Skoči na vsebino

1.Moto piknik (BB Riders)


ssumrak

Priporočene objave

Motoristi BUBKA bar-a prirejajo prvi moto piknik, ki bo 04.07.2009 s pricetkom ob 15.00 uri.

Dečno selo 32, 8253 Artiče, Brežice, Posavje,Slovenija

Program: - panoramska voznja - druzabne igre - veliko dobre glasbe - ROCK SKUPINA HOLDER - streaptease

Vabljeni!

n1015179919_420710_1313231.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj počasi bo pa že za vsakim vogalom nov klub...na vašem koncu je pa ja že klubov...5?...zgleda,da je to postalo tako moderno kot včasih pikado.Ko je imel skoraj vsak lokal svojo ekipo :krneki:

No...na pijačo pa se bomo pripeljali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sicer prvič slišim za tale klub in tudi nisem bil še nikoli tam, tako da sem na enakem ;)

Klubov ko listja, se strinjam. Pa sej je zanimivo tako ali pač?! Se mi zdi da bo slej ali prej se vedlo, kateri se tisti največji motozbori na katere moraš priti, da si ''pravi'' motorist, potem bodo pa še tisti manjši - neobvezni :)

Lp

Popravljeno . Popravil johnny21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sicer prvič slišim za tale klub in tudi nisem bil še nikoli tam, tako da sem na enakem ;)

Mislim,da to (še)ni klub :hmm:

No drugače pa lokal ni slab.Imajo wireless internet :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na pijači :)

Promenadna vožnja res ok.Ni bilo tisto res počasi,kot se zna kdaj zgodit.Motorjev pa kar neki.Na prvem postanku zastonj pivo,soki,čevapčiči.Pri drugem pa vino in narezki :worship::worship:

Prva dva burn out-a in mopi,ki ga glih ne vidiš na vsakem zboru!

post-18324-1246795990_thumb.jpg

post-18324-1246796113_thumb.jpg

post-18324-1246796423_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam, blo super. Super panoramska, z lepimi dvemi postanki, super lokacija in pripravljen prostor (tudi pod kozolcem), tako da naslednje leto itaq spet pridemo.

Lp

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!