Skoči na vsebino

Motoristično srečanje Kaštela 17.7.-19.7.2009


JANUSKA

Priporočene objave

Napaka! Zdej se ti bo pa Vapo na štrukle povabo. :D

Napaka??? :? To ti je ja ko kec na desetku!!! B)

P.s. ne KeC, ampak kec. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo kak striptiz

pa po možnosti, da bo kak moški striptizer, ali pa kak pogumen motorist :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo kak striptiz

pa po možnosti, da bo kak moški striptizer, ali pa kak pogumen motorist :kva2:

če že ne striptiz, bodo pa vsaj napol nagi hodil okol :D:P (bolje išta, nego ništa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej napiš relacijo.

Mislim pa da iz Zaprešiča štartajo okol tretje ure. Tako so dones v enem bufetu ''Sienna'' v HR rekli.

Sem še na vagi in mi slabo kaže, ker mi ni dopust odobren, un ku mi je pa ublubu da boma šihte mejala se pa neki kuja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej napiš relacijo.

Mislim pa da iz Zaprešiča štartajo okol tretje ure. Tako so dones v enem bufetu ''Sienna'' v HR rekli.

Sem še na vagi in mi slabo kaže, ker mi ni dopust odobren, un ku mi je pa ublubu da boma šihte mejala se pa neki kuja :naughty:

hehe... je že mim =) zakon je blo!!! :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra družba, kot vedno! Fura dol je vsakič nepozabna (Karlovac-Udbina-Senj-Split-Kaštela), pivo vsako leto primerno ohlajeno, je pa letos malo šepal koncertni program, pa jim glede na prejšnja leta ni za zamerit!

Bravo Sjene, samo tako dalje!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto jaz sem se vrnila iz Kaštele,

Kot Free Rider sem bila na poti in mi je bilo fajn vozit, čeprav včasih majhen občutek samote na kakšni postojanki. Tako sem odmore imela zelo redke in kratke, sploh pa sem komaj čakala da se vržem v vodo in zlegnem na plažo...

Na srečanju je bilo zelooo veliko slovencev, a tukaj pa nobenega zainteresiranega, da bi se pridružili.

Jaz sem sicer bila z bosanskimi motoristi, ki so bili super družba ! Našla nove kolege juhuuu!

Ja sej bi lahko kaj prešimfali glede organizacije, sam mi to ni bilo toliko bitno, šlo se mi je za družbo ;)

Skratka te lepe trenutke ne bom pozabila in se čimprej spet udeležila srečanj, če bo v žepu kaj denarja :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je fura z barkami odpadla zato pa je bila panoramska z ribami, vinom in dalmatinskima godcema zadetek v polno-tvrđava Klis.

Letos nas je bilo sicer nekaj manj, tudi Slovencev, drgač pa zbor :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto jaz sem se vrnila iz Kaštele,

Kot Free Rider sem bila na poti in mi je bilo fajn vozit, čeprav včasih majhen občutek samote na kakšni postojanki. Tako sem odmore imela zelo redke in kratke, sploh pa sem komaj čakala da se vržem v vodo in zlegnem na plažo...

Na srečanju je bilo zelooo veliko slovencev, a tukaj pa nobenega zainteresiranega, da bi se pridružili.

Jaz sem sicer bila z bosanskimi motoristi, ki so bili super družba ! Našla nove kolege juhuuu!

Ja sej bi lahko kaj prešimfali glede organizacije, sam mi to ni bilo toliko bitno, šlo se mi je za družbo ;)

Skratka te lepe trenutke ne bom pozabila in se čimprej spet udeležila srečanj, če bo v žepu kaj denarja :klicaj:

Če si se pa tam not vrgla z užitkom pa si mogla bit fejst utrujena od vožnje, ker lani je bila voda tak umazana da je še plankton pocrkal.Midva sva bila tam trikrat:

1. Prvič

2.Zadnjič

3.Pa nikoli več

Je pa škoda ker je dobra fešta sam kakih 500-600 kilometrov od Splitske ladjedelnice bi moglo bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si se pa tam not vrgla z užitkom pa si mogla bit fejst utrujena od vožnje, ker lani je bila voda tak umazana da je še plankton pocrkal.Midva sva bila tam trikrat:

1. Prvič

2.Zadnjič

3.Pa nikoli več

Je pa škoda ker je dobra fešta sam kakih 500-600 kilometrov od Splitske ladjedelnice bi moglo bit

Lepo je če človk verjame in zagovarja svoje prepričanje :worship:

MOj sosed verjame in ima zelo dobro izdelano teorijo, da so Kenedija Klingtonovci ubili.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P:baa::friend2::OK::yea1:

Lepo je če človk verjame in zagovarja svoje prepričanje :worship:

MOj sosed verjame in ima zelo dobro izdelano teorijo, da so Kenedija Klingtonovci ubili.

:whistle:

:P:baa::friend2::OK::yea1: tak sem začutla

eni pa ne znajo kaj drugega, kot pa sam šimfat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!