Skoči na vsebino

Motoristično srečanje Kaštela 17.7.-19.7.2009


JANUSKA

Priporočene objave

Pozdravljeni

Vem da neradi potujete zadnje čase na Hrvaško, ampak jaz poskušam ohranjat z njimi dobre odnose.

Kakorkoli že, z nekaterimi prijatelji sem se zmenla, da pridem na moto srečanje v Kaštelo (split)...

Vendar mi marsikdo tukaj govori, da naj ne grem sama na pot in da se mi lahko svašta zgodi....

Tako mi je nekdo priporočal, naj objavim temo in na ta način izvem, če kdo slučajno gre v petek dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si na tisti sliki,ki jo maš v profilu ti,pol ti pa ne bo težko najt družbe! :OK:

No,lepo potovanje ti želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si na tisti sliki,ki jo maš v profilu ti,pol ti pa ne bo težko najt družbe! :OK:

No,lepo potovanje ti želim!

Ja sem jaz na sliki :$

Ampak kot zgleda še ni koga, morda bi pomagalo, da bi bila blontna in prsata in v tangicah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men si všeč taka,kot si na sliki! :blush:

Samo jaz nimam mopeda (še),da bi se ti ponudil za družbo. Mam pa vso opremo! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men si všeč taka,kot si na sliki! :blush:

Samo jaz nimam mopeda (še),da bi se ti ponudil za družbo. Mam pa vso opremo! :naughty:

aaaaaaaaaa taako, pol verjetno ne iščeš kako mačkico ki ima motor, da te zapelje, boš raje počakal in ti katero zapeljal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaa taako, pol verjetno ne iščeš kako mačkico ki ima motor, da te zapelje, boš raje počakal in ti katero zapeljal :P

Iščem,iščem,samo me je sram priznat! :blush:

A ti bi me peljala? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem,iščem,samo me je sram priznat! :blush:

A ti bi me peljala? :OK:

ooo to pa raje ne, nisem najbolj pametna izbira veš, zadnje čase nikogar več ne vozim vzadi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest in moji lubici gremo u soboto prot kašteli, pot bo za spremembo ob morju cez rijeko pa naprej, gre se pa pocas, vsaj 2 dni do Šibenika :)) treba kaj vidt, ne samo noret...

lp u.

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar mi marsikdo tukaj govori, da naj ne grem sama na pot in da se mi lahko svašta zgodi....

Jaz ti predlagam, da se pelješ po avtocesti, ker je tam manjša nevarnost, da te kteri v gozd zvleče, pol pa itak veš kaj sledi... :krneki: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre se pa pocas, vsaj 2 dni do Šibenika :)) treba kaj vidt, ne samo noret...

Maš prav. Med Rijeko in Šibenikom maš pa res tolko za videt, da je za popizdit. Ti raje priznaj, da te je strah v drugo šaltat, da o višjih sploh ne govorimo... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest in moji lubici gremo u soboto prot kašteli, pot bo za spremembo ob morju cez rijeko pa naprej, gre se pa pocas, vsaj 2 dni do Šibenika :) ) treba kaj vidt, ne samo noret...

lp u.

pozdravljen,

ja prav maš, treba kaj videt in lepo ob morju, tudi jaz razmišljam o neki taki opciji, lepo ob obali ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti predlagam, da se pelješ po avtocesti, ker je tam manjša nevarnost, da te kteri v gozd zvleče, pol pa itak veš kaj sledi... :krneki: :P

hahahah a reeees, joj o tej smeri sploh nisem razmišljala, da bi se mi lahko pripetilo, da me kdo v gozd spravi. Upam, da če že, da bo orng tip :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah a reeees, joj o tej smeri sploh nisem razmišljala, da bi se mi lahko pripetilo, da me kdo v gozd spravi. Upam, da če že, da bo orng tip :winkiss:

To so pa naše,taprave Korošice! :worship::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so pa naše,taprave Korošice! :worship::D

joj meni je že nerodno nooo :blush:

kaj pa če priznam da imam HR Zagorske krvi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če priznam da imam HR Zagorske krvi :yea1:

Kaj zagorska kri tut obstaja??? :eek: Jaz sem mislil, da samo štruklji... :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav. Med Rijeko in Šibenikom maš pa res tolko za videt, da je za popizdit. Ti raje priznaj, da te je strah v drugo šaltat, da o višjih sploh ne govorimo... :P

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav. Med Rijeko in Šibenikom maš pa res tolko za videt, da je za popizdit. Ti raje priznaj, da te je strah v drugo šaltat, da o višjih sploh ne govorimo... :P

Priznam vse, dubu si me. Nekako se drzim da u drugo ne saltnem, ti dobr ves zakaj, za ostale ki se ne vedo pa je tkole.

Mozni sta 2 prestavi:

Prva gre u drva,

Z drugo pa u trugo.

Bom jest kr pr ta pru ostal pa 2 dneva do šibenika porabu, hehe

Se vidmo dol, če se pot ne bo zavlekla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen,

ja prav maš, treba kaj videt in lepo ob morju, tudi jaz razmišljam o neki taki opciji, lepo ob obali ! :OK:

Ja in kdaj gres, a ze ves?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zagorska kri tut obstaja??? :eek: Jaz sem mislil, da samo štruklji... :P

:lol1: jaaaaaaaa tud obstajaaa, drugače nebi znala tk fajn štrukle delat :naughty: post-24360-1247175595_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: jaaaaaaaa tud obstajaaa, drugače nebi znala tk fajn štrukle delat :naughty: post-24360-1247175595_thumb.jpg

Napaka! Zdej se ti bo pa Vapo na štrukle povabo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem,iščem,samo me je sram priznat! :blush:

A ti bi me peljala? :OK:

Proklet slinavc :P

:evilgrin:

Kaj zagorska kri tut obstaja???

Stari...obstaja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!