Skoči na vsebino

Veliki Motorradov test nakedov 2009


suzuki

Priporočene objave

Hola,

končno sem usposobil skener, evo vam kanonfuter za čas kislih kumaric :P torej kaj mislijo o dvanajstih najnakedih pri Motorradu (št. 12/2007, 22.5.2009, str. 28)

test je razdeljen na 3 dele: japonski, italijanski in ostali, vsi motorčki so (kot vedno) ocenjeni s pikami, tko da lahko primerjate vse med seboj

1. del - japonski nakedi

post-163-1247477367_thumb.jpg post-163-1247477447_thumb.jpg post-163-1247477459_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kako nenavadno....BMW K 1300 R z občutnim naskokom v točkah :hmm::hmm::?

Tele Bavarci pa res niso od muh :devil::devil::devil::devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kako nenavadno....BMW K 1300 R z občutnim naskokom v točkah :hmm::hmm::?

Tele Bavarci pa res niso od muh :devil::devil::devil::devil:

to je zato, ker je tako superioren.. :evilgrin: :evilgrin:

aja..aprilia se ne gre več teh kao testov.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: ma niti enga lepha tapravga nakeda? :unsure: same neke bogomoljke in maxiskuter design. . . . Škoda. men so bli Bandit CB Monster XJR in ZRX luštni stroji. tud r1200r mi ni zgrešen. . . . . tole kar gedam tuki, pa se mi zdi, se bo izredno hitro staralo. in ratalo grdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kako nenavadno....BMW K 1300 R z občutnim naskokom v točkah :hmm::hmm::?

...bmw v Nemčiji itak skozi hvaliji-le zakaj?!

aja..aprilia se ne gre več teh kao testov.. :whistle:

Ma edino pravilno!

Sicer težko primerjam K1300R ,ker od big nakedov nisem vozil druga kot Z1000 l.03 in od tega je boljši motor.

Vendar men se zdi kr neki...raje ne bom pisal nič o njem,ker se mi res ne da potem ukvarjat z raznimi....kot je v navadi tle!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Švabi se še kr ne naučijo, da je motorizem panoga, kjer so ocene vedno subjektivne. Kar paše meni, morda ne paše nekomu drugemu. Sej specifikacije vsi komot najdemo .

Edini vredni podatki tu so tisti, ko izmerijo pospeške in podobno, pa da jih stehtajo - ker se pač izdelovalcem ne da poštenih podatkov navajati ... Ok, pa morda bi lahk še (nisem podrobno pogledal - morda pa so?) dal podatke o tem, kakšno hitrost ima motor v določeni brzini pri 1500 obratih in do koliko obratov se zvrti ter kakšna je hitrost v tisti brzini, da se vidi delovni režim menjalnika.

Bremze in druga šara pa ... itak imajo vsi motorji nad ceno 9000 evrov vsaj 'zelo dobre' zavore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: ma niti enga lepha tapravga nakeda? :unsure: same neke bogomoljke in maxiskuter design. . . .

Niti moj? :cry::P:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci, ampak K1300R je zmagovalec samo v tej reviji :naughty: - to me močno čudi. Le zakaj :hmm:

vsekakor prej verjamem nemcem kot italjanom, tako da se ne čudi preveč,

K1300R je pač najboljši in to je treba priznati,

ampak tudi ocena BK je nad pričakovanji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor prej verjamem nemcem kot italjanom, tako da se ne čudi preveč,

K1300R je pač najboljši in to je treba priznati,

ampak tudi ocena BK je nad pričakovanji

Se pravi prej Nemcem kot celemu svetu?Dobro,da ni bilo velik takšnih kot si ti!Bi še Nemško govorili :whistle:

Sem ga peljal in to,da je najboljši so samo mokre sanje posameznikov :whistle: oziroma pozerjev in strastnih privržencev znamke bmw!

In kaj si pričakoval od BK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vas čudi, da je K1300R zmagal?

Pač so ponudili najboljši paket, tudi za vožnjo v dvoje. In točke so dobivali - poleg standardnih postavk, kot je stabilnost v zavoju itd, ki je res dobra - tudi v rubrikah udobje sopotnika, pa reflektor in podobne ...

Sej je jasno - K1300R za v dvoje in za tiste, ki rabijo 'mal večji kos železa', Triumph pa za tiste, ki hočejo ultimativno solo igračko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Triumph pa za tiste, ki hočejo ultimativno solo igračko.

