Skoči na vsebino

Veliki Motorradov test nakedov 2009


suzuki

Priporočene objave

Ti pa res samo jezik sučeš. :hmm: Al pa bi se mogoče rad peljal vzporedno z svojo mašino.

Nimaš ti jajc da bi z mano vzporedno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš ti jajc da bi z mano vzporedno ...

In ti bi se rad dokazal :kva2: . Stari moj jajca so premala moraš imet še nekaj v glavi kar pa tebi očitno manjka. Priporočam ti en CT. Lahko pa prideš k meni po napotnico. :lol1: Ampak še prej si Kupi K-ja. Aha, moram še Lojza vprašat kako ga ti po zadnjem pozdravljaš.

Popravljeno . Popravil dukemb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena zanimiva podrobnost..

noben italijan ni prehitel naprimer kawe Z1000 v točkah..

že če samo vodljivost in ciklistiko gledaš, bi morali met prav vsi več točk od Z1000, ki pri 35 stopinjah nagiba "ruži" po tleh z vsem mogočim..

glede na to lahko rečem, da je test sicer za prebrat, vsekakor pa ni za vzet "zdravo za gotovo"..

sploh ko pogledam točke bavarca..

je najbrž čist fajn motor, ni pa toliko boljši od vseh ostalih..

kar se mene tiče, manjkajo časi krogov na pisti..

hmm..me zanima kaj bojo rekl na rsv4 tuono ki pride :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povem samo, da me K1300 R ni prehitel na ravnini. .. Je pa v testu hitrejši :worship: .

Men je pa to dokaj jasno :unsure: Kje si pa upa "krajtlih"z njegovi lasmi po vratu sploh dati gas na BK

In ti bi se rad dokazal :kva2: . Stari moj jajca so premala moraš imet še nekaj v glavi kar pa tebi očitno manjka. Priporočam ti en CT.

:OK:

hmm..me zanima kaj bojo rekl na rsv4 tuono ki pride :D

Ne rabiš bit glih neki jasnividec,da ti je lahko jasno,da proti K1300R noben naked nima šans :whistle: vsaj,ko so testiranja v Nemčiji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne se razburjat, te motoradove teste in še posebej točke je treba brat selektivno in si ven potegnit kar ti je najbolj pomembno. bmw itak vedno skoraj zmagoval ker je dobil ponavadi edini pike za katalizator in ABS. no zdaj še kdo dobi za ABS ampak so pa druge fore.

isto je pri testu 1000-kov pri voznih lastnostih R1 premagala RSV4 ker aprilia ni dobila točk za udobje sopotnika ker nima sedeža, R1 pa je tam dobila 7 ali nekaj takega točk in v seštevku zmagala za par pik.

si pač iz tabele potegneš za tebe pomembne lastnosti ven in si narediš svoj seštevek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pač iz tabele potegneš za tebe pomembne lastnosti ven in si narediš svoj seštevek :whistle:

Itak!

In, na koncu dneva, če smo pošteni - med temi dvanajstimi motorji nobeden ni slab. Tudi 'zadovoljiv ne', saj so vsi zelo dobri ali celo odlični. No, razen B-Kinga ... :naughty: tam je dizajnerjem res malo 'svinčnik spodneslo' :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zato, ker je tako superioren.. :evilgrin: :evilgrin:

aja..aprilia se ne gre več teh kao testov.. :whistle:

ma poglej 15 let nazaj primerjalne teste.... BMW je pr njih vedno spredaj...lokalpatrioti :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno se test ne zdi najbolj objektiven. Pri K-ju dajo oceno za vetrno zaščito dobro in tu pridobi neke točke itd,...Prišel sem do spoznanja ko to berem, da res nima smisla debatirat kako so ocenli motorje. Povem samo, da me K1300 R ni prehitel ne na pisti, na ravnini pa še manj. Sedaj pa ne vem al sem jaz nor ali... Je pa v testu hitrejši :worship: .

Res pa je da ima kufre :naughty: , in to mu malo zavidam :yes:

lp

daj idi se v peskovnik igrat :headbang:

ker tu tak piseš bedarije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R1 premagala RSV4 ker aprilia ni dobila točk za udobje sopotnika ker nima sedeža, R1 pa je tam dobila 7 ali nekaj takega točk

Zaj si pa misli, da se lepo pelješ, ob cesti ti pa štopa Megan Fox. Ti pa gasa mimo, ker nimaš zadnjega zica!!! Se te to ne gre tak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj idi se v peskovnik igrat :headbang:

ker tu tak piseš bedarije

Izgleda, da se nas mora kar nekaj it igrat v peskovnik. Od tebe sem pričakoval do boš kaj pametnega napisal glede števila odgovorov in naziva Vseved.

