Skoči na vsebino

Lignano-Sabbiadoro


kađiva

Priporočene objave

A je mogoče kdo od vas že bil tam in prespal tam? Namreč namen imam obiskat ta kraj za kašn dan ali dva pa bi bil fajn kakšn nasvet, izkušnja, predvsem glede prenočišč, ker kar sem jaz gledal je vse zelo drago,...nobene low budget varijante ni, še campi so dragi :rolleyes:

no ja bomo vidl kako in kaj, je pa dost za videt tam, vsaj po slikah sodeč :)

lignano-sabbiadoro-letalska-slika.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo, če greš ti ne bo žal, mi smo spal v kampu(pozabu kako se mu reč, je pa bil 7min hoje stran od morja) in je tko k si reku kar drago....Plaža huda k ps konca pa tut ne vidš....

Se pa skos kej dogaja, če ne po ulcah pa po lokalih....Al pa podaljšaš u Gardaland....

Men je blo res zakon....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lignano ma tud fantastičen ZOO, in turizem se gredo zares. mal poglej Tukaj.

za plaže in to pa nevem. . . nism bil. . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm biu zdele 2 leti zapored tam, letos grem tut verjetno od 17-19.7. k mamo International Beach Rugby(pridejo s celega sveta, ene 12 ekip), nas lahko prideš gledat in navijat, plešejo pa naše zmajčice B) . Bli smo v kempu 7 min stran od morja tko k je Casper7 reku...za ceno ti ne vem povedat tut kako se imenuje ne vem(čist sm nekoristen :P )...je pa lepo tam..plaže ne vidiš konca, edin kar me je motil je to, da morš it 200m peš v morje, da sploh lahko normalno zaplavaš..full počas pada gladina morja...aja..pa na vsake 2m je zapičena marela na plaži :) ...ponoč se pa tut kr dogaja po ulicah..vsaj ta termin k mi hodmo. Men je blo za vikend, 2-3 dni cool, fino fajn mel, žural, čez dan igral. Za dlje časa pa ne bi šel tja..prevelika masa ljudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul, pol se pa vidmo dol ker greva midva tud glih tist petek 17. dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lignano zna biti zanimiv in pester.Močno pa ga odsvetujem vsem ki bi radi tudi poležavali na plaži predvsem pa je težko najti slabši kraj za plavanje(če seveda to dvoje komu kaj pomeni.)Razglednice z stotinami (rentanimi) marelami so lepe,ležati pod njimi kot sardele z glavo v senci in ritjo na soncu pa je daleč od idile.Uporabljajte samo ležalnik ker vse drugo zgine v pesku,karkoli čopaš ti škripa med zobmi...pa iz pralnega stroja se bo še dolgo vsipalo.A sem že omenil da je plavanje totalna beda !?Kilometer od obale se sprehajaš z familjo,mutna voda pa do kolen.Zato pa je bič volej,zoo,disco ali klasična betula.Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!