Skoči na vsebino

Motorji do 35kw


norc 16

Priporočene objave

Eto odpiram temo, ker so se zdaj zakoni spremenili in vas prosim če napišete motorje ki ustrezajo tej moči brez blokiranja.

Da sploh vemo met čem lahko izbiramo.

Administratorji če se vam zdi neumestna tema jo zaklenite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto odpiram temo, ker so se zdaj zakoni spremenili in vas prosim če napišete motorje ki ustrezajo tej moči brez blokiranja.

Da sploh vemo met čem lahko izbiramo.

Administratorji če se vam zdi neumestna tema jo zaklenite.

Za začetek vsi modeli, ki so bili že sedaj na voljo za une z omejitvijo na 25 kW. ...

Mimogrede - a tebi se pa ne da potrudit, da bi malo pobrskal in ti naredil seznam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs250 je premočna.

V prejšnem zakonu do 25kw pa si brez blokiranja lahko vozil zelo malo motorjev če odmislim 125ke, ninja 250, zzr 250, comet 250, in par choperov(mogoče sem katerega spustil).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa yamaha R6 ... obstaja celo nekdo, ki ima R1 blokirano na 25 ...

V mislih sem imel motorje kateri niso blokirani. Ampak dejansko imajo tako moč. Drugače pa po novem zakonu nemoreš blokirat močnejšega motorja od 70kw če se nemotim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih sem imel motorje kateri niso blokirani. Ampak dejansko imajo tako moč. Drugače pa po novem zakonu nemoreš blokirat močnejšega motorja od 70kw če se nemotim.

Ja kr neki a pol se nebo dal blokirat 600ccm športakov pa nagcev. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa po novem zakonu nemoreš blokirat močnejšega motorja od 70kw če se nemotim.

U, če je pa tko, je pa to super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res se ne da blokirat močnejših od 70 kw, drugače pa ima yamaha xtx 660 supermoto tudi 35 kw, pa se da z njo tudi zelo spodobno peljat, ps verjetno je še dosti drugih motorjev, da pa se tudi novega kawasakija er 6 dobiti z blokado, itd,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res se ne da blokirat močnejših od 70 kw, drugače pa ima yamaha xtx 660 supermoto tudi 35 kw, pa se da z njo tudi zelo spodobno peljat, ps verjetno je še dosti drugih motorjev, da pa se tudi novega kawasakija er 6 dobiti z blokado, itd,...

A to pomen da če jutri kupim Suzukija gsx-r 600 k6 in dam vgradit blokado, me na tehničnem nebojo sustili???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomen da če jutri kupim Suzukija gsx-r 600 k6 in dam vgradit blokado, me na tehničnem nebojo sustili???

blokade na 25kw se bo še vedno dalo dobit (vsaj še nekaj časa), sam mislim da izpita ne več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kkšn kej ve, kako je z zakonom o izpitu za neomejeno zdej, js bi ga po tem zakonu ko sm delov, mogu čez pou leta dobit A brez omejeitve? kdo kaj ve? so kkšne spremembe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa moj primer kupil sem gsr-a 600 zablokiranega na 25kw. motor ima drugače 73kw. izpit pa dobim 14.8.09 kaj bom sploh pol 25kw al 35kw, se mi kar prepiše al kak? :S

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kkšn kej ve, kako je z zakonom o izpitu za neomejeno zdej, js bi ga po tem zakonu ko sm delov, mogu čez pou leta dobit A brez omejeitve? kdo kaj ve? so kkšne spremembe?

[/quotje

zdej mors bit kao str 24 ce hoces met neomejeno ( nov zakon )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V poštev pridejo praktično vsi supermoto motorji, js se sploh ne sekiram zarad novga zakona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je pa s tem ko mamo v izpitu vpisano 25kW....lahko vozmo motorje z 35kW?

Pa če mamo vpisano do 25kW, a bi lahko sam zamenjal na UE izpit za 35kW al je treba tud za to it delat praktični del?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je pa s tem ko mamo v izpitu vpisano 25kW....lahko vozmo motorje z 35kW?

a če imaš vpisanih 25 kW lahko voziš moped z 120kW??? ne, pa če moč presega le za 1 kW ali pa za 100kW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bi se mogu saj nesmeš vozit ninje. :whistle:

Zakaj?

A bomo zdej vsi ilegalni s 25kW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA

Hahaha :worship:

Kok folka se je že zdej zajebal s tem? Igorr na primer lohka Hondico fura šele od konca avgusta pol oktobra jo pa ne bo smeu več :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!