Skoči na vsebino

Motorji do 35kw


norc 16

Priporočene objave

a če imaš vpisanih 25 kW lahko voziš moped z 120kW??? ne, pa če moč presega le za 1 kW ali pa za 100kW

sej pa z novim zakonom mas dovoljeno vozit 35kW samo ne vem če morš obvezno zamenjat izpit al lahko počakaš da poteče oz do drugiga leta ko dobim neomejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pa z novim zakonom mas dovoljeno vozit 35kW samo ne vem če morš obvezno zamenjat izpit al lahko počakaš da poteče oz do drugiga leta ko dobim neomejeno

uf na to pa sploh nisem niti pomislil, jaz bom recimo oktobra menjal vozniško, že zaradi tega ker ne bom več mladi voznik, sam pol ne vem kam mi bodo vpisali kategorijo 25kW, katere na novi kartici več ne bo :hmm: , razen če mi bodo dali neomejeno, ker smo kao po tastarem še

Ne jst sm mislu na motor ker mu presega 70kW. :whistle:

ja pa kaj, mi smo delali po starem zakonu, kjer ni bilo omejitve tovarniške moči mopeda, pa itak bomo imeli izpit za 25kW, kjer tisto ne velja, tisto omejitev bodo imeli samo 35kW

bom šel jutri malo na občino tole vprašat, kaj mi bodo naredili oktobra, ker mislim da bo tole še zanimivo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf na to pa sploh nisem niti pomislil, jaz bom recimo oktobra menjal vozniško, že zaradi tega ker ne bom več mladi voznik, sam pol ne vem kam mi bodo vpisali kategorijo 25kW, katere na novi kartici več ne bo :hmm: , razen če mi bodo dali neomejeno, ker smo kao po tastarem še

ja pa kaj, mi smo delali po starem zakonu, kjer ni bilo omejitve tovarniške moči mopeda, pa itak bomo imeli izpit za 25kW, kjer tisto ne velja, tisto omejitev bodo imeli samo 35kW

bom šel jutri malo na občino tole vprašat, kaj mi bodo naredili oktobra, ker mislim da bo tole še zanimivo :lol1:

Kr kr.Pa povej "rezultate"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf na to pa sploh nisem niti pomislil, jaz bom recimo oktobra menjal vozniško, že zaradi tega ker ne bom več mladi voznik, sam pol ne vem kam mi bodo vpisali kategorijo 25kW, katere na novi kartici več ne bo :hmm: , razen če mi bodo dali neomejeno, ker smo kao po tastarem še

ja pa kaj, mi smo delali po starem zakonu, kjer ni bilo omejitve tovarniške moči mopeda, pa itak bomo imeli izpit za 25kW, kjer tisto ne velja, tisto omejitev bodo imeli samo 35kW

bom šel jutri malo na občino tole vprašat, kaj mi bodo naredili oktobra, ker mislim da bo tole še zanimivo :lol1:

odvozis 8 ur in izpitno pa mas neomejeno če ti ne bojo kr sami dali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
mogoče kkšn kej ve, kako je z zakonom o izpitu za neomejeno zdej, js bi ga po tem zakonu ko sm delov, mogu čez pou leta dobit A brez omejeitve? kdo kaj ve? so kkšne spremembe?

še 1x boš moral opravljati praktični del.

kaj pa moj primer kupil sem gsr-a 600 zablokiranega na 25kw. motor ima drugače 73kw. izpit pa dobim 14.8.09 kaj bom sploh pol 25kw al 35kw, se mi kar prepiše al kak? :S

:topic:

Motor lahko kar prodaš ker ga neboš smel več voziti.

kak je pa s tem ko mamo v izpitu vpisano 25kW....lahko vozmo motorje z 35kW?

Ne lahko voziš do 25kw.

Pa če mamo vpisano do 25kW, a bi lahko sam zamenjal na UE izpit za 35kW al je treba tud za to it delat praktični del?

Ne potem moraš še 1x opravljat.

K0ci.....na to pa tudi jaz nisem pomislil :) Meni tudi preteče....zdaj imam 25kw...pa pol? Si kaj zvedel na občini?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf na to pa sploh nisem niti pomislil, jaz bom recimo oktobra menjal vozniško, že zaradi tega ker ne bom več mladi voznik, sam pol ne vem kam mi bodo vpisali kategorijo 25kW, katere na novi kartici več ne bo :hmm: , razen če mi bodo dali neomejeno, ker smo kao po tastarem še

zdej neki ne razumm. Zakaj pa piše da imaš "pogojno " izpit neomejeno pri;

- starosti večji od 20let

- veljavnost A2 izpita več kot 2 leti

kaj je tle nelogičnga ne vem. Po zgoraj omenjenem dobiš izpit za neomejeno še prej, tko da sploh ni problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam moraš imeti A2 2 leti, tako kot si napisal.

Prej je blo pa tko, da so samo vpisali ko si šou kategorijo višji, nisi rabil opravljati spet praktični del izpita, kar je za neke kar velika razlika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam moraš imeti A2 2 leti, tako kot si napisal.