Nisem povsem prepričam kaj zagovarjaš. Ali trdiš da je test popolnoma objektiven, ali pa da je res BMW vedno najboljši? Domnevam da si eden izmed teh kateri so testirali vsaj nekaj od teh motorjev in tvoji odgovori temeljijo na poznavanju le teh, ker če ne.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tisti k se z brumerbajkom in njegovmi derivati niste še peljali, to je res tak, konkreten motor. nastavitve vzmetenja in zavor "na knofke" te očarajo. stvar dela!! je nemško pragmatičen in suveren stroj. ni samo postavljaški, je tud precej uporaben in udoben, poza je svojstvena. . all in all, daleč od slabega, mogoče celo najbolj zadene smisel nakeda za novo tisočletje. Vprašanje je le, če vsi njegovi knofki delajo 10 let, če je odgovor Da, pol je tud ceno upravičil. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tisti k se z brumerbajkom in njegovmi derivati niste še peljali, to je res tak, konkreten motor. nastavitve vzmetenja in zavor "na knofke" te očarajo. stvar dela!! je nemško pragmatičen in suveren stroj. ni samo postavljaški, je tud precej uporaben in udoben, poza je svojstvena. . all in all, daleč od slabega, mogoče celo najbolj zadene smisel nakeda za novo tisočletje. Vprašanje je le, če vsi njegovi knofki delajo 10 let, če je odgovor Da, pol je tud ceno upravičil. . . .

glede na vprašanje če njegovi knofki delajo vsaj 10 let te moram razočarati......delajo bistveno dlje če sodim po svojih bemfah, ki jih imam doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko kot je pervy reku..

vsak ta moped je v nečem dober..

jest bom ostal na makaronarjih pa je..

ampak še zmer pravim da je točkovanje "sumljivo"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, da se nas mora kar nekaj it igrat v peskovnik. Od tebe sem pričakoval do boš kaj pametnega napisal glede števila odgovorov in naziva Vseved.

Nisem povsem prepričam kaj zagovarjaš. Ali trdiš da je test popolnoma objektiven, ali pa da je res BMW vedno najboljši? Domnevam da si eden izmed teh kateri so testirali vsaj nekaj od teh motorjev in tvoji odgovori temeljijo na poznavanju le teh, ker če ne.... :headbang:

eh tisti naziv vseved je ker pol tak beradij objavim. ko berem nekater objave.

pač jebat ga zmagal je bmw na testu bil je preprečljivo boljši in to je to.

aja je videl kdo ze 50 let staro hondo,yamaho..... ki se še vozi po cesti

no bmw je kr nekaj

drugace pa če je komu kewey všeč si ga naj kupi.

jaz pravim samo evropejec je pravi moped :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto je pri testu 1000-kov pri voznih lastnostih R1 premagala RSV4 ker aprilia ni dobila točk za udobje sopotnika ker nima sedeža, R1 pa je tam dobila 7 ali nekaj takega točk in v seštevku zmagala za par pik.

si pač iz tabele potegneš za tebe pomembne lastnosti ven in si narediš svoj seštevek :whistle:

Kje je ta test,ker ga nisem zasledil in me res zanima...Nikjer še nisem zasledil testa 1000ccm pa,da je RSV4 zraven ocenjena...

glede na vprašanje če njegovi knofki delajo vsaj 10 let te moram razočarati......delajo bistveno dlje če sodim po svojih bemfah, ki jih imam doma

Stara roba,ko je bila kvalitetna!Na novem že zdaj kaj ne dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara roba,ko je bila kvalitetna!Na novem že zdaj kaj ne dela!

dela že sam efekta nima tazga ko v prospektu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara roba,ko je bila kvalitetna!Na novem že zdaj kaj ne dela!

lastne izkušnje ali mogoče si to kje slišal?......knofki in komande so popolnoma isti kot pri 12.let staremu bemflu....in pri njemu še vedno vse lepo dela.

GS ima v sezoni in pol prevoženih 42.000 km po raznoraznih vukojebinah, pa še vedno vse lepo dela......ko crkne kakšen knofek (ali karkoli drugega) bom to tudi objavil,ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lastne izkušnje ali mogoče si to kje slišal?......knofki in komande so popolnoma isti kot pri 12.let staremu bemflu....in pri njemu še vedno vse lepo dela.

GS ima v sezoni in pol prevoženih 42.000 km po raznoraznih vukojebinah, pa še vedno vse lepo dela......ko crkne kakšen knofek (ali karkoli drugega) bom to tudi objavil,ok?

To ne bo držalo. :nono: Bmw je prešel na sistem kot ga uporabljajo drugi, se pravi recimo stikalo za smernike na eni strani krmila in ne več tako kot so imeli prej -razlaga je bila, da je to zaradi boljše ergonomije. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne bo držalo. :nono: Bmw je prešel na sistem kot ga uporabljajo drugi, se pravi recimo stikalo za smernike na eni strani krmila in ne več tako kot so imeli prej -razlaga je bila, da je to zaradi boljše ergonomije. :OK:

brez zamere, ampak pišem samo o stvareh, ki jih poznam.....konkretno sem napisal o teh dveh motorjih, ki jih imam.....za ostale ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo :hmm: :

Ne nanaša se na konkretni motor v primerjavi, a vseeno ...

(copy/paste iz drugega medija):

Italija, prvi trg za BMW!

Konec junija je bilo v Italiji registriranih kar 8241 motociklov BMW, kar je prvič v zgodovini več kot na Nemškem trgu, kjer so jih registrirali 7648.

Izmed modelov je najbolj uspešeni R 1200 GS z osupljivo številko kar 3146 registracij, od tega je bilo 2173 navadnih GS-ov in 973 dražjih modelov Adventure.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!