Skoči na vsebino

Veliki Motorradov test nakedov 2009


suzuki

Priporočene objave

Hola mojster,

nahitro: glede na meritve je mašina FZ1 dobila najslabše ocene za navor, pospeške, karakteristiko motorja, odzivnost motorja, odzivnost pri dodajanju/odvzemanju plina, sklopko, prestavljanje in prestavna razmerja

Ajooj, kot velik fan yamahe mi je kr bad k dobi mašina od R1 slabše ocene v vseh teh stvareh k si naštel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster NejcN,

sorry, ne morem pomagat, sem ti samo prevedel kar je pisalo v testu... zdej kolk je temu verjet se odloči sam, ampak tudi na ameriškem testu je bla zadnja (link od Zweizylindra)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster NejcN,

sorry, ne morem pomagat, sem ti samo prevedel kar je pisalo v testu... zdej kolk je temu verjet se odloči sam, ampak tudi na ameriškem testu je bla zadnja (link od Zweizylindra)...

Meh bo treba še fajn razmislt Z1000 al pa FZ1. Cajt mam dokler ne prodam trenutnga bajka, kar pa zna bit še zlo dolg cajta, glede na trenutno povpraševanje. :P. Tenx za prevod mojstr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meh bo treba še fajn razmislt Z1000 al pa FZ1. Cajt mam dokler ne prodam trenutnga bajka, kar pa zna bit še zlo dolg cajta, glede na trenutno povpraševanje. :P. Tenx za prevod mojstr!

FZ1 je konkretno več motorja kot z1000 in to je dejstvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ1 je konkretno več motorja kot z1000 in to je dejstvo!

Žal nisem imel priložnosti sprobat ne Z1000 ne FZ1. Prepričan sem da sta oba super, vendar me zanima kaj točno si mislil z "konkretno več". Nebi spraševal če nebi bil razpet med tema motocilka.... :P LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem imel priložnosti sprobat ne Z1000 ne FZ1. Prepričan sem da sta oba super, vendar me zanima kaj točno si mislil z "konkretno več". Nebi spraševal če nebi bil razpet med tema motocilka.... :P LP

oba konkretno drajsata po tleh z vsem možnim že ob neprevelikih nagibih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo dvomim da ma ker motor slabš original prestavna razmerja kot ravno aprilia..

zamenjaš zobnik in maš drug motor..

to pa je res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem imel priložnosti sprobat ne Z1000 ne FZ1. Prepričan sem da sta oba super, vendar me zanima kaj točno si mislil z "konkretno več". Nebi spraševal če nebi bil razpet med tema motocilka.... :P LP

edino to, da sprobaš oba, lahko reši tvojo dilemo. v bistvu se mi to zdi celo nujno da nardiš. mogoče boš celo presenečen, kako hitro boš dobil odgovor, katerikoli že. obilo uspeha.:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem imel priložnosti sprobat ne Z1000 ne FZ1. Prepričan sem da sta oba super, vendar me zanima kaj točno si mislil z "konkretno več". Nebi spraševal če nebi bil razpet med tema motocilka.... :P LP

oba konkretno drajsata po tleh z vsem možnim že ob neprevelikih nagibih..

Kar je biker napisal je res!Čeprav na cesti se z tem kaj velik ne rabiš obremenjevat!

Dejstvo pa je,da se gre z fz1 velik bolj sigurno in manj nevarno peljat "isto"hitro kot z z1000!

Glej...sprobaj oba,ker razlika je tolk konkretna,da jo boš opazil že sam v samo nekaj kilometrih!In samo tako boš realno videl,če ti en motocikel nudi dovolj oz.če drugi nudi še tisto kar mogoče iščeš...oz. kater ti bolj sede..oz.če bi raje kupil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je biker napisal je res!Čeprav na cesti se z tem kaj velik ne rabiš obremenjevat!

Dejstvo pa je,da se gre z fz1 velik bolj sigurno in manj nevarno peljat "isto"hitro kot z z1000!

Glej...sprobaj oba,ker razlika je tolk konkretna,da jo boš opazil že sam v samo nekaj kilometrih!In samo tako boš realno videl,če ti en motocikel nudi dovolj oz.če drugi nudi še tisto kar mogoče iščeš...oz. kater ti bolj sede..oz.če bi raje kupil...

Bom upošteval tvoj nasvet in preizkusil oba, čeprav se me nekako zdi, da bom vzel yamaho. Že od nekdaj smo mel yamahe pr bajti in se mi kar nekako ne zdi prav da prekinem "tradicijo". :P LP in tnx za odgovore.

Malo offtopic... je kdo zasledu že 2010 fz1- naked slike? Lahko tud na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!