še na vsakem "angležu" se je našel plac za baročno žensko rito ! ....že bežim s testiranja .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: ma niti enga lepha tapravga nakeda? :unsure: same neke bogomoljke in maxiskuter design. . . . Škoda. men so bli Bandit CB Monster XJR in ZRX luštni stroji. tud r1200r mi ni zgrešen. . . . . tole kar gedam tuki, pa se mi zdi, se bo izredno hitro staralo. in ratalo grdo.

S temle se pa strinjam, se spomnim časov ko sem žulil še xj 600 pa sm bil čist zaljubljen v Xjr, pa recimo je od tega kakih 8-9let pa je Xjr se vedno lep naked, se pravi večen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LAGAUCI LAGAUKASTI :closedeyes:

če ne vedo, da je FZ1 tanajboljšeši motor, potem pojma nimajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga peljal in to,da je najboljši so samo mokre sanje posameznikov :whistle: oziroma pozerjev in strastnih privržencev znamke bmw!

verjetno mu nisi dorasel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: ma niti enga lepha tapravga nakeda? :unsure: same neke bogomoljke in maxiskuter design. . . . Škoda. men so bli Bandit CB Monster XJR in ZRX luštni stroji. tud r1200r mi ni zgrešen. . . . . tole kar gedam tuki, pa se mi zdi, se bo izredno hitro staralo. in ratalo grdo.

Res je! Sploh je žalostno, da makaronarji kopirajo Japonce v dizajnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti moj? :cry::P:cry:

je se vedno mo drugi neglede na vse japonce pa makaronare

švabi pa anglezi so pojem :worship::whistle: :naughty:

aja v ps je tudi podoben test isti rezultati

očitno so vse teste plačali anede vsevedi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi prej Nemcem kot celemu svetu?Dobro,da ni bilo velik takšnih kot si ti!Bi še Nemško govorili :whistle:

Sem ga peljal in to,da je najboljši so samo mokre sanje posameznikov :whistle: oziroma pozerjev in strastnih privržencev znamke bmw!

In kaj si pričakoval od BK?

par postov višje si napisal, da ga še nisi peljal , sedaj pa ja.....kaj je sedaj res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno se test ne zdi najbolj objektiven. Pri K-ju dajo oceno za vetrno zaščito dobro in tu pridobi neke točke itd,...Prišel sem do spoznanja ko to berem, da res nima smisla debatirat kako so ocenli motorje. Povem samo, da me K1300 R ni prehitel ne na pisti, na ravnini pa še manj. Sedaj pa ne vem al sem jaz nor ali... Je pa v testu hitrejši :worship: .

Res pa je da ima kufre :naughty: , in to mu malo zavidam :yes:

lp

Popravljeno . Popravil dukemb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer težko primerjam K1300R ,ker od big nakedov nisem vozil druga kot Z1000 l.03 in od tega je boljši motor.

Vendar men se zdi kr neki...raje ne bom pisal nič o njem,ker se mi res ne da potem ukvarjat z raznimi....kot je v navadi tle!

par postov višje si napisal, da ga še nisi peljal , sedaj pa ja.....kaj je sedaj res?

Ja vozil sem 4 nove modele....

Hotel sem povedat,da ga težko oziroma ne morem neposredno primerjat,ker nisem vozil nobenega njegovega neposrednega konkurenta.Ker Z mu niti ni pravi konkurent,da pustima,da je dobrih 6 let stara j...

Saj pa sem tud objavil sliko testnega motocikla!Še celo test piše na njem :naughty:

anglezi so pojem :worship::whistle: :naughty:

aja v ps je tudi podoben test isti rezultati

očitno so vse teste plačali anede vsevedi :naughty:

Verjetno se je zato iz testnega tako uscalo takrat na Grobniku :winkiss:

PS so pa cajtege iz kod že :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povem samo, da me K1300 R ni prehitel ne na pisti, na ravnini pa še manj. Sedaj pa ne vem al sem jaz nor ali... Je pa v testu hitrejši :worship: .

Potemtakem si očitno tako hud voznik, da je vseeno, kaj ti dajo v roke, pa si "najjači" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potemtakem si očitno tako hud voznik, da je vseeno, kaj ti dajo v roke, pa si "najjači" ...

Kako si vedel? Očitno so ti že povedali. :naughty:

Ti pa res samo jezik sučeš. :hmm: Al pa bi se mogoče rad peljal vzporedno z svojo mašino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!