Prej je blo pa tko, da so samo vpisali ko si šou kategorijo višji, nisi rabil opravljati spet praktični del izpita, kar je za neke kar velika razlika ...

septembra ga bom imel... kdaj pa naj bi zakon začel veljati? Sicer je pa čudno men to, da trenutno se legalno leto in pol vozim z 600SS na 25kw, čez par mescov bom pa kr nelegalen... Čudna zadeva je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

septembra ga bom imel... kdaj pa naj bi zakon začel veljati? Sicer je pa čudno men to, da trenutno se legalno leto in pol vozim z 600SS na 25kw, čez par mescov bom pa kr nelegalen... Čudna zadeva je to

Mislim da je ta zakon že kakšen teden v veljavi če se ne motim, me pa prosim popravite če se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je ta zakon že kakšen teden v veljavi če se ne motim, me pa prosim popravite če se.

pol sm uradno že nelegalen?! svašta :D

ne morm bit kr nek usred nelegaln, pa sej zadeve ne morjo tko furat?! jst ta izpit mam, pa ne morjo mi ga zdej dejansko "kar vzet"

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej napisali ste ze 3 strani pa se nic neve kaj se bo lahko peljalo in kaj ne! Sramota!

KTM EXC 250,300,450,520,525,530

KTM LC4

Aprilia SXV 450,550

Yamaha XT 660

KTM 690

Ducari Hypermotard ( ce ima kdo prevec denarja )

Aprilia Mana, Shiver, Dorsoduro

Aprilia RS 250

Kawasaki Ninja 250R

Honda Transalp

Suzuki Bandit 600, 650

BMW GS 800

Yamaha FZR 600

Husqvarna SMR 450,510,610

Hyosung GT650

Kawasaki ER5

Verjetno sem jih se 2× toliko pozabil, samo od teh vem na pamet, da bi lahko sli noter ( pa za Hypermotarda nism sigurn )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol sm uradno že nelegalen?! svašta :D

ne morm bit kr nek usred nelegaln, pa sej zadeve ne morjo tko furat?! jst ta izpit mam, pa ne morjo mi ga zdej dejansko "kar vzet"

Kaj kompliciraš ti maš 25kw in to je to. In ni nobedn nelegaln.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kompliciraš ti maš 25kw in to je to. In ni nobedn nelegaln.

Jst bom cez ksno leto nelegalen ;), tak da se vi ki maste 25kW izpit vsi lepo jebite ;):worship: haha :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno sem jih se 2× toliko pozabil, samo od teh vem na pamet, da bi lahko sli noter ( pa za Hypermotarda nism sigurn )

Nc nebo z Hypermotard-om jih ma malo cez 70kW.Drugace pa pol od teh k si jih naštev se nebo dalo vozit ker blokade na 35kW ne obstajajo.

In jih niti ne bo saj ma edino Slovenija tak zakon. :whistle:

Pero je včasih pev:Slovenija gre.......zgleda da nazaj.

Zdej bo folk sicer šel delat 35kW sam bojo še zmeraj imeli 125ke, ker se ti praktično ne splača za dve leti nov motor kupovat in bojo raj še mal potrpel na 125kah in potem bojo pr 20 naredili A in si kupli SS rakete,blokade pa seveda nebojo not dajal(zakaj bi jo če je ni treba.) :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc nebo z Hypermotard-om jih ma malo cez 70kW.Drugace pa pol od teh k si jih naštev se nebo dalo vozit ker blokade na 35kW ne obstajajo.

In jih niti ne bo saj ma edino Slovenija tak zakon. :whistle:

Pero je včasih pev:Slovenija gre.......zgleda da nazaj.

Zdej bo folk sicer šel delat 35kW sam bojo še zmeraj imeli 125ke, ker se ti praktično ne splača za dve leti nov motor kupovat in bojo raj še mal potrpel na 125kah in potem bojo pr 20 naredili A in si kupli SS rakete,blokade pa seveda nebojo not dajal(zakaj bi jo če je ni treba.) :closedeyes:

Si ti nepismen? prehod iz A1 na A ni mogoč! razen pri 24 letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti nepismen? prehod iz A1 na A ni mogoč! razen pri 24 letih.

A ti neznaš brat, kje sm jst naipsu da gres iz A1 na A????

Zdej bo folk sicer šel delat 35kW sam bojo še zmeraj imeli 125ke, ker se ti praktično ne splača za dve leti nov motor kupovat in bojo raj še mal potrpel na 125kah in potem bojo pr 20 naredili A in si kupli SS rakete,blokade pa seveda nebojo not dajal(zakaj bi jo če je ni treba.) :closedeyes:

Model najprej si vzami 5 min cajta pa preberi stvar tko k je treba.

Pa ne ocenjuj ljudi po sebi.

Eni smo pismeni, drugi zgleda da ne. :winkiss:

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da je 70 xD, zgleda posteno, samo je nekoliko predrag :S

sam nevem kje boš dobil 35kw blokado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ker opažam da veliko ljudi ne ve kateri motorji pridejo v upoštev za novi zakon A2 do 35kW in sem med njimi tudi sam :P sem na hitro sestavil seznam motorjev, ki pridejo v poštev. Za vse napake in pomankanja se opravičujem.

KLIK

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!