Skoči na vsebino

Kilometri na motorjih


a79

Priporočene objave

Kavasaki ninđa....noče crnkint...kmalu 90.000 tisoč brez kakršnekoli okvare! :boobies: :music3:

20100711232151_morje.jpg

:wub:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavasaki ninđa....noče crnkint...kmalu 90.000 tisoč brez kakršnekoli okvare! :boobies: :music3:

20100711232151_morje.jpg

:wub:

A ne veš da yamahe so neuničljive :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

multistrada 1000 ds ... 2004 ... približuje se 70.000 ... brez težav ...

pucanje enkrat letno ... menjanje gum 2-krat letno ... dolivanje bencina približno 80-krat letno po cirka 20 evrov ... zabavno vsakič znova ... :-)

post-19673-052709800 1278924309_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Y FZ1S letnik 2006 ima že mau čez 85000 :cry: ... dela k živina, mau papca in pupa, neč se ne kvar pa še moj karakter prenaša ... prava garačica je :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nič...izgleda da bom po koncu letošnje sezone počasi končal z motoriranjem...Hja, sem nekaj računal, da se je v 10 letih nabralo nekje 80.000 km s štirimi motorji (XTZ 660, Fazer 600, Hornet 900 in VFR 800)..pač sem ugotovil, da me ne vleče več na motor oz.sem našel en čudovit šport, v katerega se splača vlagat naslednjih nekaj let (oboje pač žal ne gre)... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavasaki ninđa....noče crnkint...kmalu 90.000 tisoč brez kakršnekoli okvare! :boobies: :music3:

20100711232151_morje.jpg

:wub:

A ti exup ventil kej fajn ruži, a si kej saniral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti exup ventil kej fajn ruži, a si kej saniral?

:grim Ruži...in prav je tako...naj se le izza vogala čuje,da prihaja yamaha! :grim

Sem ga hotel menjat,ampak za ta dnar raje kupim par gum in vozim dalje! Jaz mam to za vozit,ne gledat in poslušat! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja Y FZ1S letnik 2006 ima že mau čez 85000 :cry: ... dela k živina, mau papca in pupa, neč se ne kvar pa še moj karakter prenaša ... prava garačica je :worship:

wooow pridna...

as meu kej servisa al sam rednga pa gas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wooow pridna...

as meu kej servisa al sam rednga pa gas...

Lej, ta (Y)FZ1S znači Yamaha! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ1S, 07 sept,. 0km do danes 38500 km (letošnja sezona je slaba, ni prave volje)

Ne prodam, dokler ne pridem na Mausovih 85k :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FZ1S, 07 sept,. 0km do danes 38500 km (letošnja sezona je slaba, ni prave volje)

Ne prodam, dokler ne pridem na Mausovih 85k :P

ma ti samo pusti prometno pa magna kartico....ti jo ulaufam....boš hitro ujel Mausa.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, ta (Y)FZ1S znači Yamaha! :grim

lej se to mi je jasn :D

sam glede na to d mam na svoji 20kkm :photo: bo še neki cajta trajal d ujamem mausa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da me ne vleče več na motor oz.sem našel en čudovit šport, v katerega se splača vlagat naslednjih nekaj let (oboje pač žal ne gre)... :yea1:

...no ja, za 10 let to ravno niso neki kilometri... povprečno le 8000 na sezono... Glede na to, da jih jaz delam na sezono enih 2x več, se bom po tem receptu letos najbrž naveličal...trance_38_surprise.gif

In če ni skrivnost... KATERI ŠPORT SI "odkril", da vidim če bi pri meni "potegnil"?glare.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo naredili prvih 100k :notworthy:

Žal okrogle številke nisem mogel slikat zaradi močnega dežja. :(

post-688-046320800 1280679735_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če ni skrivnost... KATERI ŠPORT SI "odkril", da vidim če bi pri meni "potegnil"?glare.gif

:naughty: Da ti prišepnem: windsurfing-formula.... :naughty: Da se ga žgat dosati bolj varno po morju, kot po cesti.... :yea2:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič...izgleda da bom po koncu letošnje sezone počasi končal z motoriranjem...Hja, sem nekaj računal, da se je v 10 letih nabralo nekje 80.000 km s štirimi motorji (XTZ 660, Fazer 600, Hornet 900 in VFR 800)..pač sem ugotovil, da me ne vleče več na motor oz.sem našel en čudovit šport, v katerega se splača vlagat naslednjih nekaj let (oboje pač žal ne gre)... :yea1:

:cry: .. da neboš opreme prodal. Za kako skupno furo bomo že našli kak motorček zate. Pridi kaj na :kava: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: .. da neboš opreme prodal. Za kako skupno furo bomo že našli kak motorček zate. Pridi kaj na :kava: .

Ih...eno jaknico, škornje in čelado, ter kufer bom zadržal-mogoče za kak skuterček...kombinezon pa prodam..... :yea1: Za kafe pa ni blema :yea2: hvala sicer za ponudbo, vendar pa nikoli ne vozim tujih motorjev.....se prehitro lahko kaj zgodi, kar si pa ne želim...

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Še vedno se mava rada :wub: ... vsaj še do 200.000 km :naughty:

trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšno soboto:

post-20956-074273200 1282942354_thumb.jpg

post-20956-063272100 1282942363_thumb.jpg

Še vedno se mava rada :wub: ... vsaj še do 200.000 km :naughty:

post-20956-099297000 1282942371_thumb.jpg

Kjučavnica popravljena, lučko v obratomeru bo treba še zamenjat, ostalo pa dela ko urca :)

Jaz sem mel tako cifro na motorju že pred dobrimi 64 000 km. Grem počas proti 200 000 km. Zaenkrat dela brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!