Skoči na vsebino

AFTER ZZ-TOP PARTY


RED&WHITE

Priporočene objave

Sem bil v Ljubljani in je kar blo. Verjetno zaradi tega , ker sem bil kar konkretno urit. :D

Letos ne grem, ker bom rajši na Cranberries šel. (31.10.2002 v Zagrebu kogar zanima)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pa se u stanju gruntanja do konc tedna, al gremo al ne na koncert in kako. Grem direkt domov po koncanem koncertu, kr mislim it zjutraj delat in bom cel dan delala. :(

Lp

dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cijena?Sitnica:9300sit!!!!! :x :shock: :?: Zej ne vem,če dobiš gajbo pira zraven,pa vineršnicl mogoče,drgač pa haloooo :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa bo sploh ta koncert ?

Mislim, da kot vsi drugi koncerti in sicer v dvorani Dom sportova. (Zagreb)

Pozdrav od Roberta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cijena?Sitnica:9300sit!!!!! :x :shock: :?: Zej ne vem,če dobiš gajbo pira zraven,pa vineršnicl mogoče,drgač pa haloooo :!:

Billy od kje ti ta podatek. V Novi Gorici pri ZOSO-tu, kjer prodajajo karte so mi rekli, da cena znaša 6.200 ali 6.300 SIT, se ne prav točno spomnim. Enaka cena naj bi bila tudi za Cranberries.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi kdo sel na koncert, jaz bi mogoce sel, pol pa se malo na cago k demonsom. gre kdo zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry,nisem dobr prebral,sicer pa teh starih mumij, ki špilajo z bendom za odrom tko al tko ne bi šel gledat :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry,nisem dobr prebral,sicer pa teh starih mumij, ki špilajo z bendom za odrom tko al tko ne bi šel gledat :!:

Te stare mumije so eden največjih rock bandov vseh časov halo billy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari ze res,samo ko sem jih pred dobrimi 7 leti videl v wr.neustadt so ze bili dodobra "obrabljeni" (da ne recem stari; ta starost se jim tudi pozna) - predskupine (heroes del silencio in druge) so bile dosti boljse.in yep,imam vse cdje od ZZTOP doma. :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prijatelj mi je povedal, da je letošnji koncer v Zagrebu bil veliko boljši od tistega v Ljubljani. Škoda, ker sem ostal doma.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!