Skoči na vsebino

Slovenska obala in kazni


Fisher

Priporočene objave

Hej druščina, nisem veliko aktiven a danes se mi je zgodilo nekaj kar moram pripopati sem. Namreč nisem nek zapečkar in sm bil že marsikje, sicer več z avtom kot z motorjem pa vendarle.

To kar se mi je danes zgodilo, se mi najbrž ne bo nikoli več. Prepotentnost Portoroža in slovenske obale se kaže v najlepši luči. Naj omenim, da ko sem parkiral je bilo tam cca 5 skuterjev. Vmes sem šel jest, so bili še vedno a le jaz sem imel obvestilo redarstva. Kasneje sem šel mal po Portorožu pa spet nisem najdu domačina ali npr. Italjana k bi imel to obešeno!

Kakorkoli kazen je 80 EUR!!! Za parkiranje tam, kjer ti nikjer na svetu ne težijo. :) Ni čudno da so skregani z vso "kontinentalno" Slovenijo. :S

post-851-1247781637_thumb.jpg

post-851-1247781692_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je bilo pa vmes tudi malo lepe slovenske foušije... -dajmo ga štrafat, ko ima Dučeja.

Pred leti smo se vozili, oziroma se pripeljali na Lošinj. Iščemo kamp, vročina, pa damo čelado dol (kot vsi ostali) in počasi peljemo po mestu. Policaj, ki je stal tam, nas je že pustil naprej, ko pa je videl MB tablico, je pa zažel žvižgati za nami in nas ustavil. Seveda kazen na licu mesta. Na vprašanje, zakaj se pa lahko domačini in vsi ostali vozijo brez čelade okoli, je rekel ''sad sam vas zaustavio, ne mogu sve...''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo imam tablico KP. :)

Sicer pa v Portorož, oziroma skozi, le s kolesom.

In, ker grem skozi, jim ne pustim niti centa.

Pijem, jem in drugače trošim le tam, kjer lahko zastonj parkiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je bilo pa vmes tudi malo lepe slovenske foušije... -dajmo ga štrafat, ko ima Dučeja.

Brez dvoma. Čeprav to ni zgolj slovenska značilnost. Širom po svetu in bližnji okolici namreč vlada prepričanje, da imajo lastniki Dučejev tudi ogromne penise. In plebejski redarji jim, logično, zavidajo. In jim popajo pildke. Vendar je to prepričanje zgrešeno. Poznam namreč lastnico Dučeja, ki penisa sploh nima. Vsaj lastnega ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh... Preveri če je dejansko kazen napisana tebi, mogoče je kdo na avto dobil tole kazen in je potem samo dal na tvoj motor v upanju, da ne boš preveril pa kar plačal :).

Če je pa za tvoj moped, pol pa :BUA: !

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A povsoda pa plačati Iz Ljubljane v Portorož.Slovensko morje vabi.Ja mal so skregani sami s sabo, res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je bilo pa vmes tudi malo lepe slovenske foušije... -dajmo ga štrafat, ko ima Dučeja.

Ne vem iz kje si, ampak če imaš lj tablice...je to nekaj "normalnega" :trance_33_sleep:

oprostite prosim a lahko vdihnem malenkost vašega zraka ???

in potem nekdo ne prenese če se nekomu zapiše slovenceljni in podobna sranja podalpska ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprostite prosim a lahko vdihnem malenkost vašega zraka ???

in potem nekdo ne prenese če se nekomu zapiše slovenceljni in podobna sranja podalpska ! :fredy:

Tablica je GO. In kazen je dejansko napisana meni. :):worship::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tej sliki se ne vidi dobro, zgleda pa, kot da si ga pustil skoraj na sredini pločnika, skuterji pa so bili na robu...

Kako je s pritožbami sedaj ne vem... A so sedaj sploh naredili v Portorožu parkirišča za motorje? Ker baje zaradi tistih parih parkirišč v Ljubljani dobiš hitro listek na motor :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tej sliki se ne vidi dobro, zgleda pa, kot da si ga pustil skoraj na sredini pločnika, skuterji pa so bili na robu...

