Skoči na vsebino

Kilometri na motorjih


a79

Priporočene objave

Triumph Tiger 885, letnik 2000, prvi lastnik, 107000 km, redno servisiran, do sedaj ni bilo nič narobe. Večino kilometrov ima prevoženih z dvema osebama in tremi polnimi kovčki.

post-13449-1249635358.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda cbr125r letnik 2008 ma pa 14200km :naughty: vse original še mašina še dela ku urca sm gume so druge :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha TDM900 l.02 do leta 07 - 86 taužent pa nekaj (me prou zanima kolk jih ma zdej :hmm: ), pol pa R1200RT l.05 - 80 taužent pa nekaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha Virago 250, letnik 97. PRevoženih 20773km. Za enkrat gre vredu. Redni servisi. Ni še me pustil na cedilu. :whistle::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

me prou zanima kaj boste rekli na to:

yamaha wr 450 let. 04, vožena po vseh nemogočih terenih, ca 2 sezoni dirkanja, ima ca 20kkm oz. 600 ur.

olje menjano na vsakih 10 ur, izrabil komplet diskov, nevem koliko zav. ploščic, gum...,3 komplet verige, ene 4x semeringi prednjih vilic, set lamel sklopke, pa še kaj bi se našlo redne menjave.

neredna menjava: 1 ležaj ki ni ležaj od zaganjača, 2 balanci, 1 ročka od bremze, os na katero pride šalthebel.

ventili pri vsaki tretji menjavi olja kontrolirani, ni jih bilo treba še nastavljati. predvidevam, da bo to zimo dobila nov bat, ojnico, verigico, če bo začela kaj klopotat, drgač bova še kako sezono tko.

ni več lepa,je vsa oddrsana, vseeno vse še vedno dela kot urca.

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha YZF R6, letnik 2004, prevoženih 6.100km, tudi takšne se najde evilgrin.gif

ti dam čisto pravcoffee.gif če bi bilo po moje, bi imela v enem letu milijon km...ampak ne gre, ker ni tolko časa, ni toliko denarja in tudi zato, ker sem poleg ''motorista'' še marsikaj drugega, kar je prav tako lepo in pač kompenziramyes.gif

Buell lightning12,letnik 08, 11.700 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kako je pa kaj z vzmetenjem pri teh kilometrih?

pravkar kihnil semering! :D

Prevoženih 80.000, mojih dobrih 60.000, letnik 99, 3.lastnik,...samo potrošni material + olje!! YAMAHA M1 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki GSX-R 750 letnik 2009 in 12.000 km...,samo bencin,gume in trije servisi:).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr kake številke... ko odprem pa avto(pika)net pa noben motor nima več kot 25.000

al je to letnik 2000 ali pa 2009

čudno:whistle::whistle::whistle::wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr kake številke... ko odprem pa avto(pika)net pa noben motor nima več kot 25.000

al je to letnik 2000 ali pa 2009

čudno:whistle:whistle.gif:whistle:wacko.gif

Seveda, poleg tega pa so vsi motorji forumasev lepo, odlicno ohranjeni...whistle.gifevilgrin.gif

trance_28_offtopic.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, poleg tega pa so vsi motorji forumasev lepo, odlicno ohranjeni..

Saj so! :blush::yea1:

...mogoče sicer ne nazven...ampak duuušaa :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawa z 750s - 2005, 14 tisoč pa firkeljc, mojih malo več kot 12 tisoč, vse bp, enkrat gume in trije servisi, aku imam že od lani decembra novega pripravljenega v omari, pa tastar originalni neče krepat, so mi takrat menal gume in s testerjem čekiral in je kao tester kazal takrat, da se aku nafila samo 30%, je treba nujno menat je začel mojster in mi ponujal enega japonskega čist pocen za 90 eur :grrr sem kar jaz enakega šel kupit za pol ceneje, no to zimo ga pa bom zamenjal za ziher !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr kake številke... ko odprem pa avto(pika)net pa noben motor nima več kot 25.000

al je to letnik 2000 ali pa 2009

čudno:whistle::whistle::whistle::wacko:

Kaj pa je tu čudnega, moj moped je letnik 1998, pa ima na števcu dobrih 1500 km. In to realnih, da ne bo pomote. Pa tudi števec je še originalen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBF 1000 A, Letnik 07 prevoženih 15.000, sam benz pa zasuk desne roke (zapestja) :naughty:

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je tu čudnega, moj moped je letnik 1998, pa ima na števcu dobrih 1500 km. In to realnih, da ne bo pomote. Pa tudi števec je še originalen.

101500 verjetno. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!