pogruntavščina. Le kako se obnese v boju s kamni izpod sprednjega kolesa?

Izgleda, da tudi Ameri malo gredo v smeri zmanjševanja porabe, pa da ni samo big block mašina zakon, vse ostalo pa drek...

a to ima res rotax mašino ali je polovica harley-a? lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polovica od harley-a :D ! poklical k uvozniku,pa so rekli da sploh ni homologiran in namenjen za EU. škoda. :angry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
polovica od harley-a :D ! poklical k uvozniku,pa so rekli da sploh ni homologiran in namenjen za EU. škoda. :angry: :BUA:

če si poklical tja, kamor mislim da si, potem se raje dodatno pozanimaj..... :unsure: pa ne zato, da bi pametovala...ampak zato, ker sem tudi jaz vprašala, če je smiselno, da dodam še en vindkanal za hlajenje zadnjega cilindra in je tisti, s katerim sem govorila, to smatral za nepotrebno.... ko so se pojavile težave je izjavo spremenil.... če misliva na istega uvoznika, potem upam trditi, da stvari niso niti najmanj črno-bele.... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si poklical tja, kamor mislim da si, potem se raje dodatno pozanimaj..... :unsure: pa ne zato, da bi pametovala...ampak zato, ker sem tudi jaz vprašala, če je smiselno, da dodam še en vindkanal za hlajenje zadnjega cilindra in je tisti, s katerim sem govorila, to smatral za nepotrebno.... ko so se pojavile težave je izjavo spremenil.... če misliva na istega uvoznika, potem upam trditi, da stvari niso niti najmanj črno-bele.... :yes:

ne , jih sploh niso izvažal v evropo,tko da tud če bi pripeljal rabljenega, ga ne moreš homologirati,razen če bi delal v tujini posamično homolomo, potam bi ga pa pripeljal v slovenijo, kar pa bi bili stroški večji kot sam nakup motorja v usa.

drgač pa mislim , da z unim videom niso naredil nobenga pozitivnega vtisa pri meni,ja vse lepo in prav, razvoj pa tehnološka usmerjenost firme pa imidž, sam tip je sick, z unim motorjem bi se lahko jaz vozil še dolgo časa! a zdej po tolkih letih so šele spoznal , de se ta model ne sklada z njihovo tržno usmeritvijo? taki geniji kot so,pa so rabil tolk časa

de so to pogruntal? to se meni ne zdi ravno dober marketinški prijem , da negiraš svojo zgodovino, rajš bi ga dal v muzej pa rekli , no zdej gremo pa na višji nivo!

pa vsaka firma rabi tud en vstopen model,s katerim nase privežejo zadovoljne kupce, ki se čez leta odločijo za višjo stopnjo motorja, seveda so tudi izjeme, ki pa imajo ponavadi zeeelooo dolgo tradicijo(MV agusta in podobni).

s to potezo so tudi izstopili iz segmenta 500cc, kjer je konkurenca (sploh v tem cenovnem razredu) minimalna. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se še kar strinjam s tabo.... ne vem, kaj si je predstavljal, ko jih je vse po vrsti skockal in podpisal... :blink:

lahko bi jih poskušali prodati.... in razlogi so tudi zanimivi.... očitno je tale motorčič zelo odstopal od njihove prvotne predstave in filozofije..... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se še kar strinjam s tabo.... ne vem, kaj si je predstavljal, ko jih je vse po vrsti skockal in podpisal... :blink:

lahko bi jih poskušali prodati.... in razlogi so tudi zanimivi.... očitno je tale motorčič zelo odstopal od njihove prvotne predstave in filozofije..... :?

če je odstopal, zakaj so ga pa sploh naredil? baje so ga velik uporabljal v avtošolah, cena pa za 2/3 BMW-ja 650 cs,ki tudi ni top biser, kar se tiče kvalitete (pa da se nebi kdo kej preveč usajal,sem delal izpit na njemu,pa sem moral dvakrat prestavit uro,ker je moral na popravilo - res je, da se dela s temi motorji kot svinja z mehom,samo tišči se jih pa ne!) , je pa lepo vozen motor .

v videu pravi: enostaven , lahek , vodljiv ,okreten, vzdržljiv, zadovoljivo ekonomičen,nezahteven in relativno poceni

(priporočena cena je bila 4800$ !).za nekatere ,ki si kupijo motor zaradi njegovega osnovnega namena,idealen ! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!