Skoči na vsebino

kaj vse ste že "povozili"?


japke

Priporočene objave

Kaj vse ste že povozili na cesti in kake so bile posledice?

meni se je v zadnjem mesecu že 2 x zgodilo, da sem "povozil" psa...

sreča je bila, da je bilo prvič v naselju pri nizki hitrosti, ko se je mali cucek zagnal pod 1.kolo. Malo me je prevzdignilo, pes je zacvilu.. sreča, da naju ni vrglo.. izteklo se je srečno za motor in psa.. :unsure:

drugič pa bi ga skoraj povozu. mi je srce v rit skočlo pri ca 70kmh, ko se mi je cucek zagnal pod 1.kolo. K sreči se je tik pred kolesom ustavil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 × beli maček ( on pokojni )

1× kr vlka škala v Kurdistanu ( k sreči so se sam feltne še dodatno skrivle )

1001× lukna na cest ( večina v SLO in Ukrajini )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cegu. zidak. vozil za kamjonom, in se je iznenada pojavu pred mano cegel. (tist starinski, poln, na srečo ni bil zelo velik) sm mal poskoču. in se ujel. no, ujel, nism padu. u spominu mam tud luknjo na cesti pazin-žminj, je tako sekalo de mi je sapo uzelo. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse mogoce.

izstopa TAM kamionet (al kaj je ze bla tista tamala zadeva, 3 tonska). posledice........ sitnica:

- motor razsut (totalka)

- lady natolceno koleno

- oprema vecinoma za odpad

- stranske torbe prezivele (z vso vsebino!).

ja no, v bistvu je TAM naju povozil, ampak to so semanticne podrobnosti, ne vredne omembe. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enpar skal,

2 mačka,

1 lisjak,

vsako crkovino, ki leži na cesti

in exstra:

Na barjanski obvoznici skolenčkal skobca pri cca 180 km/h.

Zaenkrat ni krize.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj za ovinkom naletim na prazno steklenico od Laškega. Se mi zdi, da sem jo povozil ravno čez vrat, ker je skoraj nisem čutil, jo je pa izstrelilo v desno na travnik. Če bi jo v levo, bi šla v nasproti vozeč avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost zanimiva tema...

1. sm zabou skor mačka pr 70kmh s prejšnim motorjem

2. Zapelu čez mrtvo veverico me fajn vrgl u zrak, isto z prejšnim motorjem

3. Pa ravno pred dnevi zapelu čez rep eni podlasici. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 x jež (sem šla gledat pol, če je guma spustila), :huh:

1 x maček z zadnjim kolesom (nevem kaj je bilo z njim), :hmm:

1 x maček s sprednjim pa ga je dvignilo in zabasalo med blatnik in spodjno školko (na srečo je pol sam nekak padel ven pa se je moped samo spral), :OK:

1 x kača (divjak :yes: pred mano jo je povozo pa sem bila ziher, da je nek štrik. Pol pa se je hudič dvigno preden sem čez letela. Bilo me je strah, ziher sem bila, da me bo za bedro zagrabla. :xx: :slap: ).

In to je od povoženosti vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni 2 leti nazaj kokoš nekje v slovenskih goricah. Pa raje nisem preverjal če je še živa, ker nisem vedel kakšne volje je gospodar :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni 2 leti nazaj kokoš nekje v slovenskih goricah. Pa raje nisem preverjal če je še živa, ker nisem vedel kakšne volje je gospodar :rolleyes:

hehe..

jaz sem enkrat küro med šprikle dobil na APN6 mopedu.. V glavnem bedrce so bile odlične :))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pred leti v enem večeru "povozil" 3 punce. saj bi jih še več, ampak se mi je po zadnji zagabilo nadaljnje "gaženje".........vsaj pobrila bi se lahko......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic resno nevarnega, ce odmislm en avto, cez katerga motor ni sel...jest pa..

Ste pa eni prav nastrojeni pred zivalmi.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"knauf" ploščo, teveliko 225x 115xverjetno8mm :naughty:

Je pred manona obvoznici poletela enemu stricu iz prikolice. Sreča je bila, da se je postavila pokonci kot stena....Jaz pa kot SuperStarPrdec z 170 skozi njo...sploh nisem dojel, kaj se dogaja. Ampak razen zagipsanega vizirja in motorja ni bilo druge škode. Na srečo je bila tatanka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 krat mačko pri cca 30km/h (ko sem se obrnil nazaj je samo še z sprednjimi nogami delovala zadnje je vlekla za sabo :( )

1 krat jašek ob cesti cca 20-30cm visok okrog pa visoka trava zato ga nisem videl, bil sem z krosko in ker mi je bilo škoda gum za po asvaltu sem se pelal ob cesti. Posledica končal vožnjo za tisti dan saj me je konkretno nabilo v moško premoženje in hrbtenico.

1 krat v avto :( o posedicah nebi cca 10k v moje slabo plus določene poškodbe, ki se lahko mogoče popravijo.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa eno miš (sam ne bele :whistle: ) nekje pri Črnem vrhu pa enga batmana mal stran od mojga doma :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pred leti v enem večeru "povozil" 3 punce. saj bi jih še več, ampak se mi je po zadnji zagabilo nadaljnje "gaženje".........vsaj pobrila bi se lahko......

A je mela brado? Pa si siguren da je bila punca? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ok žeblje ne štejem. Ptiči pa ne vem, če sem sodijo. Nekako me vrabci napdajo:

1x v čelado

3x v koleno

1x v fusstretno

1x v desno roko (v soboto, še zdj mam flek).

Pa kaj sem jim naredu? proklete kamikaze!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Enkrat veverico s sprednjo feltno in to tako profesionalno, da bi jo lahko našopat dal.

-Pol sem akrobacije okrog srn zganjal ampak so mi vedno vse ušle.

-Enkrat mi je srnak skočil spredaj pa sem mu tolk ušel na stran, da se mi je samo z desne v nogo zapel z rogovilami. Ker nisem padel sem obrnil in šel nazaj gledat, če bo kaj za golaž pa ni bilo nič!

-Ko sem bil pa mlad so me klicali kar Fly-killer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še z MZ-jem enega kolesarja, ki je nenadoma zavil levo. Oba po tleh, tipček z zvitim kolesom, jaz pa ogledalo in žmigavec hin.

Potem enkrat eno kuro -je bila polna cesta perja.

Pa enega goloba, -v nizkem letu mi je prišel z desne... Direkt v čelado.

Žaba verjetno ne šteje, ker jo je potem dež med potjo dol spral.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!