Kako je s pritožbami sedaj ne vem... A so sedaj sploh naredili v Portorožu parkirišča za motorje? Ker baje zaradi tistih parih parkirišč v Ljubljani dobiš hitro listek na motor :eek:

Motor je postavljen tko, da lahko gre invalidski voziček kjerkoli mimo, kar mi je vedno prioriteta. Ampak...bo že. Danes sem klical na redarstvo, ni šefice. Pride v ponedeljek, pa da vidimo kako je s tem. Nimam se namena pritoževat, se bomo mogli pa par stvari dogovorit. Namreč puščati lepilne folije na laku je čez mejo dopustnega!

Popravljeno . Popravil Fisher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bo mogoče šefica dovolila da jo polepiš ! :P

malo off ampak še zmeraj na obali ! mogoči pred leti nisem bil pozoren, a letos sem bil delžen nenavadne odslovitve iz lokala, češ da imajo popoldansko pauzo - siesto, in da začnejo s strežbo šele ob štirih ??!! :eek: v portorožu seveda !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo off ampak še zmeraj na obali ! mogoči pred leti nisem bil pozoren, a letos sem bil delžen nenavadne odslovitve iz lokala, češ da imajo popoldansko pauzo - siesto, in da začnejo s strežbo šele ob štirih ??!! :eek: v portorožu seveda !

In pol naj gostiliničarji pa turistična srenja nad krizo jamrajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prilagajajo italijanom (itak bi jim najraje zlezli v rit s čevlji vred), ti imajo itak neko čudno prekinitev sredi dneva in so praktično vse restavracije zaprte od 12 do 15 z izjemo onih na avtocestah.

maš srečo, da je motor bel :whistle:

kšni pajacoti no :closedeyes: , turizem, ha ha ha ha ... se ne bi čudu če prej postrežejo italijane kot slovence :rolleyes:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prilagajajo italijanom (itak bi jim najraje zlezli v rit s čevlji vred), ti imajo itak neko čudno prekinitev sredi dneva in so praktično vse restavracije zaprte od 12 do 15 z izjemo onih na avtocestah.

Ko sem se nazadnje kotalil po bella Italia, so bile beznice odprte med 12. in 15. uro. Res pa je, da je bilo to že davno. V sredo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi dobil kazen 80 eur - med množico motorjev sva jo dobila v portorožu samo 2 in oba z LJ registracijo KP pa lahko parkirajo kjerkoli, medtem ko avtomobili dobivajo samo opozorila brez kazni.

V celem Portorožu ni nikjer parkirišča za motorje in tudi opozorila za prepovedano parkiranje motorjev ne, v Piranu imajo vsaj določeno parkirišče za motorje.

Kazni ne mislim plačati ker se mi zdi da morajo najprej urediti parkirišča za motorje in postaviti kakšno opozorilo da se ljudje navadimo ker nikoli prej niso dajali kazni na motorje.

Poslikal sem kompletno zadevo blizu mojega motorja je stal na pločniku tudi avtomobil brez kazni.

Tamkajšnji redarji nimajo jajc pisat kazni domačinom zato jih pol mi dobimo po pi..i. in jim jebem vse po spisku.

Mastna pritiožba je že v delu. (bolj zaradi principa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veckrat sem slisal Primorce govort, da so obalni prebivalci poseben zajebani.... Ocitno so tud redarji domaći in vecvredni... Kot, da bi kaksn zaveden Hrvat limal... Pa se na tank.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi dobil kazen 80 eur - med množico motorjev sva jo dobila v portorožu samo 2 in oba z LJ registracijo KP pa lahko parkirajo kjerkoli, medtem ko avtomobili dobivajo samo opozorila brez kazni.

V celem Portorožu ni nikjer parkirišča za motorje in tudi opozorila za prepovedano parkiranje motorjev ne, v Piranu imajo vsaj določeno parkirišče za motorje.

Kazni ne mislim plačati ker se mi zdi da morajo najprej urediti parkirišča za motorje in postaviti kakšno opozorilo da se ljudje navadimo ker nikoli prej niso dajali kazni na motorje.

