Skoči na vsebino

kaj vse ste že "povozili"?


japke

Priporočene objave

Probal vkrivit obcestno varnostno ograjo :krneki: , pa sn se le jest ukrivu :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x srnjak v naselju pri belem dnevu

1x srno, ki je baje bla breja tut sredi belega dneva

1x asfalt, ki se je odlušču od luknje in se postavu pokonc-mene tut

nx skalo

ostalo drobnarijo pa pustim za ostale, da ne napišem jaz vsega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

- vijak na poti iz BiH, v Rogatcu pumpal iz 0,5 Bar na skoraj 3 bare, da sem lahko vsaj do prijatelja prispel, ki mi je snel zadnjo gumo in kasneje njegov svak nazaj namestil,

- steklo na relaciji NM-Škocjan na Dolenjskem, kjer mi je kasneje mehanik AMZS uničil gumo, ko je želel izvleči žico (ki naj bi mi predrla gumo), v resnici pa je konstrukcijo gume izvlekel - na koncu pa mi je želel jurčka dati, ampak glede na do tedaj prikazano strokovno znanje... mu nisem dovolil. Rezultat: prevoz do doma in sam snel gumo ter odnesel na servis ter zamenjal za novo gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z avtom:

macka k mi je zaspala na gumi, je zaspala za vedno.

macka k je laufala preko obvoznice je tut zaspala za vedno, pri cca 160km/h

z motorjem:

1x srnjacek: sem bil samo sopotnik, sem ga pa fasal v nogo, je sam mal bolelo, drugega nic

1x srnjacek sred vecera na rakitni, priletu vanj s cca 60km/h, ga dal na pol in ob tem ostal na obeh kolesih,... boga butasta zvau.

1x crknjen jez k mi je gumo spustu.

1x nek ogromen ptic k se mi je zabil direkta v celado pri cca 120km/h... super obcutek NOT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moji kratki moto karieri ubistvu še nič, no z mopedom neko puranu podobno žival, z motorjem pa enkrat obcestno ograjo :krneki:

Sva pa zadnjič z bratom skoraj povozila polno kanto olja na Celovški. Brat ustavil, jaz sem pa kanto vrgu z ceste pri tem pa opazil, da je ene 10-15 litrov steklo po cesti-ogromen olen flek. Klical policijo, njihova reakcija pa čist pričakovana. Boli jih Kura...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sosedovega psa, mačko k jo je pred mano zbiu en degen (moje sožalje)

pa.... ograjo

druga še hvalabogu nč

aja nism vedu da avto tud šteje.

eno majhno drevesce :D pa srno skoraj. SKORAJ!!!

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z avtom ali motorjem..

motorjem( ježa, mačko, kuro( z mopedom- zlomljena roka) stiropor 5 cm debeline na avtocesti( seveda v kavbojkah pa žez 220km/h) no nič na sreco blo. od takrat nikoli brez kombinzonaheadbang.gif

avto( srnc oz bambijev ne štejem več od številke 5 dalje, miši, lisico, zajca.........) pač srečo da sem 2 srni na enkrat rešil sem tud mel( galaxy jo je dobro odnesel, razen sprednja šipa in ogledalo)

pač dost sem na cesti in ob vecerih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Prazno gajbo, (ponoči!) - V tujini

- Nekaj podobnega v neosvetlenem tunelu... pojma nimam kaj?! - V tujini

- Zajca (podlegel)

- Mačka (preživel)

- Podlasica (podlegla)

- S kolenom nabasal prepelico (podlegla) / Ščitniki so zakon!!!

- Srno falil za mišjo... (Nisem bil počasen.) :slap:

- Že povoženega kenguruja (ruknilo je k' hudič!) Še dobro, da ima endura dobre fedre! - V tujini

- S čelado raztreščil ptiča. Vse krvavo! Ptiča pa "nikjer"! Počilo, kot bi te nekdo z macolo treščil po čeladi!

- Letos nabasal v jato ptic! Dva sta se spekla na cilindrih, eden na fuzrastu. Jaz, razen da sem se usral, nič konkretnega.

- Mlada srnica(letos). Uspel sem ustaviti do nje, ona pa mi je prišla vohati sprednje kolo! - A veste kol'k je to lepo!!

- Pa špirovski žebelj sredi Londona, in še nekaj manjših ekserčkov, ki pa jih ne štejem.

Če ne štejemo breznov na cestiščih, recimo, da je to nekako vse. - Torej, nič resnejšega.

Hvala :worship: onemu odzgoraj!!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor: jaz kolesarja ali on mene? saj niti ne vem kdo je bil kriv bolj.... sam vem da sem prpelala do prehoda za pešce in ko sem se ustavila je počilo! so mu une solate pa pomaranče po luftu letele, da je bilo veselje.... valda, celo križišče je pol to robo s tržnice pobiralo... je domov nesel solato že pripravljeno za skledo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno staro mamo biggrin.gif

ne se hecat, jest pa enga pjančka, na sredi ceste v ovinku ponoči, men nč, pjančku nč, sam mopi je mal nastradu, dober konec vse dobro

trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ptiča...sem mu "čelaka" stisno :blink: - počlo tak da sem mislil da mi je čelada počla, k sreči meni nič - za ptiča nisem prepričan. Potem še eno mamiko v BMW-ju, sam tokrat jo je BMW bolje odnesel kot midva z motorjem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat nič kaj ekstra, z motorjem edino netopirja dobil v čelado; nekaj me je butnilo v ramo in se odbilo v čelado, najprej sem mislil 'madona je bila to velika vešča', potem pa vidiš lepo fine rise od krempeljčkov po čeladi :) Iskreno pa sovražim razne velike leteče hrošče, ti bombniki bolijo kot bi dobil kamen vase :P

Aja, če štejem še 2 samomorilska mačka z avtom, tik pred kolo zdaj pa reagiraj če lahko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj s tem smislu:

Franca zaslišuje policija, ker je s tovornjakom povozil 20 ljudi.

''Peljem po klancu navzdol, zavore crknile, na cesti pa ljudje... Na levi strani ceste dva, na desni pa skupina 18 ljudi..''

Policaj:''Verjetno ste zapeljali levo, sta bila samo dva, -manj žrtev bi bilo..?''

Franc:'' Saj sem naciljal tista dva, samo sta bedaka zbežala na desno...''

Sem pa včeraj z avtom povozil en paketek na cesti. Se je samo pokadilo, -menda je bila moka...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bi Francelj ki jeclja, kmalu gada povozu... :O in zaklical ves razburjen:

"Poglej Lojz gagagagaga...... ga že ni..." :D

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred par leti dobil fazana v čelado zelo blizu doma,vozil sem okrog 80 km/h,posledica odtrgan vizir na čeladi,fazan je samo izgubil malo perja.

Na Madžarskem sem ponoči peljal preko povožene srne,ki je nisem uspel pravočasno obvoziti-pred tem sem namreč za par sekund "zaspal"!!!!

Ko sem jo zagledal sem uspel naciljati čez vrat,ko je stegnjena ležala čez cesto,ni bilo panike razen ower doze adrenalina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enga goloba, al nekaj podobno velikega na avtocesti v masko, potem pa ga je odbilo v koleno.. meni nič, razen adrenalina, perjad pa verjetno v več kosih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z motorjem (125ccm) sm s sprednjim kolesom povozu lisico, mene j mal zanesl sam sm se ujel, mal sm noge nabil, lisica je pa tud prežvela, je kolega vidu da je naprej letela, z avtom sm pa na avtocesti povozu risa (tko so napisal v poročilo men je bil bolj mački podobn),sm pa kr fajn avto zbil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!