Skoči na vsebino

VARNOST MOTORISTOV


motofan

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Za diplomsko nalogo sem izbral naslov Varnost motoristov v kateri se posvečam predvsem izobraževanju bodočih motoristov in površnemu ter neučinkovitemu Zakonu o varnosti cestnega prometa. Za dodatno analizo problema sem sestavil tudi anketo, s katero bi rad pridobil podatke o mišljenju in razmišljanju drugih motoristov. Zato bi bil zelo hvaležen, če bi mi lahko poslali rešene ankete in s tem pomagali analizirati problem. Cilj je dobiti čim boljše predloge za spremembo ZVPC (kar se motoristov tiče) in bolj učinkvito izobraževanje mladine, da bi hodili iz avtošol čim bolj pripravljeni na "življenje na cesti".

Rešene ankete mi prosim pošljite na naslov rok.sersen@gmail.com !

Možne dodatne predloge in razmišljanja lahko dopišete kar na anketo lahko tudi forum!

Lp, Rok

VPRA__ALNIK_97_2003.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešeno in poslano...

- veliko nasvetov pa imaš tudi v nekaterih temah na forumu. Malo prebrskaj

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala res vsem!Zej jh mam kr en lep kupček rešenih anket!Ene sm že preletu, druge sledijo do konca tedna!Potem še sledi analiza, ugotovitve,... pol je pa že kmau zagovor:)!Ko bo končana jo objavim tud tle na forumu, če bo koga zanimalo, kaj se je izcimilo v sodelovanju z vašo pomočjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala res vsem!Zej jh mam kr en lep kupček rešenih anket!Ene sm že preletu, druge sledijo do konca tedna!Potem še sledi analiza, ugotovitve,... pol je pa že kmau zagovor:)!Ko bo končana jo objavim tud tle na forumu, če bo koga zanimalo, kaj se je izcimilo v sodelovanju z vašo pomočjo!

Za per bos dal pa smo qvit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za per bos dal pa smo qvit :)

ja pa ja.. teb nj za per da... js hočm vsaj pico :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!