Poslikal sem kompletno zadevo blizu mojega motorja je stal na pločniku tudi avtomobil brez kazni.

Tamkajšnji redarji nimajo jajc pisat kazni domačinom zato jih pol mi dobimo po pi..i. in jim jebem vse po spisku.

Mastna pritiožba je že v delu. (bolj zaradi principa)

A se vam ne zdi da malo pretiravate?!? Jst mam KP, pa sem prav tako dobil kazen na pločniku v portorožu ob plaži, s tem da ni bil na sredini kot je na zgornji sliki, ampak ob restavraciji ob zidku. Pa vseeno kazen. Tudi 80€, in mi gre tudi na k... da so prenovili celo promenado, in se ti vrli arhitekti ne spomnijo da bi namenli kak m2 za motorje! Kot da so se iz praveka, ko motorjev ni blo. Kazni pa seveda mastne. Samo kaj ti pa pritožba pomaga...motor je bil na pločniku, nimaš kaj ugovarjat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tablicami in neko zakompleksanostjo so vedno problemi, čeprav že dolgo nima zveze s tem od kod prihajaš. Greš dvignit tablico kamor hočeš, gor imaš kar hočeš. Ne vem sem imel LJ tablico več let nazaj na osebnem, je bil v MB derbi z LJ, drug dan avto na felgah stal :OK: Ne vem, pač ne spremljam fuzbala, pa neko čudno mentaliteto imam, k ni negativno na tak način nastrojena. Potem sem na MB tablice prešaltal pa sem še vedno na njih.

Glede parkiranja pa nisem prepričan. Osebno ga ne bi pustil tako očitno na "ogled", je pa lep ni kaj :whistle: . Verjetno tudi foušija na delu. Pa če prišteješ, da je na primorskem še dost soparno, po izkušnjah tut malo leteče v glavah, bolj kot v kakšnem hladnem mestu, je jasno da ti bo prpopal kaj. Glede laka pa ne vem. Ponavadi te dvokomponentne zadevšne kr dobr držijo, tudi če je precej čez lakiran :D . Kaj pa zakon pravi glede folije in lepljenja pa tudi mene zanima..grem mal guglnat...da vem kam smejo lepit. Mastno pritožbo pa ne vem...imam neke pravde proti zavarovalnici, pa imajo močno pravno sluzbo za popizdit:) No po 6ih letih bo zgleda koncno slo skozi. Razmisli pa tudi o tem s katerega kota te je slikal. Verjetno da plačaš al pa čakaš, da se spet vse briše ko se preveč nabere. No to je ze druga zgodba. Verjetno tudi ni slikal, ko je nalepil na tank, ampak pred tem. Tako da tudi to bo tezko dokazovat. Razen če so priče, prijava škode na tanku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tablicami in neko zakompleksanostjo so vedno problemi, čeprav že dolgo nima zveze s tem od kod prihajaš. Greš dvignit tablico kamor hočeš, gor imaš kar hočeš. Ne vem sem imel LJ tablico več let nazaj na osebnem, je bil v MB derbi z LJ, drug dan avto na felgah stal :OK: Ne vem, pač ne spremljam fuzbala, pa neko čudno mentaliteto imam, k ni negativno na tak način nastrojena. Potem sem na MB tablice prešaltal pa sem še vedno na njih.

dokaz da so te ljudje brez možganov....njihov iq je nižji od temperature na antarktiki!

Koji PIIIIIP ima veze nogomet z PIIIIP tablicami in od kod si....mislim kere budale....take bi sam v vrsto postavil pa nabutal ko konje!!!

Pa gumo bi jim dal za jest!! Kreteni zaPIIIIIP....

jaz nebi plačal....pritožba in adijo....ko jih PIIIIIP + zahtevu bi da človeka odpustijo....če so oni prasci in hinavski bi bil jaz proti njim potem 10000000000000x hujši....pol pa da vidi kak je fajn ko te kdo PIIIIIP v glavo!

PIIIIP <<<< kletvice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!